Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Naprawdę potrzebujemy kogoś, żeby wszystko obadał własnym okiem. Hrabul, chyba się oferowałeś, może faktycznie zerknąłbyś na to osobiście w tym tygodniu?

Tak naprawdę całym problemem Cinnamona jest jego wielkość - jest za mały. W Orange/Piaście/Avantgarde zawsze dało się poszukać zapasowej infrastruktury, wielopiętrowość oznaczała mniejszą inwigilację przez obsługę oraz... no właśnie, teraz sobie uświadomiłem kolejną ewentualną nieprzyjemność: poprzednie miejscówki zajmowały całe budynki, więc jeśli komuś się przeszkadzało, to innym derpom na wakacjach - no big problem. Tymczasem Cinnamon zajmuje tylko jedno piętro, a na planie widzę klatki schodowe - jeśli okaże się, że pod/nad nim są mieszkania prywatne, to umarliśmy w butach: o 22 siusiu (po odstaniu w kolejce), paciorek i spać.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, mogę się tam kopsnąć i obadać jak to w realu wygląda. Przy czym nie najprędzej jutro, a bardziej prawdopodobne, że w środę, bo jestem w trakcie kończenia dobijającej mnie magisterki, co zreszta widać po mojej zwiększonej aktywności na forum tongue_prosty.gif

Nie martw się, mam podobne odczucia Hrabciu =) - P_

Musimy się postarać, bo w tym roku trzeba podnieść standardy i zacząć gardzić inżynierami. No ale do tego jest potrzebny magister ;)

Edytowano przez Lord Hrabula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już gardze od dawna :)

No jak zawsze Feo wypatrzył Kiblowy Sęk w cynamonowym ciastku. Z werdyktem wstrzymajmy się do Hrabulowej wizji lokalnej, a profilaktycznie można dryndnąć do piasta :) W piaście jest o tyle dobrze, że zakaz palenia egzekfowany jest tylko przez pana z wąsem ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kwestie organizacyjne - przelew dokona sie najpewniej jutro, czyli pojutrze pieniadze powinny byc (przez weekend nie zagladalem na forum najzwyczajniej).

Ktos wyzej wspominal o kobietach w bikini - w sumie uwazam to za dobry pomysl, cieplo niesamowicie, w dodatku z prysznicami moze byc problem, niech sie nie mecza biedactwa niepotrzebnie (Ilci sie ewentualnie zasponsoruje jakies z rozowymi kroliczkami czy kucykami).

Jeszcze w sumie takie pytanie - tam na zewnatrz w poblizu jest cos w stylu parku albo czegos w tym stylu - to jest kawalek miejsca gdzie mozna by zorganizowac jakies bardziej aktywne rozrywki (no bo wiecie, skoro w tym roku ma byc dosc sporo pan...) ?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick - to ja mogę kupić kisiel. Ty rozglądaj się za odpowiednimi strojami bo widzę, że masz kilka pomysłów. Ktoś miejscowy niech już zacznie rozwieszać ulotki o wydarzeniu i reklamować w lokalnej prasie, żeby się koszty zwróciły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick - to ja mogę kupić kisiel. Ty rozglądaj się za odpowiednimi strojami bo widzę, że masz kilka pomysłów. Ktoś miejscowy niech już zacznie rozwieszać ulotki o wydarzeniu i reklamować w lokalnej prasie, żeby się koszty zwróciły...

Mości Paulu, szacunku troszke dla cnych Dam. Co to za pomysł by ładować je w kusych szmatkach w maź wszeteczną by czynić sobie na wzajem szkody miały! Luźne piżamki, mięciutkie jaśki i puchowa pierzyna na miękkim, sprężystym łóżku! Jedynie bitwa na poduszki w kolorze różowym z motywem znanej witającej się kotki za dość uczyni naszym oczekiwaniom tancze.gif Edytowano przez Pan_Feanor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemort:

+/- CIECIU!

-Jak już mówiłem, nie bójcie się ciecia! Ja się nim zajmę (tzn. jego kolanami), wy uciekniecie!

Łazienki w Piaście niby dwie są na skrzydło, ale ja tam zawsze korzystałem z wszystkich żeby uniknąć kolejek. No, z uprzejmości starałem się nie wbijać pod prysznic ludziom z innych pięter, w godzinach szczytu łazienkowego. Zresztą każdy wie jak jest.

Po co zmieniać coś, co sprawdziło się milion razy? :P

Rysia:

Demonizujecie.

Może by panowie jeszcze jacuzzi i kobiety w bikini z wachlarzami sobie życzyli...?

-Och, aż takie mecyje na zjeździe potrzebne chyba nie będą, ale już jakieś stałe kursy do żabki możnaby przemyśleć...icon_idea.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Och, aż takie mecyje na zjeździe potrzebne chyba nie będą, ale już jakieś stałe kursy do żabki możnaby przemyśleć...icon_idea.gif

O tym też warto pomyśleć, a z tego co się orientuje to w okolicy nie ma żadnego sklepu. Serio. To praktycznie samo centrum, ale jakoś tak się nieciekawie składa, że najbliżej jest Carrefour w Galerii Dominikańskiej albo Feniks dopiero na rynku. Ewentualnie jeszcze monopolowy na Kazimierza Wielkiego, ale do niego też jest spory kawałek. Nie chcę was zniechęcać, ale rzeczywiście tak jest. ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.L.

Z rana się wyśle skowronki, co za wcześnie wstają, po prowiant i już xD Nie mówcie mi, że wszyscy lubią spać dłużej...

Ewentualnie zrobimy grupową wycieczkę do Carrefour-a cat2.png

@P_aul

Przydałoby się więcej płci pięknej to byśmy zrobili eliminacje, jak w Euro 2012 xD

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO troszeczkę przesadzacie, bo pomieszczenia są co prawda 2, ale zarówno 'tronów' jak i pryszniców są 3 sztuki, więc nie jest to tak mało, nawet wziąwszy pod uwagę 40 osób.

Kolega był na jakimś zjeździe?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na zjeździe nie był. Kolega mieszkał w akademiku. Więc kolega myśli, że kolega jednak trochę racji ma. Bardziej kolegę interesują pozostałe uwagi, choćby ewentualna konieczność zachowania ciszy, bliskość sklepu itp. Bo kolega w dalszym ciągu uważa, że jeden 'tron' na 12 osób to nie taka tragedia. Chociaż kolega jak najbardziej może się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualna konieczność zachowania ciszy

Jako jeden z wymogów mety, czy przez nas? :)

Bo kolega w dalszym ciągu uważa, że jeden 'tron' na 12 osób to nie taka tragedia. Chociaż kolega jak najbardziej może się mylić.

Nie mam w życiu wysoko postawionej poprzeczki i nie chcę robić za potomka króla sedesów, ale to co piszesz jest takie nieżyciowe :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w sumie takie pytanie - tam na zewnatrz w poblizu jest cos w stylu parku albo czegos w tym stylu

Jak to przeczytałam, to myślałam, że ciągle chodzi o problem z ilością 'tronów'... :)

Ale carrefur to chyba dobrze, spośród innych żabek, grosików i kefirków jest najtańszy (przynajmniej w Krk)

a tak w ogóle to co z tym Piastem poszło nie tak, że nie tam tyko ten Cynamon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wafel - lodówki w Piaście? To chyba ja byłem w innym Piaście niż ty o.0 Za to w Cinnamonie lodówki będą, podobnie jak wyposażona kuchnia do naszego użytku. Imo niezła opcja :P

Rysia - eh, jak dyskutowaliśmy o ostatecznym wyborze to obie miejscówki były dostępne, ale więcej uroków miał Cinnamon. Ostatecznie grono decyzyjne uznało, że zalety warte są zapłacenia trochę więcej. Jak już decyzję podjęliśmy i przyklepaliśmy to się znaleźli krytycy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale carrefur to chyba dobrze, spośród innych żabek, grosików i kefirków jest najtańszy (przynajmniej w Krk)

Nie Carrefour w Galerii Dominikańskiej. ;)

Przypomniało mi się, że obok (nawet nieco bliżej) jest jeszcze Biedronka. Taniej się już chyba nie da. :D

Wiem, marudny jestem. Nie pasuje mi obecność ruchliwej Kazimierza Wielkiego za oknami, spora odległość od Primatora ("Lamus" pod wiaduktem) i w ogóle zmiana miejsca na inne niż Piast. Starych drzew się nie przesadza. :)

Kończę narzekania, więcej się w temacie hotelu nie wypowiadam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_aul

Przydałoby się więcej płci pięknej to byśmy zrobili eliminacje' date=' jak w Euro 2012 xD[/quote']Tobie eliminację możemy zrobić w każdym momencie, nie ma problemu biggrin_prosty.gif

O tym też warto pomyśleć' date=' a z tego co się orientuje to w okolicy nie ma żadnego sklepu. Serio. To praktycznie samo centrum, ale jakoś tak się nieciekawie składa, że najbliżej jest Carrefour w Galerii Dominikańskiej albo Feniks dopiero na rynku.[/quote']Do żabki z której zwykle korzystaliśmy będzie z 10 minut drogi, więc nie tak źle.
Wafel - lodówki w Piaście? To chyba ja byłem w innym Piaście niż ty o.0 Za to w Cinnamonie lodówki będą' date=' podobnie jak wyposażona kuchnia do naszego użytku. Imo niezła opcja [img']http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/tongue_prosty.gif
Może chodzi o zlewy z napuszczoną zimną wodą? tongue_prosty.gif
Wiem' date=' marudny jestem. Nie pasuje mi obecność ruchliwej Kazimierza Wielkiego za oknami, spora odległość od Primatora ("Lamus" pod wiaduktem) i w ogóle zmiana miejsca na inne niż Piast. Starych drzew się nie przesadza. [img']http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/smile_prosty.gif
A tam, daliśmy radę wyprowadzić się z Orange Hostel, to i tym razem damy radę wink_prosty.gif

A jeśli chodzi o plusy i minusy hosteli, to zdecydowanym minusem Piasta są pękajace meble.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany... chwilę człowieka nie ma i taki raban się dzieje... zainteresowanie rośnie zdecydowanie. To dobrze - znak, że w tym roku będzie dział się chaos... ;]

Przy okazji spostrzegę wadę internetu jakby,,, niby rozmowa na jakiś temat nieodległa, bo kilkanaście [-dziesiąt?] wypowiedzi temu, ale już jak coś powiem, to pewnie będę "zdezaktualizowany"... no ale trudno. Tak mam we "wzwyczaju" jakby.

1. Ja tam naprawdę nie widzę powodu, dla którego wymowa nicka Ylthin jest problemem... może to dlatego, że mój pokrętny umysł od lat bawi się w tworzenie fantasy i takich tam, no ale mimo wszystko... no a argumenty Hrabuli czy Holy'ego o akcentowaniu czy posługiwaniu się językiem polskim... cóż - są wyjątki. Jak Holy Death tudzież Lord Hrabula spojrzą na swoje nicki [lub na mój... czy niemal każdy inny] - wówczas dojrzą przemyślany i wielce nikczemny przejaw pewnej formy sarkazmu... biggrin_prosty.gif

2. Dylematy związane z jako taką... wojną płci sobie daruję. Takie lub inne narzucanie się płci niewątpliwie piękniejszej [choć nie wiem, czy Aiden się za to stwierdzenie nie obrazi... trollface.gif] pozostawię innym. Odetchnąć mogą wszyscy ci, którzy obawiali się, iż pocznę ostrzyć... język [no co...? - przecież jakby nie było chyba chodzi o elokwencję...] tudzież szczerzyć kły wobec kobiet. Bynajmniej - jak by mnie ktoś poprosił o "wsparcie" (choć nie mam pomysłu na formę pomocy) to pewnie bym go udzielił... W każdym razie panowie nie muszą mnie liczyć jako konkurencji. Dla domyślnych zostawię tylko stwierdzenie, iż jestem jedną z tych osób, dla których cierpienia Wertera nigdy nie wydawały się beznadziejne [a ostatnimi czasy stają się coraz bardziej zrozumiałe]...

3. ...aczkolwiek preferuję kuchnię włoską. [gdyby ktoś już pytał o zdanie]*

4. Sprawy konstrukcyjne/architektoniczne... nie powiem - to intrygujące, iż ostatnie... trzy strony postów to rozmowa o muszlach poniekąd. I bynajmniej nie mam na myśli tych morskich, co szumią, gdy się do nich przyłoży ucho... <chwila refleksji>... no dobra - zarówno morskie jak i... użytkowe muszle szumią, jeśliby ucho do nich przystawić. Morskie nie są na guzik. Są mniejsze. I nie zalewają ucha... czy całej głowy przy próbach słuchania...

W każdym razie wyrażę swoje zdanie - dostosuję się tak, jak będzie trzeba. Jestem świadom, że w tym wypadku mowa o problemie poważnym i wiem, że wielu ludzi ma takie a nie inne preferencje względem toalet <mimochodem łypie na Aidena... bo na kogóż by innego?tongue_prosty.gif>, aczkolwiek wypowiadając się za siebie... cóż - powiem wprost: dam radę. Pożytkując się poniekąd doświadczeniami [którymi już co najmniej jeden A.L. bodajże się podpierał] podeprę i ja swoją postawę wobec armaturowego dylematu: na poprzednim zjeździe nie dość, że nie narzekałem na kolejki i do nikogo się nie dobijałem, to jeszcze nie chodziłem po piętrach ani nawet nie szukałem na jednym piętrze. Korzystałem z jednej łazienki. Tej najbliższej. A zważywszy, że wszyscy mieliśmy do niej najbliżej... wierzcie mi na słowo - może być jeden tylko kibelek, a ja i tak dam radę. Dla mnie problem w tym miejscu się kończy. wink_prosty2.gif

Jedno tylko jeszcze drobniutkie spostrzeżenie - które mnie osobiście "delikatnie" rozbawiło: najpierw Feo dostrzega, iż jedna z łazienek ma tylko prysznice, za to druga tylko "muszelki"... po czym Rysia radośnie i nieświadomie najwyraźniej rzuca, że skoro dwie łazienki, to jedna dla Pań a druga dla "reszty"...

Okey, ja rozumiem, że przywileje dla kobiet... mimo wszystko jednak wziąć kąpiel w muszli może być nieco problematyczne. Nie uważa "reszta"? biggrin_prosty.gif

Co do konieczności mijania recepty zaś... jakby to ująć... jeśli "szynkwas" wysoki należycie - wówczas zawsze można uskuteczniać "czworakowanie" czy insze czołganie. Zawsze to jakiś sposób...

* - można ów punkt śmiało traktować jako sposób na rozluźnienie atmosfery - mimo wszystko nie chciałbym uchodzić za sztywnego, nudnego marudę po tym wspomnieniu o Werterze...

PS: A jeśli już ktoś dotrwał do końca niniejszego eseju - czy ktoś tutaj miał wątpliwości co do znaczenia i sposobu użytkowania słowa "bynajmniej". Ja bynajmniej takich wątpliwości nie mam...wink_prosty.gif <macha łapką do P_aula - ja sam też jestem dyslektykiem>

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...