Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

@up: No mamy półmężczyznę, więc zabawnie być musi... :trollface:

@Stefano: Co do tej laski... no wiecie - sam nie chciałem tego sugerować, bo nie uchodzi... ale jak proponujecie, to czemu nieee...? ;]

@Brylanciwo: Nie do końca o Neda mi chodziło... raczej o Boromira, ale w sumie to niewielka różnica... ;p

A co do Hakkena... nie, żebym jakoś chciał negować jego wątłą posturę względem "axa"... no ale z dwojga złego lepiej, żeby już walił z axa, niż korzystał z profitu "Nieświeży Pianista". Wszyscy byśmy na tym ucierpieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że rola owłosionego kurdupla przypada mnie :) Ah well. Narazie jestem paskudnym warszawiakiem bez neta (jeszcze niecałe 3 tyg), A co do zlotu pojawiły się komplikacje, będę napewno jednak niewiem czy na całosć czy tylko na weekend. Możliwe, że nowy potencjalny chlebodawca nie da mi tych 2 dni wolnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Grupy Szturmowo-Operacyjnej Warszawa:

Zmierzam z zapytaniem, czy członkowie naszej grupy wyekwipowani są już w bilety do Pancernego Pojazdu Szynowego klasy "Megazord"? Jeśli bowiem ten fakt należy umiejscawiać natenczas w sferze niedokonanej, to suponuję, by spotkać się któregoś dnia i wszystko zapiąć na ostatnią zawleczkę. Co Wy na to, kamraci?

PS: Całkiem fajny skrót mi wyszedł z tej nazwy pociągu... trochę radziecki, ale ja tam na przykład zawsze lubiłem tą broń [we wszelkich grach, rzecz jasna ;) bo gdzieżby indziej? ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie ze stolicy i okolicy: jak z kupnem biletów? Kiedy się wybieramy?

Pociąg jest o 6:30 z Centralnej (we Wschodniej kilka min. wcześniej), i jedzie on przez Łowicz Przedmieście, Zgierz, Łódź Kaliską, Pabianice, Zduńską Wolę, Kalisz, Ostrów Wlkp., Odolanów, Międzybórz Sycowski, Twardogórę Sycowską (wut?), i dojeżdża do Wrocka.

Kto optuje za dosiadką do grupy warszawskiej? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie w środku nocy.... Wieczorkiem wyrusza. Racja nieco późnym, ale bez przesady, nie do takich godzin się przesiadywało. Inna sprawa, że dojazd wypada na środek nocy a to już trochę bez sensu...

Mi tam pasi jak każdy inny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...