Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Po pierwsze odnośnie zjazdu - coś powoli wpływają pieniądze, nie mam na nową plazmę :P Ponadto, jako, że kilka osób wycofało się z wcześniejszych deklaracji niewykluczone, że będą miejsca,co oznacza dodatkowe zaproszenia wysyłane wkrótce. Jak ktoś by chciał (i nie dostał jeszcze odpowiedzi odmownej ;) ) to zgłaszać się śmiało ;)

Po drugie zjazd zjazdem, a w góry też by się pojechało. Podobnie jak rok temu planuję wypad do Zakopanego w towarzystwie forumowiczów (ale raczej znajomych ;) ). Wyjazd planuję w sierpniu, krótko po Wrocku, zainteresowanych zapraszam po szczegóły na PW ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuję bardzo za zaproszenie na zjazd. Odpowiadam dopiero teraz, ponieważ przez maturę nie zaglądałem wcale na forum. Przypuszczam, że już i tak nie ma miejsc, więc nie skorzystam raczej. Zresztą i tak jest duże prawdopodobieństwo, że w tym terminie będę na innym wyjeździe. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaproszenie. Miło, że ktoś o mnie pamiętał, chociaż na forum nie pisałem od dłuższego czasu. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeżeli niczego nie pomieszałem i nie zapomniałem to wydaje mi się, że hajs został przelany a jak wszyscy wiemy - musi się zgadzać ;] Nie pozostaje mi nic innego jak czekać z niecierpliwością do sierpnia... i może liczyć na jakieś kameralne spotkanie wcześniej z zaufaną ekipą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kasa spływa, ale powoli... Jeśli nikt nie ma nic przeciwko mogę upublicznić listę dotąd zaksięgowanych.

A ważniejsza sprawa - Macie ostatnią szansę na doczepienie się do wesołej gromady jadącej do Zakopanego! Czekam, dziś i jutro na zgłoszenia. Póki co jest już kilku chętnych, ale miejscówek (niedrogich!!) mogę załatwić więcej. Warunkiem koniecznym jest żebym jakoś was tam znał (niekoniecznie na żywo...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaaamn, i to właśnie jest ta chwila, gdy żałuję, że jednak nie przelałem Ci złotówki więcej żebyś miał na cebularza. A bym się pokazał publicznie, że mam gest niczym magnat, a tak wyjdę na zwykłego szlachcica płacącego w terminie ale nic poza tym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black

Zobaczę za miesiąc, jak będę znikać, przewieszona przez hucuła, gdzieś w Karpackich lasach...

@Stefan

Przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze kilka razy i poszukaj w niej podstawowych błędów merytorycznych, których, w szczególności TY, nie powinieneś popełnić.
:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rysia

O pomoc w takim razie będzie trudno, bo nie za bardzo orientuję się jak wyglądają karpackie lasy, ale same Karpaty już chyba tak i obstawiam, że infrastruktura drogowa dla ekipy ratunkowej dobra tam nie jest. Nawet chyba zwykłą motorynką się nie wbije :P

Nie martw się jednak. Ekipa warszawska plus szeroko pojęte okolice wliczające moją wiochę niedługo udaje się na wyprawę treningową w Tatry, więc jak coś będziemy gotowi na ratunek ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_aul

Można ich wliczyć jako posiadłości przyległe albo ewentualnie fortecę za Murem, przecież kto tam w ogóle żyje? :D

@Katajcu

Może zamiast stwarzać jakieś niestworzone bajki to sama wybrałabyś się w góry z naszą wesołą gromadą. Nigdy nie będę zaprzeczał, że mam ogólnie słabą kondycję, ale jedna rzecz jaką zawsze przestrzegam to brak albo absolutne minimum narzekania ^_^

Wiem, że jęczenie przeszkadza głównie innym ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadolec - chciałbyś, żebym Cię nawet w górach pacała? Chyba że liczycie, że mnie gdzieś tam zostawicie albo zrzucicie ze szczytu, wmawiając później policji, że to był nieszczęśliwy wypadek. Albo mnie coś tam zeżre. Taak. To by pasowało.

A na widok gór, to pewnie bym zawróciła z powrotem do siebie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ludzie się obijają, a potem będzie płacz, że "przecież dostałem zapro i pisałem że będę, co to znacyz że już miejsc ni ma?" :P

Ostatecznym potwierdzeniem przyjazdu jest zapłata za pobyt (ew. ugadanie się ze mną na PW indywidualnie, że się zapłaci na miejscu, ale to oferta tylko dla stałych bywalców :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...