Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

Mała podpowiedź. Steam blokuje możliwość wpisywania kodów po kilku/kilkunastu próbach wpisania złego kodu, czyli nawet jak wpiszecie dobry kod, będzie on oznaczany jako niepoprawny. Ma to w celu ochronę przed próbami zgadnięcia klucza. Łatwo to rozpoznać, wpiszcie jakiś wasz używany kod, jeśli zamiast duplikatu, będzie niepoprawny, odczekajcie 30-60 min i spróbujcie jeszcze raz.

Dziwne ale... chyba masz rację! po dwóch godzinach spróbowałem jeszcze raz z kodem który wpisywałem 37489348537 razy i teraz zaskoczył. Do wszystkich: spróbujcie później

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam problem gre kupilem w kiosku ale kod byl dobry pienknie wszystko ładnie puzniej aktywacja tez wszystko pięknie a puzniej finalizacja instalacji dochodzi do 1% i pisze prosze instalowac komponent systemy steam .Potem wyskakuje uruchomic ponownie steam aby zmiany zostały przyjente i tak wkółko robie to samo i nic musze robic to samo pisze mi tez ze musze to zrobic jako admin i tak robie a tu to samo PROSZE POMÓŻCIEwykrzyknik.gifwykrzyknik.gifwykrzyknik.gifwykrzyknik.gif JUZ O SZAŁ MNIE TO DO PROWADZA {JUST CAUSE2} i jeszcze jedno puł rou temu mialem tom gre i dzialało a teraz nie chce k%@$a

witam ja mam problem gre kupilem w kiosku ale kod byl dobry pienknie wszystko ładnie puzniej aktywacja tez wszystko pięknie a puzniej finalizacja instalacji dochodzi do 1% i pisze prosze instalowac komponent systemy steam .Potem wyskakuje uruchomic ponownie steam aby zmiany zostały przyjente i tak wkółko robie to samo i nic musze robic to samo pisze mi tez ze musze to zrobic jako admin i tak robie a tu to samo PROSZE POMÓŻCIEwykrzyknik.gifwykrzyknik.gifwykrzyknik.gifwykrzyknik.gif JUZ O SZAŁ MNIE TO DO PROWADZA {JUST CAUSE2} i jeszcze jedno puł rou temu mialem tom gre i dzialało a teraz nie chce k%@$a

ja? muwisz o mnie

witam ja mam problem gre kupilem w kiosku ale kod byl dobry pienknie wszystko ładnie puzniej aktywacja tez wszystko pięknie a puzniej finalizacja instalacji dochodzi do 1% i pisze prosze instalowac komponent systemy steam .Potem wyskakuje uruchomic ponownie steam aby zmiany zostały przyjente i tak wkółko robie to samo i nic musze robic to samo pisze mi tez ze musze to zrobic jako admin i tak robie a tu to samo PROSZE POMÓŻCIEwykrzyknik.gif wykrzyknik.gif wykrzyknik.gif wykrzyknik.gif JUZ O SZAŁ MNIE TO DO PROWADZA {JUST CAUSE2} i jeszcze jedno puł rou temu mialem tom gre i dzialało a teraz nie chce k%@$a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby napewno uruchamiasz jako administrator ? bo raczej wtedy tylko pojawia się taki problem gdy jako admin nie jest

w jaki sposób uruchamiasz jako administrator ?

Ja mam następujący problem:

Gdy chcę zaistalować grę z płyty wyskakuje mi błąd z językiem ("Not language configured" czy cos w tym stylu)

Steam przyjął kod bez problemu za to gdy chce pobierac wyskakuje błąd

tylko gdy wybierasz język polski ? jeśli tak najłatwiej instalować po angielsku i w steamie zmienić język gry na PL

Witam

Mam problem ze steam po wpisaniu kodu zamiast instalowac gre z plyty to pobiera ja z neta. Mam wole łacze, wiec zajmie to wieki. Co z tym zrobić??

przerwij ściąganie usuń grę odpal z płyty instalator przed instalacja wyłącz automatyczna aktualizacje tej gry

jak nie zadziała to spróbuj tak

"- robimy skrót do steam.exe na pulpicie

-klikamy ppm i "właściwości"

-w zakładce "skrót" i "element docelowy" dopisujemy komendę: -install x: (gdzie X to litera naszego napędu DVD) u mnie wygląda to tak: D:\Programy\Steam\Steam.exe -install e:

- wyłączamy steama

-włączamy z tego skrótu, wkładamy płytę i powinno się z niej instalować a resztę aktualizacji dociagać z neta."

ale raczej nie powinno być problemu z instalacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna gra bo kiedyś w nią grałem ale nie mogę jej zainstalować z tej płyty. Najpierw błąd przy wyborze języka ale za trzecim razem na szczęście się uruchomiło. Potem kolejny problem po kliknięciu w instalacja (brak odpowiedzi , ale to może wina mojego komputera) i teraz "failed to run instal script"...da się to jakoś ominąć ?

Ponawiam pytanie użytkownika Skoti122

uruchamiając proces instalacji z wiersza poleceń przy pomocy komendy steam.exe -install h: gdzie h: to napęd DVD.

jeśli to błąd Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable zainstaluj nowa ver

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze steam po wpisaniu kodu zamiast instalowac gre z plyty to pobiera ja z neta. Mam wole łacze, wiec zajmie to wieki. Co z tym zrobić??

Płytki nie wyciągałeś czasem w czasie instalacji? gdy nie ma płyty z grą, to Steam ściąga ją z sieci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ogromna prosbe. Moze powiem od początku: Zainstalowalem JC2, wszytko ok, okazalo sie ze potrzebny update, i tu problem, niby tylko 18mb ale nie moge pobrac tego od wczoraj, tak jakby przerywalo mi pobieranie i zaczynalo od poczatku.

I tu prosba: Czy moglby ktoś zuploadowac mi te pliki ,znalazlem je w folderze downloading więc są to pliki z update, więc:

pc4.arc

pc4.tab

pc_60.arc

pc_70.arc

pc_140.arc

binkw32.dll

DX10_Shaders_F

DX10_SpecialShaders_F

fmod_event.dll

fmodex.dll

JustCause2.exe

PathEngine.dll

Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tych, którzy trafili na wykorzystany klucz, ludzie to jednak potrafią być parszywi jeżeli w sklepie są w stanie rozpakować magazyn, żeby spisać z płyty keya pokerface.png

Wcale nie jest powiedziane, że ktoś kogoś w tym przypadku oszukał (w co wątpię swoją drogą). Zauważ, że jeżeli już są głosy narzekania, to przewija się w nich "błędny kod produktu". Gdybyśmy mieli do czynienia z wykorzystaniem klucza przez osoby trzecie, to już stosowny komunikat by brzmiał mniej więcej tak: "zduplikowany kod".

Mamy ewidentny przykład złego wpisywania kodu w polu aktywacji gry na Steamie. Zresztą jest to problem stary, jak same CD-keye do gier. Nie wy pierwsi i nie ostatni :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie no i i naciągacze się trafiają, co liczą że dostana jeden kluczyk gratis.

co do klucza jeszcze to co by się tu działo jak by klucz do spiellforce 2 mieli wpisać :D a zwłaszcza na steamie ten do multi

@Alexiss

odinstaluj grę i zainstaluj ponownie dziwny problem, jak nic nie da zmień w stemie serwer skąd ściągą pliki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich gier dotyczy modulator w tym numerze (jeszcze nie kupiłem własnego egzemplarza)?

witam ja mam problem gre kupilem w kiosku ale kod byl dobry pienknie wszystko ładnie puzniej aktywacja tez wszystko pięknie a puzniej finalizacja instalacji dochodzi do 1% i pisze prosze instalowac komponent systemy steam .Potem wyskakuje uruchomic ponownie steam aby zmiany zostały przyjente i tak wkółko robie to samo i nic musze robic to samo pisze mi tez ze musze to zrobic jako admin i tak robie a tu to samo PROSZE POMÓŻCIEwykrzyknik.gifwykrzyknik.gifwykrzyknik.gifwykrzyknik.gif JUZ O SZAŁ MNIE TO DO PROWADZA {JUST CAUSE2} i jeszcze jedno puł rou temu mialem tom gre i dzialało a teraz nie chce k%@$a

ja? muwisz o mnie

Słowo 'pomóżcie' napisał poprawnie - szacun ok.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie no i i naciągacze się trafiają, co liczą że dostana jeden kluczyk gratis.

co do klucza jeszcze to co by się tu działo jak by klucz do spiellforce 2 mieli wpisać biggrin_prosty.gif a zwłaszcza na steamie ten do multi

@Alexiss

odinstaluj grę i zainstaluj ponownie dziwny problem, jak nic nie da zmień w stemie serwer skąd ściągą pliki

Juz tak robilem,jesli nie sprawi ci to problemu,moglbys mi te pliki zuploadowac? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy wolno? steam ma przyzwoite serwery i jest ich od groma do wyboru mi tam leci max tyle ile fabryka dała 500kb/s, no chyba że ktoś ma łącze 20Mb albo lte biggrin_prosty.gif to pewno nie poleci max smile_prosty.gif no i jak kilka tyś typa ściąga tą sama grę z tego samego serva wtedy problemy się trafiają ale to rzadkość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie poradzi, że Steam ściąga tak wolno pliki, nawet jeśli masz nie wiadomo jakie super łącze, to Steam sam ustala z ajką prędkością będą pobierane te aktualizacje

Zależy. Jeśli połączenie z netem masz dobre, a gra ze Steama ściąga się jak krew z nosa to warto w opcjach zmienić serwer, z którego gry mają się pobierać. Jak miałem na polskim to rekordem było jak 300 kb/s się ściągnęło. Przy niemieckim to 2.8 mb/s. Różnica spora.

Co się zaś tyczy pełnych wersji z tego numeru CDA to w Just Cause 2 gram i gram i gram i gra mi się strasznie podoba. Normalnie bym nie kupił, bo nie jestem fanem tego typu produkcji, a tu zainstalowałem, zagrałem i mi się podoba. A jeszcze Majesty 2 nawet nie uruchomiłem, choć planowałem, że właśnie w tego pełniaka będę grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głównego pełniaka, mnie również się podoba, w jedynkę nie grałem, nie liczę dema od CDA które kiedyś w 06 było dodane, gierka ta ma, co mieć powinna, dużo rozpierduchy, szybkiej akcji, do tego umila ładną grafiką ( oczywiście w DX10), nie jest ona za trudna, najwyżej w paru miejscach trzeba troche pomyśleć, także polecam wszystkim :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczekaj kilka godzin i ponownie spróbuj wpisać key bo jak kilka razy podrząd wpisałeś źle to steam blokuje możliwość "wpisywania" i nawet jak dobrze wpiszesz to będzie pisało że źle

no i czytajcie co na forum jest pisane w wątkach płyty, zawartość, pełne wer bo na 99% pytań było już odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...