Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

W Just Cause 2 jest jeden wałek... Że musisz zebrać punkty chaosu, aby pójść do przodu z fabułą. Nie żeby ta fabuła była jakaś superekstra i w ogóle, ale ja przez ten wymóg... Zapomniałem z grubsza o co w tej grze chodzi. confused.gif A zbieranie tych punktów chaosu też jest do kitu.

Ale mimo wszystko bardzo fajnie się gra. Mapa jest naprawdę duża i w miarę ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w grach typu Just Cause 2 szybko zapomina się, o co chodzi w wątku głównym. Niby on jest, ale po co? Wszystko sprowadza się do nabijania pkt. chaosu. Jak napisałeś - gra i tak jest fajna. Nabiłem już dziewięć godzin i nic nie wskazuje na to, abym miał prędko przestać. Zdecydowanie jest to najlepszy pełniak w tym roku (miejmy nadzieję, że będą jeszcze lepsze!). Jeśli chodzi o mnie, pracuję u Karaluchów, choć demo z xboxa przyzwyczaiło mnie do Żniwiarzy, bo tam utrzymuje się kontakt z Santosi. Gdy nie chce mi się zasuwać na drugi koniec mapy (np. nie odkryłem tamtejszych miejsc, więc ewakuacja nie działa), to zajmuję się nabijaniem osiągnięć. Obecnie mam 14.

Grał ktoś może w Majesty 2? Przyjemna ta gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Just Cause 2 grałem, i nie mam zamiaru wracać, bo to nudne jak mało co. Nawet pierwsze Sims'y wydają mi się ciekawsze. Zamierzam zainstalować jednynie MDK 2 HD, a później może Majesty 2, ale jak na razie, to zainstalowałem jedynie freeware Sovereign. Spoko gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie najlepiej, jeśli się z tym zwrócisz do kogoś z redakcji lub będziesz zmuszony zakupić kolejny numer, jeśli tak bardzo chcesz pograć. No, chyba że inni użytkownicy mają jakieś pomysły co do rozwiązania tego problemu.

6 myli się z G, 8 z B, O z 0, I z L.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko, jak zwykle steam musi mi we wszystkim przeszkadzać. Już przedstawiam mój problemik. Wszystko jest ok, podałem klucz a tu nagle jebut "Problem w zainstalowaniu Just Cause 2 (connection timed out)" (czy coś w ten deseń). Nijak nie mogę sobie z tym poradzić, może ktoś pomoże będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...