Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

Aby przyspieszyć prędkość pobierania na Steam-e wystarczy podnieść jego limit:

Wchodzimy w

Steam->Ustawienia->Pobieranie+Cloud

Mamy tam okienko:

"Przybliżona wartkość twojego połączenia internetowego"

Wybieracie: Kabel/Światłowód >10M

Mi gry na steamie pobierają się z predkością min. 11Mb/s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam leci max tyle ile fabryka dała 500Mb/s, no chyba że ktoś ma łącze 20Mb albo lte biggrin_prosty.gif to pewno nie poleci max smile_prosty.gif

Że co? Najpierw piszesz, że na łączu LTE o prędkości 100 megabitów nie pobiera się z pełną prędkością, a Ty masz 500 megabitów i leci Ci z pełną prędkością? To jak w końcu jest? (nie mogłem się powstrzymać przed wytknięciem literówki, przepraszam ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi kod z Just cause 2 nie działa mógł bym prosić o nowy ???

No pewnie zaraz dostaniesz, chcesz jeszcze wille z basenem, dodatkowo Ferrari w garażu, i rozpalone laski czekające na ciebie?, serio to samo jest jeśli ktoś miałby ci dać kod do tej gry, "bo mi nie działa", zadziała jeśli dobrze go spiszesz, każdy by chciał dostać drugą taką samą grę, a owy kod sprzedać np. na Allegro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, a jak już chodzi to jak jest z rozgrywką?

Gra cudnie śmiga nie ma żadnych problemów ,dlatego się dziwie czemu raz odpala, a raz nie.

A tak wogóle, kiedy klikasz na logo gry, lub poprzez Steama, pokazuje się okienko "Łączenie z kontem Steam xxxx" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi kod z Just cause 2 nie działa mógł bym prosić o nowy ???

No pewnie zaraz dostaniesz, chcesz jeszcze wille z basenem, dodatkowo Ferrari w garażu, i rozpalone laski czekające na ciebie?, serio to samo jest jeśli ktoś miałby ci dać kod do tej gry, "bo mi nie działa", zadziała jeśli dobrze go spiszesz, każdy by chciał dostać drugą taką samą grę, a owy kod sprzedać np. na Allegro

Opłaca się sprzedawać kod do gry za 15 zł ? Kod wpisywałem kilka razy, kombinowałem czy np 6 to nie G a Q to 0 lub O ale kod i tak nie działa. Mugł bym nawet podać ten kod na forum ale jeszcze ktoś go sprzeda na allegro : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi kod z Just cause 2 nie działa mógł bym prosić o nowy ???

No pewnie zaraz dostaniesz, chcesz jeszcze wille z basenem, dodatkowo Ferrari w garażu, i rozpalone laski czekające na ciebie?, serio to samo jest jeśli ktoś miałby ci dać kod do tej gry, "bo mi nie działa", zadziała jeśli dobrze go spiszesz, każdy by chciał dostać drugą taką samą grę, a owy kod sprzedać np. na Allegro

Opłaca się sprzedawać kod do gry za 15 zł ? Kod wpisywałem kilka razy, kombinowałem czy np 6 to nie G a Q to 0 lub O ale kod i tak nie działa. Mugł bym nawet podać ten kod na forum ale jeszcze ktoś go sprzeda na allegro : )

Wpisuj do skutku, kod musi być dobry, spisz go dokładnie na kartce, odpal instalator, nic tam nie grzeb w zawartości płyty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było juz pisane parę razy że jak wpiszesz źle kilka razy key to stem blokuje na kilka godzin " wpisywanie" i nawet jak dobrze wpiszesz to będzie pisało że źle, wpisuj po 3 próby co 2h i trafisz na pewno, key możesz reklamować jeśli by pisało duplikat kodu

i nie róbcie żadnych spacji wpisując key bo juz takie osoby widziałem co robiły DFGX - D4HGU zamiast DFGX-D4HGU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, a jak już chodzi to jak jest z rozgrywką?

Gra cudnie śmiga nie ma żadnych problemów ,dlatego się dziwie czemu raz odpala, a raz nie.

A tak wogóle, kiedy klikasz na logo gry, lub poprzez Steama, pokazuje się okienko "Łączenie z kontem Steam xxxx" ?

Tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam małe pytanko nie chce zakładać specjalnie tematu, nie mam też zbytnio czasu szukać odpowiedniego, więc spróbuję tutaj. Zainstalowałem JC 2 wszytko , ale czeka mnie niedługo format lapka i cały steam się usunie. Steama mam od czasu intalacji JC2 i jestem lekko zielony. Po formacie zainstaluje steama i JC2 i jak to jest z kluczem jak go juz wykorzystałem ? JC2 bedzie juz zapisany na moim koncie ? wystarczy sie zalogowac na swe konto ? Wielkie dzieki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak wyżej napisane, dodatkowo zawsze sobie można zrobić kopie zapasową plików gry na stemie ( wbudowane ma narzędzie ) i nagrać na płytkę, będzie od razu skompresowana warto zwłaszcza jeśli dana gra ściąga dużych rozmiarów patche po co ponownie kiedyś tam ściągać np kilka GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...