Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Jako interesant Lobbysta domagam się by tegoroczny zjazd odbył się PO! Woodstocku czyli automatycznie po WOLINIE. - tego roku mam zamiar porobić troche "axem" ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam codziennie dwa razy koło cynamonu przejeżdżam i tęsknym wzrokiem wypatruję w jego oknach Pani Moniki...

Napisz na spotted: cinnamon albo na jakichś innych Wrocławiach zaspottowanych, może zauważy ten wyjątkowy wpis i się odezwie... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako interesant Lobbysta domagam się by tegoroczny zjazd odbył się PO! Woodstocku czyli automatycznie po WOLINIE. - tego roku mam zamiar porobić troche "axem" ;3

-A ja pozwolę sobie podbić ten temat. Przy okazji pozdraffiam shystcih Polakuff! bo dawno nie pisałem. cool_prosty.gif Może jeśli co najmniej dwie osoby będą w odpowiednim terminie (tzn. teraz) optować za nieco późniejszą datą Jubileuszowego Zjazdu niż zwykle, to coś się uda ugrać w tym temacie... Ja wprawdzie nie na Woodstocku i nie axem, ale też bym pomachał, rączkami i nóżkami w morzu, nad które wybieram się prawdopodobnie 27-go. Dlatego przyłączam się do apelu "dajmy ludziom pojechać na Woodstock!!!" hehe. Pozdro Sześćset.

Zapomniałeś o "No kurczę" pod koniec. Każdego zdania. wink_prosty.gif - nzk

-no kurczę, rzeczywiście! :)

Edytowano przez Meth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się złożyło, że zaczęliśmy planować tegoroczny zjazd w tajnym organizatorskim gronie. Po przeanalizowaniu dat (i nie pierniczcie mości panowie, od dwóch lat omijam brutstok specjalnie dla was) wychodzi, że po rzeczywiście jest najlepiej (tj. na przykład 9-13 sierpnia, albo i weekend później jeśli się okaże, że deadline ;) ). Ponadto czy się to komuś podoba czy nie (a zaraz zacznie się marudzenie), zostajemy przy opcji cynamonowej (na 95%). Dlaczego? Bo tak. Zabawne, że ci którzy najgłośniej narzekali na wyższe koszty rok temu co rano pierwsi meldowali się na darmowe tosty i płatki z mlekiem... Choć w sumie po zastanowieniu zupełnie mnie to nie dziwi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION!

Z pewnych względów organizacyjnych liczba miejsc na zjeździe w tym roku będzie ograniczona... Będzie ich więcej niż kiedykolwiek dotąd przyjechało, ale jednak. Pierwszeństwo będą miały osoby jadące na pełne cztery dni i (z tych samych względów organizacyjnych) wolałbym, żeby jak najmniej ludu wpadało tylko na weekend. Wiem, że to drogo i urlop trzeba brać i w ogóle... ale uwierzcie, tak będzie lepiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rok temu wiadomym było że wynajęcie całego hostelu powoduje iż z automatu nie przeszkadzamy nikomu postronnemu ;] Poza biedną portierką, ale i ją można wciągnąć w ciąg (hue hue) machinacji prowadzących do zezwierzęcenia i stopienia z krajobrazem ;)

A właśnie zapomniał był - cybamon jest gópi i jedźmy do Orange. elo 3,2,0 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z zeszłego roku zaproszenie jest nadal aktualne. :)

Optowałbym za terminem 17-20 sierpnia, jeśli nie byłoby kłopotów.

Oprócz tego, orientujecie się może, czy w tym pensjonacie znają pojęcie "żywność bezglutenowa"?

I po trzecie, jak porozmawiać z rodziną na temat spotkania ze sporą grupą ludzi znanych jedynie z neta, na drugim krańcu Polski? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan_Feanor

Hrabula wam załatwi imunitet. Jego przecież na to stać trollface.gif

@brylant

To, że P_aul jeszcze nikogo nie "sprzedał na targu niewolników" (!!!) jest dobrą gwarancją? (chociaż nie wiem... kakt...ktoś, gdzieś zaginął, jednak brak dowodów na niecne uczynki ,,organizatora")

@Lord Hrabula

Okaże się w końcu, że będziemy musieli wykupić całą kamienicę na kilka dni, aby mieć spokój tongue_prosty.gif

(!!!)-

żartuję... o więcej szczegółów pytać P_aula

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z zeszłego roku zaproszenie jest nadal aktualne.

Oprócz tego, orientujecie się może, czy w tym pensjonacie znają pojęcie "żywność bezglutenowa"?

31056298.jpg

A bardziej serio: nie mamy pełnego wyżywienia tylko śniadania, składające się z mleka, płatków, pieczywa i jakiegoś dżemiku, serka czy co tam. Przynajmniej tak było rok temu, sądzę, że nie wiele się zmieniło. Obiady i kolacje trzeba było sobie załatwić samemu (czyt. iść do wykwintnej restauracji).

I po trzecie, jak porozmawiać z rodziną na temat spotkania ze sporą grupą ludzi znanych jedynie z neta, na drugim krańcu Polski?

Powiedz. że wychodzisz i nie wiesz kiedy wracasz biggrin_prosty.gif

Jakby by były komplikacje, to myślę, że nie będzie większego problemu żeby twoi rodzice lub inni prawni opiekunowi pogadali przez telefon/skajpa/email z np. niziołką, P_aulem.

P_aul jeszcze nikogo nie sprzedał na targu niewolników

Właściciele pozwalają ci korzystać z internetu? o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hakken

Nie wiem, o co ci chodzi Hakken blink_prosty.gif <chyba, że żart nieśmieszny i częściowe cytowane słów z postu P_aula z zeszłego roku jest złe, wtedy moja wina>

Nie ma się czego bać @brylant. Na zjeździe są sami porządni ludzie. W końcu czuwa nad nami najznamienitsza kadra moderatorów, więc raczej nikt nie ma wątpliwości*.

*- cheesy.gif

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o co ci chodzi Hakken blink_prosty.gif

Eh...

Stwierdziłeś, że P_ jeszcze nikogo nie sprzedał, ja jednak z tezą tą się nie zgadzam i sugeruję, że zostałeś przez rzeczonego SMa sprzedany (widzimy to po "właścicielach"). Moje stwierdzenie było oczywiście żartobliwe i miało na celu jedynie rozbawienie czytelników, którzy wyłapią tę subtelną ironię.

Mam nadzieję, że moje wyjaśnienie jest wystarczające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, orientujecie się może, czy w tym pensjonacie znają pojęcie "żywność bezglutenowa"?

Nie. Właśnie dlatego w czasie zlotu spożywane są suplementy diety, których naturalnym efektem jest rozkład białek 8)

Oś Dobra i Piękna tradycyjnie pisze się na zlot, zwłaszcza, że jubileuszowy. Termin 9-13 sierpnia też cacy, i tak komuś nie będzie pasować, więc mniejsza. No i jest szansa, że brudasy będą tak zmęczone po smródstoku, że już nie dadzą rady rozrabiać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi - po pierwsze, wygrałeś jeden internet. Dołóż sobie do kolekcji. Po drugie jakoś nie potrafię sobie wyobrazić naszych wesołych brudasków na tyle zmęczonych, żeby kompletnie nic nie wywinąć.

Brylant - data którą podałem jest mniej więcej ostateczna, sowwy. Jak już wcześniej pisali koledzy, to pytanie będziesz musiał zadać w KFC, tudzież swoim ulubionym fastfoodzie. Co do rozmowy z rodzicami - Powiedz, że od 10 lat organizowany jest zlot fanów CDA. Nikt przez ten czas nie zginął/zaginął (wierutne kłamstwo...) Obecnych będzie coś w okolicach 50 osób. Wygoogluj sobie Cinnamon Hostel Wrocław i pokaż im zdjęcia noclegu. Powiedz, że w razie co ja i nzk jesteśmy gotowi pogadać telefonicznie/skajpowo.

Hakken - ależ ty dowcipny i subtelny. Jak przemarsz armii radzieckiej.

Shaker - Kathai pozwala ci korzystać z Internetu? Na co to się nie pozwala teraz niewolnikom. A potem mi jeszcze kliencie marudzą, że rozwydrzone i zachować się nie potrafią...

Reszta - Cinnamon zgodził się udostępnić się nam w całej okazałości na sugerowane daty i do tego za w miarę rozsądną cenę (niezależną od liczby osób, przy oczekiwanej wyjdzie 40 zł/osobonoc). Póki co nie oczekują nawet żadnych zaliczek ani innych głupot, dali nam miesiąc czasu na zorganizowanie się. Tym samym wkrótce (soon) roześlemy zaproszenia w celu bardzo wstępnego zdeklarowania się czy jedziecie czy nie. Bardzo wstępnego w sensie, że nie cozekujemy już teraz robienia ostatecznych planów wakacyjnych, ale potrzebujemy orientacyjnie wiedzieć, czy zbierze się te 50 osób (z bezpieczną górką), żeby zaklepanie całego hostelu tylko dla nas opłaciło się finansowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker - Kathai pozwala ci korzystać z Internetu? Na co to się nie pozwala teraz niewolnikom. A potem mi jeszcze kliencie marudzą, że rozwydrzone i zachować się nie potrafią...

Buaha-haha. ;] Uważaj, żeby Ciebie Dracia za plecami nie sprzedała za jakieś grube pieniądze (czy za co innego by jej tam pasowało). Może za parę przedmiotów z Doty? Taka luźna sugestia... ;p

Bryl - ja się Tobą zajmę; powiedz rodzicom, że nauczycielka in spe będzie Cię pilnować, nic złego Ci się nie stanie. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_aul

Jak igłą w serce. Jam samotny wilk... nie to co ty ustatkowany już i doświadczony (dyscyplina w stadzie musi być ):trollface:

@Kathai

Od teraz zostaniesz oficjalnym opiekunem nowych zjazdowiczów :> Zgadzacie się? Brak sprzeciwów, jak widzę... Ktoś przebije? Może pan w czerwonym?

@down

Pan sm...w niebieskim ma ofertę, jak widzę :P Słuchamy, słuchamy.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Ogłoszenie ważne. Podany wyżej termin okazał się nieaktualny z przyczyny prostej - idealnie koliduje z deadlinem w redakcji. Aktualnie organizatorzy debatują nad nowym terminem. Jak ktoś ma jakieś specjalne życzenia to zgłaszać w tej chwili.

Ja widzę takie opcje:

"weekend później" tj. 16-20 sierpnia (piątek-wtorek)

"po deadlinie" tj 14-18 sierpnia (środa-niedziela)

Z góry zaznaczam, że wszystkie wcześniejsze daty nie pasują (początek lipca może być dla niektórych czasem rekrutowania się, potem deadline, potem Nowe Horyzonty, których unikam jak ognia, potem Woodstock, potem deadline :D) Oczywiście oferta składania propozycji jest skierowana wyłącznie do starych zjazdowiczów (a także młodych, pięknych, ale z długim stażem zjazdowiczek) i posty osób losowych będą w najlepszym wypadku całkowicie pomijane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...