Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

A ja mam natomiast inny problem. Kod do JC2 jestem w stanie dokładnie rozczytać, ale Steam mi go nie akceptuje. Ile znaków powinien mieć klucz? Mój ma 15 (#####-#####-#####).

No i ma dobrze masz, jak widać nie rozczytujesz go dobrze, też myślałem, że u mnie w kodzie jest 6 a to okazało się G, a wygląda jak 6.

Jestem pewny co do 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14 i 15 znaku klucza. Co do pozostałych jestem prawie pewny że są dobrze. Ale wygląda na to, że będę musiał wypróbować łącznie 32 kombinacje. To bardzo miło ze strony CD Action...

EDIT: 32 kombinacje wszystkie wpisane, żadna nie zadziałała. Co teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just Cause 2 super gra! Tak samo jak GTA, Saints Row i The Elder Scrolls + inne tego typu produkcje, które dają swobodę graczowi.

Tak jak w części 1, tutaj tak samo grafika jest przekombinowana. Ja osobiście nie lubię tych wszelkich dodatków, typu rozmycie i inne różne opcje tego typu. Zawsze to wyłączam jeśli mogę.

Po chwili grania zrobiło mi się niedobrze (m.in. przez grafikę), czułam fale gorąca a zaraz po tym pot na całym ciele. Jakiś czas po odstawieniu Just Cause 2 wszystko minęło. Postaram się jeszcze pobawić ustawieniami grafiki i może wyłączę jakoś wszystkie "cukierowe" ulepszacze/dodatki/filtry grafiki.

Do gazety nawet nie zaglądałam. Tylko spojrzeć na płytkę, aktywować klucz na Steam'ie i pobrać grę w angielskiej wersji językowej. Być może w tym roku przeczytam numer, ale nie jest to na mojej liście rzeczy do zrobienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG Ludzie czy wy na prawdę nie jesteście wyposażeni w mózg!? Czy na 100% wpisujecie wszystkie możliwości dla liter takich jak: 8-B, 0-O, V-U, itp. !? Nie wieże aby tyle kodów nie działało. CD-A nigdy nie popełniło by takiego błędu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM!! Kupiłem numer za 15.99 i co just caus 2 nie działa wpisuje kod aktywacyjny i wyskakuje informacja niepoprawny klucz wpisywałem ze 20 razy i nic.

naturalnie odeslac plytke do wymiany, bo moze ktos twoj klucz podejrzal albo wygenerowal key-genem to wielki problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG Ludzie czy wy na prawdę nie jesteście wyposażeni w mózg!?

Zaczynamy od obrażania innych, jak miło.

Czy na 100% wpisujecie wszystkie możliwości dla liter takich jak: 8-B, 0-O, V-U, itp. !?

Nie wiem jak inni, ale ja wpisałem łącznie 72 możliwe kombinacje, pozostałe litera/cyfry są niemożliwe do błędnego odczytania (np. W, 4, P)

Nie wieże aby tyle kodów nie działało. CD-A nigdy nie popełniło by takiego błędu...

Wieże to mogą być w kościele albo w zamku. A drugie zdanie to klasyczny przykład argumentum ad verecundiam - "To szanowany magazyn, więc nie może popełnić błędu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja wpisałem łącznie 72 możliwe kombinacje, pozostałe litera/cyfry są niemożliwe do błędnego odczytania (np. W, 4, P)

Oj nigdy nie mów nigdy - może coś przeoczyłeś, np. w skrajnych wypadkach to 4 może być nawet 'A', więc może akurat gdzieś się walnąłeś w pisaniu, zresztą przy 72 próbach gdzieś mógł być błąd przy przepisywaniu z kartki etc. No chyba, że rzeczywiście skrajność i ktoś w markecie otworzył kopertę i kod spisał, ale to jak pisał SMG pisz reklamacj, odeśli nośnik, dostaniesz nowy z gwarancją, że z niego nikt nr nie spisał + pewnie jakiś miły bonus:) A jak kod był już użyty to może i bana na takiego chama załatwią na konto steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi ile osób próbuje uruchomić na XP grę hehe i będzie zaraz pisać wug pod adresem redakcji, co do problemu przy instalacji szukajcie w gogle pewno coś się gryzie z systemem albo brakuje coś w nim.

Jak nie dajecie rade odczytać key robić porządną fotkę płyty i słać do ghosta.

Ja muszę poszukać chętnego na JC2 bo mnie ta gra nie interesuje i odsprzedać albo wymienić.

Ja mam pytanie jako niedoświadczony posiadacz konta na Steam. Jestem w tym kompletnie zielony.

Czy da się zagrać w JC 2 bez pobierania aktualizacji z neta? Bo niestety prędkośc mojego łącza pozwoli mi na pobrania aktualizacji, myśle że gdzieś tak do końca roku....

usuń grę i zainstaluj ją w trybie offline poszukaj o trybie offline w stemie na google

a co za neta masz ? prędkość ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jako niedoświadczony posiadacz konta na Steam. Jestem w tym kompletnie zielony.

Czy da się zagrać w JC 2 bez pobierania aktualizacji z neta? Bo niestety prędkośc mojego łącza pozwoli mi na pobrania aktualizacji, myśle że gdzieś tak do końca roku....

Niestety nie, Steam zawsze automatycznie pobiera najnowsze aktualizacje, nawet jeśli już je pobierzesz, to za kilka dni, tygodni lub miesięcy znów będzie pobierał najnowsze poprawki, tak jest polityka Steam'a

Od jakiego operatora masz neta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...