Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

Piszę póki można i jest szansa dostania się na antenę:

1.

Co myślicie o tzw. zmęczeniu serią/produkcją? Czy spędzając przy danym tytule "x" godzin nie macie ochoty puścić tego wszystkiego w diabły, pomimo że zakończenie już tuż-tuż rysuje się na horyzoncie? Nie mówię tu o uprzykrzeniach w tytule, czy jego sztucznym wydłużaniu a po prostu czystym znużeniem czerpania radości z użytkowania PieCa/konsoli.

2.

Mieliście może kiedyś "problem" z MMO? Tzw. konieczność wbicia kolejnego poziomu doświadczenia, rajd w gildii, bądź spełnienie wymagań narzuconych przez klan? Bo jak wiadomo samotna gra w Masywne tytuły to żadna frajda, a z drugiej strony, wspólne granie ze sporym gronem ludzi potrafi być naprawdę męczące.

3.

Spotkaliście się z "najbardziej niedocenionym tytułem ever forever" i hypem na coś takiego? Bo zdaje się, że takie gry nie bez powodu zostały niedocenione. A może jest odwrotnie? Zabrakło solidnego PRu i marketingu by wybić w kosmos takie boskie(IMO i to wcale nie ironia ;) ) Divine Divinity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję 3 pytania do CD Radia:

1. Najbardziej niedocenione gry wg was?

2. Co sądzicie o ewentualnym systemie antyużywkowym, który ma być zastosowany w konsolach następnej generacji?

3. Czy nie sądzcie, że pewne marki gier są zbytnio eksploatowane (mam tu ma na myśli co roku pojawianie się takich serii, jak Call of Duty, czy też FPS-y od EA)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guyz, pytanko pewnie bardziej do Adziora. Jest szansa na opublikowanie podcastu jeszcze przed poniedziałkiem? Całodniowa podróż mi się zapowiada, toteż świeże CD-Radio byłoby jak znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 się zbliża, ostatnio usłyszałem ciekawą, niezbyt pochlebną opinię o obecnym stanie tejże imprezy, więc pytanie do was - jak wy zapatrujecie się na to wydarzenie? Czy gdyby wasza praca tego nie wymagała aczkolwiek w jakimś sensie się łączyła się z ogólnym gamingiem (aby była większa jasność, chodzi mi o takich ludzi jak np. TotalBiscuit, którzy nie wydają się mej skromnej osobie dziennikarzami growymi sensu sctricto, ale jednak ich działalność leży w kategorii gamingu i rzeczy z nim związanych ;]) to uznalibyście E3 jako coś wartego odwiedzenia i poświęcenia swojego czasu, sił oraz pieniędzy? Jeszcze ogólniej to jak się wam wydaje - E3 nadal ma jakiś powab dla graczy w ogóle? Mogą traktować to jako święto, bo np. wielkie firmy zapowiedzą nowe gry? Trochę chaotycznie, ale może się przydać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań do wszystkich:

1. Czy wiedzieliście ,że kupowanie narkotyków w celu uzyskania halucynacji jest głupie i złe ,bo takie sam efekt można uzyskać bez uzależniania się i zerowym kosztem ,po prostu nie śpiąc 3 noce pod rząd ?

2. Czy wg. was seksizm w grach występuje,czy nie? Co o tym sądzicie?

3.Gdzie da się zarobić 1500 zł dorywczo, w miesiąc ?

4.Nawiązując do poprzedniego pytania - potrzebujecie kogoś do mycia kibli ,sprzątania ,ewentualnie kogoś kto wam zbuduje krzesło albo zdolnego rysownika ?

5.Czy was też szlag trafia , jak słyszycie ,, twórczość " Eweliny Lisowskiej?

6.Co sądzicie o fali hejtu,która przeszła po prezentacji przedstawiającej nową konsolę Microsoftu?

Seria podłamujących pytań ,ciąg dalszy : Kruczoczarny , czy dostałeś kiedyś glanem w czoło na jakimś koncercie,bądź miałeś inne dziwne przygody związane z koncertami? smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchane CD-Radyjko i powtórzę jeszcze raz! Dziękuję za bardzo miłe słowa Adziorze! Wzruszyłem się ;D

Ale teraz na poważnie: Nie jestem zaskoczony Berlinie twoim jadem na nowego Iksa. Ale gdyby wyszedł Conker 2 na Xbox One to wtedy brałbyś tego next-gena? Czytałem twój tekst na Deadly i pozytywnie wyrażasz swoją opinię o Bad Fur Day. I nie zgadzam się, że Xbox nie istnieje w Polsce, bo istnieje i znam naprawdę dużą grupę ludzi grających na Iksach. Ale co do reszty to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ten tekst o Conker's Bad Fur Day był koszmary, wtedy w ogóle nie umiałem pisać :( Ale generalnie - nie. Jedyna rzecz, która byłaby w stanie przekonać mnie do wydania pieniędzy na XBO to ekskluzywny remake Final Fantasy VII. A to się nie wydarzy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tośmy się naczekali na was panowie, oj długo. Mnie samego zaś zastanawia dlaczegóż to się tak na biednego Kruka żeście uwzięli, może chłop nie miał w ostatnim czasie wytchnienia, ale foch, to foch, nie będę wnikał drogi Adziorze, a biedaczysku w takim razie odliczamy czas do czerwca piątego godziny dziesiątej.

Jak wcześniej mówiłem, od strony technicznej w zasadzie już od dłuższego czasu nie ma nic do zarzucenia, uciekły zarówno urwane zdania, a na słabą jakość nagrywanego dźwięku nijak, nie można narzekać. Innymi słowy solidny standard, do którego nas przyzwyczailiście. In minus mogę powiedzieć, że brakowało mi hmm... długości podcastu, ale i tak big cudos, że udało wam się zebrać przed E3.

A propos zebrania i zapowiedzianego słowem wstępu zapraszania innych redaktorów, to ponawiam swoją koncepcję - tym bardziej, że owi "zaczynają się przyglądać" - integracja z magazynem/główną stroną cdaction, a przynajmniej w większym stopniu niż jest to do tej pory.

Kilka smaczków udało mi się jednak wyłowić, pośród morza przemyśleń jakie się dziś przeze mnie przelało, dla przejrzystości zapiszę je w punktach:

1. Berlin zmienił zdanie co do multiplayera, zwłaszcza do tej jego części, którą nazywamy wspólnym graniem, a nie zażartą konkurencją.

2. Udało się też zauważyć zmianę poglądów co do uspołecznienia konsol, pewnie dzięki temu, że jest opcja całkowitego zrezygnowania z tego bajeru, na rzecz czystej przyjemności z gry. Nie tak dawno słyszałem "a weź se jełopie kliknij - tutaj masz przycisk i nagrasz sobie filmik na youtube".

3. Mniej DS'owania, a więcej grania mobilnego(Rayman: Jungle Run) i aktywności na tym sprzęcie. Liczę na rozwój tegoż tematu.

4. Co do BioShocka: Infinite, to sam mam mocno ortodoksyjne do niego podejście, dałem mu zresztą upust jakiś czas temu i co mnie zdziwiło - parę osób ma podobne poglądy jak ja.

5. Skoro pojawiła się propozycja, by prowadzić PodCast w miarę regularnie, występuję z następującym pomysłem by rozpisać koncepcję(koncepcję, nie szczegółowy plan - bo to nigdy nie działa, lecz krótko - hasłami) każdego odcinka.

Myślę, że pomogłoby to zachować ciągłość każdego odcinka, a na pewno pomogłoby w nagrywaniu i zarządzaniu treścią, gdyż wiadome by było co, gdzie i jak.

6. Myślę, że powyższy pomysł byłby też pomocny w przypadku nagrywania odcinka na raty, gdy niemożliwe jest jednorazowe posiedzenie, dla omówienia wszystkich treści. Inna sprawa, że "na świeżo" gada się dużo bardziej naturalnie, a i słowotok przychodzi swobodniej.

7. Może i jestem dziwny, ale twoje dłużyzny i monologi w zadziwiający sposób mi się podobają drogi Adziorze. Być może to pierwszy objaw jakieś ciężkiej choroby.

8. Metoda wprowadzania betonów w obecnej formie i mająca na celu atak z zaskoczenia, jest jakże najbardziej wyrafinowanie odpowiednia do tego środka przekazu własnych przemyśleń o kulturze.

Na dziś tyle ode mnie - mam nadzieje, że przy czytaniu tego, sprawię wam tyle samo radości i minut poświęconego czasu, ile wy mi przy odsłuchiwaniu dzisiejszego odcinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In minus mogę powiedzieć, że brakowało mi hmm... długości podcastu,

To dlatego, że mnie zabrakło, nie miał kto sztucznie długości wydłużać tongue_prosty.gif

Niestety, sprawy prywatne mnie przerosły i nie byłem w stanie dołączyć do chłopaków, z którego to powodu mi bardzo smutno sad_prosty.gif

Niemniej jednak obiecuje się pojawić w #20!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki w imieniu całej ekipy za miłe słowa skierowane w stronę naszego skromnego podcastu. Faktycznie sporo minęło od ostatniej odsłony CD-Radia skoro Adzior zdążył zagościć w między czasie w Co-Relacji, na nasze licząc już bodaj 4 odcinki temu. Dla nas była to wielka przyjemność i niedawna propozycja nadal jest aktualna, liczymy więc na współpracę w tej materii wink_prosty.gif. Więcej systematyczności życzę, gdyż słucha się Was bezmiernie przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za!

Osobiście twierdzę, że odcinki poświęcone zakulisom branży to najlepsze odcinki. Pod względem informacyjnym i subiektywnie patrząc, bowiem chłopaki od dłuższego czasu trzymacie niezły poziom.

PS

Dziękuję Adziorze za wspomnienie o mnie w PodCastcie i zadaniu mojego pytania. Jakby nie patrzeć to był mój debiut na waszej antenie... :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacie swoistych guru, jeśli chodzi o branżę rozrywkową i nie tylko? Kim oni są dlaczego ich cenicie?

Czy uważacie się za "zawziętych" graczy? To znaczy, czy jak już zabierzecie się za jakąś produkcję to podświadoma motywacja każe wam ją ukończyć choćby nie wiem jak była trudna? Z tym też wiąże się bezpośrednio zagadnienie na jakich poziomach trudności najbardziej lubicie grać - uważacie się za "hardkorów"?

Na zakończenie pytanie na temat, który dawno nie był poruszany - czy lubicie oglądać streamy, a może raczej sprowadzacie się jedynie do Let's Play'i? Niezależnie od zadanego pytania - znana jest wam postać VonZaya(pancernika etc.) i jeśli tak to jak określisz swoje zdanie na jego temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że moje pytanie do Q&A nie narusza jakiejś tajemnicy wink_prosty2.gif

Otóż, czy jak renezujecie jakąś grę, to czy piszecie recenzję w trakcie przechodzenia gry, czy zaczynacie dopiero jak przejdziecie grę, ew. dojdziecie do jakiegoś momentu gdy jesteście pewni że wiecie o grze wszystko co trzeba, oraz czy posiłkujecie się notowaniem w trakcie gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z podcastem? Niby mieliście nagrywać ,a tu ciągle nie ma i niema i, nie ma na głównej!icon_cry.gif

Montaż tyle zajmuje ,czy co?

Naprawdę ,fajnie się Was słucha ,ale nie róbcie takich przerw , bo normalnie to miejscami potrafi to wk!?@$%*# . I ogłaszajcie festiwal pytań trochę wcześniej ,bo przez tak mały przedział czasowy nie mam jak przygotować sensownych pytań ( Tak,Kruczoczarny przepraszam za podłamujące i nie na temat pytania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...