Jump to content

CreazyGremlin

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About CreazyGremlin

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 10/25/1979

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

970 profile views
 1. Raz w życiu nic nie dajcie, zobaczymy jak Wam pójdzie sprzedaż ;> Ps.: Może moglibyście nawiązać współpracę z itch.io Czasem i tam jest coś interesującego, w sam raz na "zapchaj dziurę", a dogadać się powinno być względnie łatwo bo to itch.io.
 2. Zdrapka, czy każda inna formy kodów jest bardzo dobrym pomysłem, płyty odchodzą do lamusa, świat się zmienia. To pozytywna zmiana i ona mnie cieszy. Mam jednak obiekcje innego rodzaju. Cena 10zł to... hmm adekwatna do dwutygodnika Nie wiem czy w dłuższym terminie zda to egzamin, jak coś jest za tanie to tez wcale nie tak dobrze. Nie myśleliście nad ceną rzędu 12-15zł i dodaniem większej ilości gier, tudzież twórczością użytkowników CD-ACTION (np. recenzje co mniej popularnych gier na które redakcji na pewno nie starczy czasu), kursami ect.? W końcu nie każdy korzysta ze sklepów z kluczykami do gier. Przykładowo ja z nich korzystam, jednak nie uznaję tego za normę. Serio ta cena to niekoniecznie okaże się plusem, o zbyt tanich rzeczach łatwiej zapomnieć, może warto choć zrobić ankietę, tym bardziej że nie będzie już przypominać walające się opakowanie z płytką DVD z poprzedniego numeru
 3. Wybory ogłoszone, no to może "The Guild 2". A skoro to taki wyścg szczurów, to może i dołączy też niebieski jeż "Sonic & All Stars Racing Transformed". Poza tym "Enslaved: Odyssey to the West"
 4. Wiem że byłem "nieco" śpiący jak go zobaczyłem, cóż gra wciągnęła, a skasowałem save'a. Na pewno jakby się pokazał to byś go zobaczył, tym bardziej że jest to część "filmiku" jak kojarzę. Może więc chodzi o coś innego, znalazłeś już dziewczynę kapitana statku (zewnętrzna, przednia część kadłuba) edit: i tak przed przypadek trafiłem w Twoje pytanie, bo to Senta jest właśnie tam
 5. PhysX jeśli gra wymaga to działa, ale nie na AMD/Radeon a jest przeliczane przez procesor. Podobnie mając kartę NVIDII można wyłączyć hardwarowe i włączyć softwarowe (cpu), co na starszych kartach i 4-rdzeniowych prockach może przynieść wzrost wydajności (może, ale wcale nie musi, po prostu warto sprawdzić). Jeśli nie wiesz - boss krab przywołujący małe kraby jest świetnym miejscem do ... expienia ponad miarę Występuje bodaj w dwóch miejscach i w tym drugim można w ten sposób nabic duużo expa. Innymi słowy doświadczenie jest za to, co się zabije a nie za wygraną walkę.
 6. Podziękowania dla CD Action. Kupując myślałem tylko o SP2. Na wstępie zainstalowałem Gothica.. hmm gra fajna, ale Gothic beznadzieny. SP2 - jest oczywiście super, ale Faery mnie wbiło w ziemię, po przebiciu się przez ta cukierkowatość i akceptacje braku głosów stwierdzm że gra jest świetna z niewiarygodnym klimatem. Robienie save'ów i sprawdzanie co daje jaka umiejętność, albo co się stanie jak zrobię coś inaczej niż "grzecznie"... po prostu bajka. Szczerze polecam tym których gra odstrasza - mnie też na początku odstraszała, w życiu bym nie pomyślał że będzie super Najlepsze pełniaki w tym roku.
 7. Gdzieś czytałem, że był mod podmieniający shadery na wersję 1.4 i to dawało grzie wielkiego kopa, niestety nie znalazłem ów modyfikacji. Lubię grać i mieć płynnie u mnie na e7400@3800 i 6770 mam 20-35 FPS co mnie nie zadowala. Ta gra tak "działa" niestety. Przy tak wykręconym e5200 na HD 5770/6770 lub odpowiedniku NVIDII poszło by na miarę oczekiwań, bo ewidentnie karta graficzna jest słabszym punktem (zresztą pewnie nie tylko w tej grze). Pomyśl o tym, bo myślę, że warto procek pociągnie jeszcze sporo gier, karta już zdecydowanie mniej.
 8. A tak na przyszłośc, to profile dla aplikacji sa dla Crossfire, nie dla jednej karty
 9. 1. Najnowsze nie beta to 12.10 (z WHQL), może spróbuj starszych? Ja siedze na 12.8 i jest ok. 2. Nie grzebałeś nic w ustawieniach sterów? Jeśli tak to ustaw na domyślne. 3. Zainstalowałeś z grą DirectX? Zwykle chodzi o tylko 1 plik który jest w wielu wersjach (chyba koło 50-ciu) przez co wiele gier chce instalowac DirectX i choć zwykle jest to niepotrzebne, to czasem niezainstalowanie go może powodować błędy. Nieistotne czy masz XP-ka czy 7.
 10. Gra jest mocno konfigurowalna, po rozpakowaniu plików resource.pak i resource_patch. Chciałbym zmienić drastycznie balans gry bardziej pod RPG-a, żeby jednak w ogóle się za to zabrać potrzebuję możliwości wynajęcia więcej niż trzech lordów, niestety nie znalazłem takiej możliwości póki co. Może ktoś wie jak w Majesty 2 to zrobić? W pliku \resource_patch\interface\dynamic\menu\hall_of_lords_menu.xml jest odwołanie do menu HallOfLordsOpenLordListAction, które nie mam pojęcia gdzie się znajduje a zakładam że tam właśnie jest zawarty ów ogranicznik. Niestety nie da się (chyba) łatwo to zrobić w pliku \resource_patch\set\trading\shops.set pomimo iż działa to w przypadku innych gildii. edit: Symulacja Królestwa ofc. wersja gry 1.5.355
 11. @Mayteck Mam tak samo jeśli przełączę na Majesty 2, walnieta płytka Ponieważ napisałem maila (pierwszy 3 dni temu, drugi dziś około 12-13 z innego adresu), ale bez odpowiedzi... Rozumiem, że wysyłam płytke na adres redakcji, tak? Redakcja CD-Action ul. Sukiennice 6 50-107 Wrocław
 12. Nie ma co odrwacać kota ogonem, winna jest płytka, przynajmniej u mnie (napęd ma 2 miesiące i działa bezproblemowo, nawet z Prince of Persja 2008). Sprawdzałem na swoim kompie i lapku oraz u kolegi.. Wszędzie plik "Just Cause 2_disk1_2.sid"" nie do skopiowania. Nie pomógł także ani CdCheck, ani AnyDVD. Majesty 2 także nie do zainstalowania. Wysłałem maila w sprawie reklamacji wczoraj, jeszcze bez odpowiedzi, a zależy mi abym ją szybko dostał. Jeśli więc już ktoś miał do czynienia z reklamacją to prosze odpowiedzieć mi czy: 1. Wysyłam obie płyty w opakowaniu czy tylko wadliwa płytę (MDK 2 HD działa idealnie).? 2. Czy muszę wysłać w oryginalnym opakowaniu z CDA, czy tez mogę we własnym?
×
×
 • Create New...