Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Widzę, że sezon zjazdowy się zaczął. Szkoda, że nie dostałem zaproszenia, z chęcią bym się wybrał na taki zjazd

Mam takie pytanie: jakie macie kryteria przysyłania zaproszeń? Czy tylko zaproszenia dostają moderatorzy, starzy bywalcy zjazdów i eksperci/zwycięzcy konkursów itd. Czy nowi użytkownicy, którzy dość aktywnie udzielają się mają szanse na zaproszenia? Zaproszenia są wysyłane przez jedną osobę, ewentualnie kilka osób czy dyskutujecie nad tym?

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sezon zjazdowy się zaczął. Szkoda, że nie dostałem zaproszenia, z chęcią bym się wybrał na taki zjazd

Mam takie pytanie: jakie macie kryteria przysyłania zaproszeń? Czy tylko zaproszenia dostają moderatorzy, starzy bywalcy zjazdów i eksperci/zwycięzcy konkursów itd. Czy nowi użytkownicy, którzy dość aktywnie udzielają się mają szanse na zaproszenia? Zaproszenia są wysyłane przez jedną osobę, ewentualnie kilka osób czy dyskutujecie nad tym?

Hmm, pomyśl sam: kto chciałby poznać osobę, której 80 % postów to odpowiedzi w Z&Z, Pomocna Dłoń oraz Czy pójdą? Nie zrozum mnie źle, sam tak robię, ale raczej nie nastawiam się na otrzymanie zaproszenia. Udzielaj się więcej w różnych działach, dodaj coś od siebie (patrząc na posty w Piłce Nożnej często piszesz to samo co poprzednicy tylko w innych słowach). Powtarzam: nie zrozum mnie źle. Otrzymanie zaproszenia na zjazd nie jest przypadkowe i czymś na forum trzeba się wyróżnić. Sama liczba postów nic nie znaczy. Potraktuj to raczej jako dobre rady, nie atak.

Swoją drogą żałuj, że nie udzielałeś się rok temu - wtedy zaproszenie otrzymywało się za liczbę postów. :] Teraz, jak P_aul napisał, pierwszeństwo mają stali bywalcy zjazdów.

@down - spoko. Fajny z Ciebie gość, a ograniczasz się praktycznie tylko do ww. działów. Pisz więcej w wielu różnych działach!

Edytowano przez c0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sezon zjazdowy się zaczął. Szkoda, że nie dostałem zaproszenia, z chęcią bym się wybrał na taki zjazd

Mam takie pytanie: jakie macie kryteria przysyłania zaproszeń? Czy tylko zaproszenia dostają moderatorzy, starzy bywalcy zjazdów i eksperci/zwycięzcy konkursów itd. Czy nowi użytkownicy, którzy dość aktywnie udzielają się mają szanse na zaproszenia? Zaproszenia są wysyłane przez jedną osobę, ewentualnie kilka osób czy dyskutujecie nad tym?

Hmm, pomyśl sam: kto chciałby poznać osobę, której 80 % postów to odpowiedzi w Z&Z, Pomocna Dłoń oraz Czy pójdą? Nie zrozum mnie źle, sam tak robię, ale raczej nie nastawiam się na otrzymanie zaproszenia. Udzielaj się więcej w różnych działach, dodaj coś od siebie (patrząc na posty w Piłce Nożnej często piszesz to samo co poprzednicy tylko w innych słowach).

Co do piłki nożnej- uważam że przesadzasz. Piszę swoje zdanie, opinie.

Nie nastawiam się na zaproszenie- napisałem, że chętnie wybrałbym się na zjazd i tyle Piszę na FA, bo lubię, a nie że mam z tego coś mieć. Pytałem się tylko z ciekawości na temat zjazdów i zaproszeń.

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste. Zjazd to głównie spotkanie osób, które znają się z forum. Musi istnieć element wyróżnienia się, czy wystąpić okoliczność stosunków towarzyskich. Tym bardziej, że liczba miejsc jest ograniczona (a liczba zapraszanych osób rokrocznie wzrasta). Zjazd to spotkanie znajomych z forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c0r: Za samą liczbę postów zaproszenia raczej nikt nigdy nie dostał i nie dostanie. Trzeba się wyróżniać, o czym sam wspomniałeś. Ilość nie ma w zasadzie wielkiego znaczenia. Liczy się jakość tych postów. Idąc dalej - tak rok temu jak i każdego poprzedniego (z tego, co mi wiadomo) pierwszeństwo zawsze mają osoby, które już na zjeździe były. W tym roku jest to bardziej zauważalne, gdyż jest to nomen omen jubileusz i większość weteranów z dawnych lat, co to ich nie było rok czy dwa lata temu teraz deklarują obecność. I wcale się temu nie dziwię. wink_prosty.gif

Dalej - rzecz jasna logicznym jest, że ktoś piszący w dziale "O nas" ma większe szanse na otrzymanie zaproszenia niż typowy sprzętowiec z choćby wspomnianej przez Ciebie "Pomocnej Dłoni". Wynika to z prostego faktu, iż zdecydowanie lepiej można poznać człowieka, który prowadzi żywotne dyskusje z dobrym skutkiem, zamieszczając na forum gargantuicznych rozmiarów posty, niż kogoś, kto rzuca setkami cyfr, nazw, statystyk czy porównań na dzień. Mimo to jeśli ktoś błyszczy w danej dziedzinie niczym klejnot w koronie, to takie zaproszenie z pewnością dostanie. Tak było swego czasu bodajże (jeśli mnie pamięć nie myli) z orgiem, z Sevardem czy ostatnim razem z imć Hakkenem. A przecież masa ludzi prócz nich z samej Pomocnej Dłoni takie zaproszenia dostawała tudzież dostaje. Nie wszyscy mają możliwości, chęć czy choćby odwagę na Zjazd przyjechać. smile_prosty.gif

Ponadto wszystko, co już napisałem - organizacja rokrocznie wspomina, iż jeżeli ktoś czuje się pominięty w jakiś sposób, wówczas informuje o tym organizatorów, tłumaczy swoje stanowisko w sprawie, a moderacja podejmuje decyzję. Wszak oni nie są (wybaczcie mi te słowa...) bogami

Nie zapominaj się, bo oprócz nerek ci wątrobę wytnę. Wiesz chyba, że co jak co, ale wątroba ci się przyda? :P - Hakken

- też są ludźmi. Pomyłki każdemu się zdarzają, czasem zwyczajnie zdarza się o czymś zapomnieć. Na szczęście jednak wszyscy są tego świadomi i organizujący to wszystko ludzie gotowi są do rozpatrzenia swoich ew. potknięć, by nikt nie był pokrzywdzony (jak mniemam trollface.gif ). I to chyba tyle, co można by powiedzieć na ten temat w tej chwili. smile_prosty.gif

Edytowano przez Hakken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby organizować jeden duży zjazd dla bywalców i spotkania lokalne dla wszystkich chętnych, wilk byłby syty i owca cała, bo na dużym byliby tylko zaproszeni, a na lokalnych chętni-a-niezapraszani mieliby okazję błysnąć. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź poprawkę na to, że te zjazdy nie mają w żadnym wypadku oficjalnego charakteru. Zasadniczo można by nawet rzec, że są to cykliczne eventy grupy znajomych, a to że jest o tym wątek na forum to tak przy okazji :P.

Ja na przykład co tydzień organizuję w macu obok redakcji zloty miłośników FA z Wrocławia oraz okolic i nikt mi tego nie zabrania ( ba nawet nikt mi nie zabroni :D ). Tak więc, można śmiało korzystać z dobrodziejstw jakie daje nam nasz demokratyczny ustrój i samemu organizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby organizować jeden duży zjazd dla bywalców i spotkania lokalne dla wszystkich chętnych, wilk byłby syty i owca cała, bo na dużym byliby tylko zaproszeni, a na lokalnych chętni-a-niezapraszani mieliby okazję błysnąć. wink_prosty.gif

Dobrze, że nie proponujesz zorganizowania zjazdu na 2000 osób, był tu już taki jeden i stwierdził, że to żadne wyzwanie, tylko organizatorom się nie chce trollface.gif

Poza tym kto komu broni rzucić na forum pytanie, czy są chętni z danej okolicy na zbiórkę przy jakimś soczku. I nawet zjazdem można to sobie nazwać. A zjazd "oficjalny" tak naprawdę jest oficjalny o tyle, że wiadomo o nim na forum. Organizują go osoby prywatne, w swoim wolnym czasie i nie ma nic wspólnego z CD-A oprócz zwyczajowej wizyty w redakcji. Na którą swoją drogą w zeszłym roku hipstersko się wypiąłem, huehue.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład co tydzień organizuję w macu obok redakcji zloty miłośników FA z Wrocławia oraz okolic
Serio? To czemu ja nic o tym nie wiem? No wiesz co! *foch z przytupem i kopniakiem z półobrotu*

*potyka się i przewraca*

Ech, nieważne...

Na którą swoją drogą w zeszłym roku hipstersko się wypiąłem, huehue.
Hipstersko, pffft. Dlatego dalej nie wiesz, kim jest Smuggler. trollface.gif

Jak tak sobie pomyślę, kto z okolic byłby chętny na zjazd w Kato, to normalnie już mi ciary po plecach chodzą. tongue_prosty.gif Chociaż może Polip by się w końcu przełamał... Ale do domu bałabym się wpuścić więcej niż 3 osoby. Do ogródka zresztą też. Do lasu na jakąś polanę by się poszło najwyżej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo bych do Katowitz przyjechoł. A na swoje cotygodniowe zloty serdecznie wszystkich zapraszam.

Co do spotkań w redakcji, to jest to akurat jeden ze słabszych elementów corocznych spotkań. Jak ktoś jest pierwszy raz to się może jeszcze tym jara, ale każdy bardziej lub mniej skrycie wie, że są lepsze sposoby zagospodarowania tego czasu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którą swoją drogą w zeszłym roku hipstersko się wypiąłem, huehue.
Hipstersko, pffft. Dlatego dalej nie wiesz, kim jest Smuggler. trollface.gif

A to w tym tygodniu nie miał być nim Hrabul? <skonfundowany idzie sprawdzić, kto namieszał w grafiku>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipstersko, pffft. Dlatego dalej nie wiesz, kim jest Smuggler. trollface.gif

Ja byłem dwa razy w redakcji, a też nie wiem sad_prosty.gif

każdy bardziej lub mniej skrycie wie, że są lepsze sposoby zagospodarowania tego czasu

Aż mi się "krótki film o przemijaniu" przypomniał :D

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład co tydzień organizuję w macu obok redakcji zloty miłośników FA z Wrocławia oraz okolic
Serio? To czemu ja nic o tym nie wiem? No wiesz co! *foch z przytupem i kopniakiem z półobrotu*

*potyka się i przewraca*

Ech, nieważne...

Na którą swoją drogą w zeszłym roku hipstersko się wypiąłem, huehue.
Hipstersko, pffft. Dlatego dalej nie wiesz, kim jest Smuggler. trollface.gif

Jak tak sobie pomyślę, kto z okolic byłby chętny na zjazd w Kato, to normalnie już mi ciary po plecach chodzą. tongue_prosty.gif Chociaż może Polip by się w końcu przełamał... Ale do domu bałabym się wpuścić więcej niż 3 osoby. Do ogródka zresztą też. Do lasu na jakąś polanę by się poszło najwyżej...

Moja droga :) Trzeba dać znać zainteresowaniem, bo takowe mini zlociki się odbywają co 1-2 miesiace. Sułtanat jednakże zbiera się w krakowie lub wypada na minieskapade co cieszyna :) Katowice są radioaktywne więc tam się nie spotykamy, starczy, że Troll Feo siedzi tam na okrągo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dwa razy w redakcji, a też nie wiem sad_prosty.gif
Ja też byłam dwa razy, a wszystko wiem! Pójdziesz jeszcze raz do redakcji i tym razem będziesz uważnie słuchał. tongue_prosty.gif

Feło - zdaję sobie sprawę z tych zlotów. ;] Ale Katowice radioaktywne? Eee tam. Centrum może i jest, trochę. Trzygłowe koty jeszcze tu nie latają (ale włóczą się po ulicach). Pojedź sobie do Sosnowca, hłehłe.

Myślę o czymś takim, żebym nie musiała się z domu ruszać, bo leniwe ze mnie stworzenie. A co, wolno mi. Zresztą i tak czysto hipotetycznie piszę... :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sosonowcu pracowałem pare miesięcy, tam radioaktywni są ludzie bo okolica całkiem przyjemna ;). Z katowicami problem polega na braku jakiegoś lepiejszego noclegu <dla większej ekipki> a co do miejscówek to całodzienne plątanie się parku chorzowskim jest świetną opcją ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radioaktywności to częściowo racja, byłem w Bytomiu i w okolicach, to widać duże prawdopodobieństwo występowania.krecka_dostal.gif

A co do zjazdu, to mnie nie będzie w tym roku, brak funduszy, "takie ubóstwo że bida przestała piszczeć" by Kabaret Skeczów Męczących . Zresztą pewnie i tak mało kto mnie kojarzy... chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zaskoczony zaproszeniem na zjazd, gdyż raczej udzielam się w tematach, gdzie możni rzadziej patrzą :P Mimo oczywistego zaszczytu, jaki stanowi to zaproszenie, jestem zmuszony odmówić. Nie brałem w tym roku zjazdu nawet pod uwagę, więc mam już trochę inne plany na początek sierpnia, w dodatku ostatnio choruję na Zespół Przewlekłych Problemów Finansowych. Tak więc życzę wszystkim miłej zabawy i do zobaczenia kiedy indziej. Może za rok, może za dwa, kto wie? Zresztą, chyba nawet lepiej, że nie jadę, nie zepsuję wam imprezy widokiem mej zakazanej mordy i mymi dziwactwami trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...