Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

CD-Radio

Polecane posty

A co z przywracaniem danych?

Nie masz może Adziorze znajomego informatyka, albo sklepu komputerowego w którym jesteś traktowany jako stały klient?

Może to i problematyczne zdziebko - ale jeśli miałeś przez chwile odcinek na dysku, to wg. mnie powinno się udać odzyskać kopię zapasową. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chodzi o to, że tego odcinka nigdy na dysku nie było, bo się po prostu nie nagrał a nie usunął. Jakby był choć przez chwilę na Adziorowym dysku to już byśmy zadawali pytania do następnego odcinka. sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BigDaddy

Informatyk to tu raczej nie pomoże - już prędzej magik. No chyba, że znasz jakiś sposób na przywrócenie danych odcinka, który w ogóle się nie nagrał (zakładając, że Adzior wysłowił się precyzyjnie w poście powyżej) ;].

A szkoda, bo też byłem ciekaw co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Do Adziora : co sądzisz o kontrowersyjnych wypowiedziach Cliffy`iego B i A.Ch. , które były związane z Xboxem One? (Jeśli nie pamiętasz o co chodzi, pacnij myszą tu )

2.Co sądzicie o zamknięciu studia Phenomic(twórcy pierwszego Spellforce`a)? Przykro wam, cieszy to Was, a może ani ziębi, ani grzeje?

3.Czy waszym zdaniem najnowsze ,,gry dzisiaj grają się same", jak to ujęła pewna osoba, czy też jest tak jak dawniej(hardcorowo)?

4.Czy kiedykolwiek graliście w którąś część Spellforce`a? Czy jeżeliby powstała 3 część, ktoś z waszego grona zagrałby w nią?

5. Do wszystkich oprócz Berlina( o to się już go pytałam) : Czy podoba Wam się mój blog?(link do najnowszego wpisu jest w sygnaturce zaznaczony na kolor jasnozielony, jak chcecie, to wejdźcie)

6.Pytanie ćwiczebne dla debiutanta(musiałamtongue_prosty.gif ): Który samochód był najdroższym samochodem w roku 2012?

Podpowiedź:Nie jest to auto Księdza Rydzyka.:-))

7.Jak włączyć pasek zaciemniający literki, które po zaznaczeniu odkrywają zawartość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do CDR. Ok, przenieśmy się chwilowo do lat świetności 8-bitowców.

Pytanie 1) Krótko. Joystick czy gamepad? (mówimy cały czas o "wtedy")

Pytanie 2) Czy Wy również chadzaliście do salonów gier, by przewalać w nich" miliony monet" (lub żetonów), a na koniec i tak ostatecznie ujrzeć "Continue? 10... 9... 8... (...) GAME OVER"

Pytanie 3) Które chłopaki jesteście roczniki? :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki, pytanie - chcecie dwuosobowy odcinek w ten weekend czy więcejosobowy (trzy na pewno, więcej być może) w przyszły?

A co jakbyśmy chcieli i ten i ten odcinek (jeśli się da...)? No i wiadomo zależy kto byłby w składzie tego dwuosobowego oprócz Adziora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak moi poprzednicy - byłbym raczej skłonny do multipersonalnego PodCastu z jednym zastrzeżeniem:

Już dość się na was naczekaliśmy, to i odcinkiem w aktualny weekend(przy zmniejszonym składzie) bym nie pogardził. Tylko tym razem Adziorze, bądź pewny że nagrywasz odcinek - bo szkoda tracić megabajtów surówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do Adziora lub Berlina. Wiecie co się dzieje z Sacrilegium ? Czy to prawda że została anulowana ? Może podczas następnego podcastu będzie okazja spytać o to Kruka ? Nie ukrywam że trochę napaliłem się na tę grę ale brak jakichkolwiek informacji o postępach prac czy jakichkolwiek newsów jest niepokojący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciutko przesłuchałem odcinek spi(kai)n-offowy i muszę powiedzieć, że debiutantowi poszło całkiem całkiem nieźle. Może z początku nie mówił dużo, ale wraz z rozwojem akcji wczuwał się coraz bardziej i pod koniec było prawie że jak Adzior. Obiektywna ocena spikaina: 5/6 would hear again. Dałoby się go jeszcze wcisnąć do podcastu? A może byłby nowym stałym członkiem zastępującym Huta?

@znanie się na grach

Jeżeli dobrze zgaduję, to chodziło o taką ogólną wiedzę na temat gier, znajomość wielu tytułów, umiejętność wskazania co jest dobre w grach, a co nie, dyskutowanie na forach itp. Z tym że "znaniem się" bym tego nie nazwał. To jest jak dla mnie tylko interesowanie się grami i ogólna ich znajomość. Znają się ludzie, którzy piszą o grach dobre książki, prace naukowe, artykuły, które wykraczają trochę poza cel rozrywkowy i zajmują się innymi aspektami gier. Tak jak we wspomnianym w podcaście EDGEu, gdzie bierze się pod uwagę bronie nie pod względem tego, jak strzelają i jaka jest najefektywniejsza, tylko pod względem kto i dlaczego je wybiera.

PS. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu odcinek wieloosobowy nam się szykuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Hut zmienił miejsce zatrudnienia jego stałe (choć odjeżdżał nam mocno mimochodem od dawna...) miejsce w ekipie podcastowej byłoby nieetyczne, stąd problemu ze Spikainem w stałej ekipie nie ma, zwłaszcza że jest dużo bardziej elastyczny czasowo.

Temat znania się na grach, jak widzę, budzi wiele różnych opinii i w przyszłości postaram się ściągnąć do niego gościa, mam już zresztą pomysł, kto to mógłby być.

Jak na razie potwierdziły się trzy osoby do kolejnego odcinka, dwie kolejne mają status "nie jestem pewny, nagrywajcie, jak będę w domu to dołączę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu(a zapewne też przez utonięcie na poprzedniej stronie tematu) odpowiedzi nie uzyskałem na zadane wcześniej pytania. Kto wie - może z nich wynikła szersza dyskusja w RIP [*] PodCast'cie? W każdym razie - możecie mnie uznać za leniwego, choć osobiście twierdzę, że poniższe pytania nie straciły na ważności i dalej mnie interesują odpowiedzi na nie(kto wie, może nie tylko mnie?).

Czy posiadacie własnych guru, jeśli chodzi o branżę rozrywkową i nie tylko? Kim oni są dlaczego ich cenicie?

Czy uważacie się za "zawziętych" graczy? To znaczy, czy jak już zabierzecie się za jakąś produkcję to podświadoma motywacja każe wam ją ukończyć, choćby nie wiem jak była trudna? Z tym też wiąże się bezpośrednio kolejne zagadnienie - na jakich poziomach trudności najbardziej lubicie grać, uznajecie siebie za "hardkorów"?

Na zakończenie pytanie na temat, który dawno nie był poruszany - czy lubicie oglądać streamy, a może raczej sprowadzacie się jedynie do Let's Play'i? Niezależnie od zadanego pytania - znana jest wam postać VonZaya(pancernika etc.), jeśli tak to określicie swoje zdanie na jego temat?

Co do samej częstotliwości podcastów:

2089xfc.jpg

Poprzedni występ eSPeKa, bardzo mi się spodobał - zdystansowany, spokojny i luźny w temacie. Jakby nie patrzeć mieszanka Andziorra i Belina. Jak to wyjdzie po zmieszaniu z gośćmi z redakcji? Nie wiem, ale bardzo chcę się dowiedzieć.

PS

Mam nadzieję, że utrzymacie obecne publikacji Radia. Bo jak nie...

To się rozczaruję... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Spin-off był spoko, a spikain daje radę tak samo jak na deadly smile_prosty.gif

2. PYTANIA:

- Spikain czemu niema Reggiego w Podcastowym avatarze?!

- Czy panowie grali, bądź oglądali Inazume Eleven? (Pytam z ciekawości jako przyszły Nintendofag, bo chce kupić dla tej serii Wii lub DS'a)

- Ulubiona potrawa z dzieciństwa?

3.Szkoda, że nie było was na konwencie Animatsuri sad_prosty.gif Było bardzo fajnie i w tym roku padł rekord 2500 osób. Japońskie żarcie, dużo Cosplayu, Gaming Room, Anime anime anime i miła atmosfera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham podkastu od samego początku, i uważam że jest to najlepszy podkast o grach na polskim podwórku. Tych konkurencyjnych podkastów słucham tylko dlatego, że robicie CD radio tak rzadko i nieregularnie :< a jak się przerzuciłam na TGS Podcast to po paru miesiącach też się okazało że go zamykają -__ -

Andzior, weźcie więcej nagrywajcie :> Fajnie się Was słucha, w sumie byliście pierwszym podkastem o grach jakiego słuchałam, i to dzięki Wam w ogóle się zainteresowałam podkastami :D Bardzo mi się muzyka podoba, i prowadzicie ten podkast bez jakiegoś zbędnego zbaczania z tematu, i nie śmiejecie się jak ciecie na siłę, co się zdarza w wielu polskich podkastach :P

I jeszcze fajne były te epizody z ludźmi z polskiego gamedevu, zawsze fajnie się tego słucha jak rozmowa jest na poziomie.

No i lubię betony.

Po prostu super podkast, tylko żeby był jeszcze w miarę regularny ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...