Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Innymi słowy, Black potwierdził na 99%.
W piątek zyskam pewność absolutną ;) Jeżeli na dwa dni przed nic mnie nie złapie ani nie połamie to w weekend nie ma prawa się stać cokolwiek.

Wszyscy - tylko tydzień... nie mogę się doczekać, już czuję że będzie epicko. Z takim składem nie może być inaczej :D
Od razu przypomina mi się cytat z absolutnego klasyka czyli prawdopodobnie najlepszej przeróbki Upadku z Hitlerem: Czas na melanż ostateczny. Będzie epicko, *rozniesiemy* kosmos :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam pytanie: gdyby Shadow, Hrabula i Rysia rzeczywiście przyjechali tak wcześnie, to dalibyście mimo to radę zaczekać na dworcu do tej 12:30? Chodzi o to, że obaj z SR-em i tak nie wiemy, o której dokładnie trafimy na autobus, ale na wcześniejszy niż taki, co by przyjechał mniej więcej o tej porze, nie mamy co liczyć. Czy jednak mocno by się Wam śpieszyło i musielibyśmy się spotkać już w Paradoksie? ;)

W razie ew. problemów z dotarciem obaj trzymamy numer do P_aula. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie brać tej godziny rezerwacji (11.00) jako niewiadomo jak bardzo zobowiązującej. Wszyscy wiemy, jaka jest komunikacja (między)miejska, i że niemożnością jest zgrać c. 12 osób w jednym miejscu, w jednym czasie. Zadzwoni się do Paradoksu i poinformuje ich, że mamy obsuwę czasową, i tyle, to nie Hilton, nie wierzę żeby było jakieś straszne zapotrzebowanie na stoliki w Niedzielę Palmową.

Mogę również odebrać kogo z Dworca nawet stosunkowo wcześnie, tyle że nieszczęśnik będzie wtedy skazany na moje towarzystwo do czasu przybycia reszty luda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam pytanie: gdyby Shadow, Hrabula i Rysia rzeczywiście przyjechali tak wcześnie, to dalibyście mimo to radę zaczekać na dworcu do tej 12:30?
Jak dla mnie, bo mogę mówić tylko za siebie, żadnego problemu nie będzie, bo obstawiam, że P_aul obstawiał plan poczekania aż się przyjezdni zbiorą a potem wspólny marsz do Paradoxu :) Bo w towarzystwie zawsze raźniej. Zresztą w kwestii komunikacji telefonicznej to równie dobrze, dla pewności, mogę numer podać tobie i SR-owi =)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też optowałbym za spotkaniem się na miejscu. Jeśli już będę w/przy Paradoksie to się nie zgubię, a jeśli spotkam was na Dworcu Centralnym, potem się rozdzielimy, a ja nie będę do końca pewien ile czasu zajmie mi dojazd (pierwszy raz tam idę) to będzie zbędne opóźnienie. Dlatego dla bezpieczeństwa sam zamierzam uderzyć w Paradoks. Swoją drogą - dla fanów Gry o Tron - to wiecie, że na HBO ma się pojawić 18 kwietnia serial? Warto zerknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech Warszawiacy się stykną w Paradoksie i czekają na P_aula z resztą wycieczki? Jedyne rozsądne rozwiązanie, chyba.

Jakby na to nie patrzeć, to ja i SR jednak też jesteśmy spoza Warszawy. ;) IMO korzystniejszą opcją, przynajmniej dla nas obu, byłoby się spotkać na dworcu z P_aulem, Dracią i przyjezdnymi, ponieważ my, podobnie jak co poniektórzy, też jedziemy do Paradoxu pierwszy raz w życiu i razem przynajmniej się nie zgubimy po drodze. No ale ja tam bym poczekał na odpowiedź P_aula, czy chce mu się czekać na nas dwóch. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight Martius, jedziecie ZTMką? Czy jakimś Transludem? Jak tym pierwszym, to Wy skąd dojeżdżacie? Jak zatrzymujecie się na Żeraniu, to mogę ja Was zaprowadzić do tego Paradosku, aby mnie kłopotu było. O ile nasze trasy są w stanie się skrzyżować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapa ze mnie, Knight Martius, SR, niestety chyba musicie się trzymać poprzedniego planu, bo niestety, zmuszony jestem zrezygnować ze spotkania w niedziele. Na 15 mam kursy na prawko, więc odpadam : /. Dla mnie szkoda i z jednej strony moja wina, bo mogłem termin przełożyć, a zupełnie zapomniałem o tym, że chciałem się z Wami wszystkimi spotkać. Teraz tego przełożyć nie da rady, bo grupa nie dostosuje się do jednej osoby po fakcie. Mam nadzieje, że przed zjazdem we Wrocławiu coś się uda jeszcze zorganizować w stolicy, a tak to życzę Wam miłej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no cóż mam nadzieję, że razem z Osłem nie zapoczątkowaliśmy fali dawania ciała w kwestii obecności.

Niestety, święty Józef zmartwiony możliwością za dużej ilości wolnego czasu mej osoby, postanowił go rozsądnie zagospodarować na kolejny z rzędu weekend w pracy. W połączeniu ze śródsemestralnymi kołami mogę w tej chwili marzyć co najwyżej o wolnym w święta.

Starta dla ludzkości pewnie to niewielka, ale żal pozostaje, bo sie napaliłem na wypad do Wa-wy. Trudno, w takim razie zobaczymy sie na zlocie we Wrocku, gdzie się już tak łatwo wykolegowac nie dam w terminach :)

Miłej zabawy wszystkim, Blacka zobowiązałem do wycałowania w moim imieniu wszystkich uczestników oraz spełniania wszystkich waszych zachcianek na koszt Cienia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szkoda, zatem potwierdzę, że wybieram się wcześniej planowanym pociągiem i - jeżeli nie będzie wielkich opóźnień - to przybędę na Warszawę Centralną dokładnie o 12:30 ;) Zresztą telefon do Marta już mam więc jakbyście mieli się kręcić po dworcu to na pewno się znajdziemy robiąc naprowadzanie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy zmolestował mnie, abym się zarejestrowała i zgłosiła swoją obecność w niedzielę. Jestem tym npcem przyprowadzonym w lecie na podbój warszawskiego zoo, więc chyba co niektórzy pamiętają małe coś uwiecznione na pamiątkowym rysunku z szalikiem sięgającym ziemi. :)

Mogę też przynieść coś lżejszego ze swoich zapasów planszówkowych, bo niestety jestem tą osobą, która wciągnęła Holy'ego w planszówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą telefon do Marta już mam więc jakbyście mieli się kręcić po dworcu to na pewno się znajdziemy robiąc naprowadzanie ;]

Chciałem oznajmić jedynie, że ja i SR ustaliliśmy, że z racji nieobecności Osła wracamy do starego planu - poznajemy się z Wami już na Dworcu Centralnym. :) Tylko nie mamy absolutnej pewności, czy uda się nam do tej 12:30 dojechać (autobus o rozsądnej godzinie powinien być, ja piszę jedynie o nieprzewidzianych okolicznościach typu korki itd.), dlatego tylko proszę Shadowa, żeby w razie czego maniakalnie do mnie nie wydzwaniał. :P

W sumie przyszło mi do głowy, że i ja mógłbym coś przynieść - ale "staromodne" gry typu szachy lub podobne nie bardzo wchodzą w grę? ;]

To widzimy się w niedzielę. :) Jestem tak zmęczony psychicznie szkołą, że nie mogę się doczekać. ;)

Aha, a Turqs (Talleenkę) też witam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś oznajmiam, a mianowicie że z Hammerem wbijamy planowo do Paradoksu o 11, i tam wspólnie z Arniem na Was czekamy.

Ściągawka dla zrozpaczonych/zagubionych: wsiadamy w autobus linii 171, kierunek Torwar (dogodny przystanek jest przy Novotelu, zaraz przy tablicy upamiętniającej... something or else :P), wysiadamy na przystanku Koźmińska, idziemy wzdłuż ulicy Koźmińskiej, przecinamy ulicę Fabryczną i szukamy Jezierskiego, a na niej - Paradox Cafe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zajrzy jeszcze z rana :).

Jako że są duże szanse, że będę na miejscu zanim Holy dotrze (znając jego wyprawy do miasta...) może jakieś znaki charakterystyczne tych, którzy będą od początku?

Nie wiem - czarna mgła unosząca się w kluczowym miejscu sali, zapach siarki i inne przyjemności? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku będzie to kurtka z pustynnym kamuflażem, acz z chęcią poznałbym również jakieś cechy charakterystyczne innych. Stawiam na to, że nie ja będę szukanym, ale że będę szukał. :)

EDIT - Pierwszy, lolol.

Edytowano przez HammerHead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypatrujcie człowieka obdarzonego wyjątkową inteligencją i urokiem osobistym. Tego nie sposób przegapić. Z cech drugorzędnych to czarna kurtka i lekka bluza w... - Holy przygląda się krytycznie - jasnych barwach na guziki. Na nogach jeansy i coś, co tylko lekko przypomina białe tenisówki (hint: nie są już białe). Do kompletu czerwony plecak i okulary z brodą na głowie. Co do godziny to nie mogę się specjalnie deklarować. Raz, jadę do Paradox-cafe po raz pierwszy. Dwa, moje autobusy i pociągi są tak cudownie zestawione, że kiedy chcę jechać o ludzkiej porze to jest ich bardzo mało, jeśli w ogóle jakieś są. Obstawiam 12:00-13:00 ze wskazaniem na 13:00 z minutami.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za miły dzień i ciepłe przyjęcie npca, którego główny bohater zapodział się na stałe przy innych stolikach :dry:

Budowanie dróg zdominowało spotkanie, możemy zacząć działać w komisji budowy autostrad przed najbliższymi mistrzostwami. :tongue:

A owieczki i prosiaczki rządzą - nie ma to jak walka o inwentarz żywy. :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za świetne spotkanie, mam nadzieję, ze to powtórzymy :). Paradox się co prawda gdzieś przenosi, ale dopiero w październiku, więc na razie możemy tam wpadać :).

To już coś tam plotkowaliście o powtórce? I poza tym, chyba petycja była na ladzie odnośnie poparcia, aby Paradox został gdzie jest. Nie widzieliście? Sam podpisywałem gdzieś w lutym czy a marcu : >.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...