Jump to content

rai__chu

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rai__chu

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 09/19/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. rai__chu

  CD-Radio

  Adziorze nagrywając audacitym też miewałem taką sytuację kilka razy, może spróbuj "skype call recorder" używać do nagrywania, u mnie się to ani razu jeszcze nie wywaliło
 2. rai__chu

  CD-Radio

  Ja bym chętnie posłuchał coś o tworzeniu dźwięków do gier, może byście mieli siłę przebicia żeby zaprosić Adama Skorupę na waszą "antenę"?
 3. o niego mi chodziło, dzięki
 4. Witajcie, kiedyś, X lat temu w CDA był wywiad ze znanym polskim człowiekiem robiącym dźwięk do gier. Teraz po latach się zainteresowałem się dźwiękiem i pojawia się pytanie. Kojarzycie może jak ów dźwiękowiec się nazywał? Albo który to był numer? chociaż który rocznik? Mam wszystkie CDA od 1999 więc przekopanie się przez to w poszukiwaniu tego wywiadu to gorzej niż Syzyf, może ktoś z was pamięta?
 5. Piraci wszystkich krajów łączcie się w więzieniu A czym są w ogóle Piraci? Tym, co pozwala jednej części społeczeństwa przywłaszczać sobie cudzą pracę. Prawdziwy bolszewik kupuje tylko piraty
 6. Nazwij mnie ślepcem, ale nie mogę nigdzie znaleźć maila Twego jeno PW forumowe widzę tam
 7. mnie też (jakby ktoś zgadł dlaczego i jak to zmienić to byłbym wdzięczny) konfiguracja: GF 4 MX, 256 mb ram, 1,7 Ghz Celeron, win XP
 8. rai__chu

  Combat Wings

  ja mam ten sam problem co Balthazer tylko oprócz "migania" statku. Grafika sie tnie (choć właściwie to nie tnie a zapamiętuje {np. dym z lotniskowca} i nakłada na obraz [nawet w 420x360 i najniższych detalach <spełniam wymagania minimalne a nawet je przewyższam w kilku miejscach>])
 9. rai__chu

  Gothic 1

  takie pytanie jak zdobyć kamień ogniskujący w tym starym zamczysku (tym którego na moście pilnuje golem)?
 10. W tym miechu najlepsze to rysunki "narada tumanów" i te z Zygmuntem z kalendarza (btw. niezłe tam texty wyłowiliście)
 11. Zygmunt to może być wg. mnie: - (Sławny lecz nieznany nikomu) Siekacz - Kolega Klary ze studiów/szkoły lub jakiejś gry - Może być jej sąsiadem 3x pudło! :twisted: Coś mi się zdaje, że do samego 1.12 nie odgadniecie, kto zacz.... Colidor. BTW. z tego CDA najlepszy rysunek to ten z konsolidacją i "zbieram na oryginały" oba po prostu świetne (reszta też dobra ale nie aż tak jak te dwa)
 12. W sumie czemu nie :?: :?: Masz coś do murzynów? Rasista?? Niemam nic do murzynów. A SMG niemoże być murzynem ponieważ żadnego murzyna niebyło na fotce redakcji CDA umieszczonej w setnym numerze
 13. Ta fota to screen z jakiejś gry a nie normalna fotka (SMG murzynem to niemożliwe). Co do tej drógiej wypowiedzi ja wiem i za kilka dni sie przekonamy czy mam racje (w każdym razie uśmiejecie sie z mojego opisu redaktorów)
 14. Mnie denerwuje to że niema foty SMG w pod obstrzałem i że niewiadomo do końca kto jak sie nazywa (ja wiem za kilka dni może umieszcze lub wyśle do SMG moją charakterystyke redakcji cda na podstawie ich wypowiedzi zarówno w CDA jak i na forum)
 15. Mi nowe AR bardzo sie podoba (wreszcie sie niegubi człowiek w tekście) tylko mam jedno zastrzeżenie czemu na końcu AR niema rymu do "SMUGGLER & Duch MR. Jediego"??
×
×
 • Create New...