Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Gość SunsetOfBelchatow

Faktycznie. Na czerwiec dają gry z wysokiej półki, ale jestem wyjątkowo niezadowolony. Zazwyczaj chociaz jeden z pełniaków był tą grą, w którą bardzo chętnie zagram. Nawet ostatnio. Wielokrotnie było tak, że wszystkie mi pasowały, a zdażało się i tak, że gra, która pojawiła się w CDA była ta wymarzoną, na którą zawsze było mi szkoda kasy, ale miałem wielką ochotę w nią zagrać. A teraz jakoś nic mnie nie interesuje z ich oferty. Dobrze, że w piśmie będa interesujące mnie materiały. Niestety, nigdy nie jest tak, że się zadowoli wszystkich, ale przy odrobinie dobrej woli każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet gdyby patrzeć tylko na pełniaki, to za te wszystkie rewelacje, które pojawiły się do tej pory całkowicie "wybaczam" im to, ze nie dali "dobrych gier" (czyt. takich jakie MNIE interesują). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pełniakach w CD-Action nie można powiedzieć złego słowa. Chociaż by taki RUNAWAY 2 - SEN ŻÓŁWIA. Gra na poziomie chyba jeszcze chodzi gdzieś w cenie 50zł. Następnie podobało mi się jak zobaczyłem w numerze 143 Gothica 2 z dodatkiem Noc Kruka. Następnie Morrowind (tu nic nie trzeba komentować). Ja CD-Action to kupuję dla gazety a nie dla pełniaków. Ale nie można narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie marzy się jakaś bijatyka xD Swego czasu (pamiętam, że pożyczałem od kolegi bo wtedy cda było dla mnie czymś zupełnie neutralnym, taka "droga gazeta z grami") dodaliście (jeszcze na 4cd) takie bijatyczki GGIsuka. to było boskie ;) Jakby teraz było w cda coś w tym stylu to..mmm....... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej niezapomnianymi grami, które były w CDA, są wg mnie: Fallout 1/ 2 i Morrowind. Następnie chyba ToEE.

Jak widać, rpgi u mnie górują, co nie znaczy, że nie grywam w inne gierki. Enclave mi się spodobało, a i Sudeki męczyłem sporo. Niestety muszę powiedzieć, że CDA miało niedawno jeszcze bardzo zły okres pod względem pełniaków, ale od ToEE jest już tylko coraz lepiej. Tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu giery są niezłe Full Spectrum Warrior i Blitzkrieg 2 na pewno w nie zagram!

Chyba nie będę chodził do szkoły tylko zajmę się graniem:D Usprawiedliwię sie u wychowawcy słowami: bo w CDA były super gry ;D

Ja już tak zrobiłem :) . Tylko jako powód podałem " zły stan zdrowia" :D . Ale mam lekki katar więc to nie jest kłamstwo :) . Na razie gram w Vivisector i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Zazwyczaj w CD-A były góra dwie gry, które mi odpowiadały (odczucie subiektywne), a teraz wszystkie. Oby przez wakacje też były takie pełniaki (tzn. naprade na poziomie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat pełniaków w CDA wypowiem się tak, na płycie jest ich bardzo dużo (jak dla mnie), a dodatkowo nie są to jakieś kaszanki jak to w niektórych pismach bywa (niestety nieraz tak jest), poziom gier jest oczywiście dla każdego gracza indywidualny, niektórzy uwielbiają grać w RPG, a inni w FPS, wszystko zależy od gustu, niestety nieraz nie da rady dogodzić wszystkim, ja osobiście pełniakom z CDA nie mam nic do zarzucenia, jeden miesiąc jest lepszy dla tych a drugi dla innych, ale przecież to nie pełniaki są najważniejsze, a bynajmniej dla mnie, dla mnie przede wszystkim liczy się pismo i przyjemność płynąca z czytania recenzji.

Pozdro dla wszystkich.

Edytowano przez Bobi-wan Kenobi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki W CDA - cudne! Ja osobiście uwielbiam gry RPG, ale kocham CDA za to, że daje często FPSy, które też bardzo lubię, ale wiecie, przeważnie kupuję RPGi, bo dłuższe itp. a FPSów mało kupuję, więc fajnie, że CDA dużo ich daje.

Ja mam podobnie. Każdy (słownie: prawie każdy. Wjątki to CS i Unreal Tournament :) ) FPS w jakiego grałem pochodził z płytki CD-A. Najlepszym dodanym pełniakiem był Morrowind. Ale mam nadzieję, że CD-A nas pozytywnie zaskoczy jakimś pełniakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie życzenie...Nie dawajcie Far Cry ,bo ostatnio to kupiłem za 25 złotych :D (zacna giera,swoją drogą)Hmm,a moje oczekiwania do kolejnych pełniaków?Hmm,coś starszego,czego nie można już dorwać w sklepach np.Drakan,ONI itp chociaż to pewnie mało możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Drakan to gra-cudo. Szczególnie dla takich zatwardziałych a-wielbicieli Lary Croft, jak ja. Rynn ze swym smoczkiem zjadłaby ją na kolację :]

A pamięta ktoś jeszcze Shadow Watch? Albo Kroniki Czarnego Księżyca? To są gry, których wydania bardzo kiedyś pragnąłem w CDA. Stare? Tak. Ale jakże były cudowne...

Nadal nie mam ani jednej, ani drugiej, ale chyba czekać przestanę i kupię na Allegro, czy coś :P

Najlepiej w CDA wspominam jednak RPGi. Szczególnie Fallout'y 1 i 2. To były gry WIELKIE. Do dziś powracam z chęcią. JA2 też mi się mocno podobało, ale płytę komuś pożyczyłem i wsiąknęła :/ Rada? Nie pożyczajcie gier, które są dla was ważne. Do dziś w brodę sobie pluję...

Edytowano przez boromir_blitz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bym się nie obraził(ba! ucieszył bym się bardzo),gdyby CDA dawała jedną grę sprzed 2000 roku na np. trzy.Taki Discworld,Daggerfall,AoE to gry z młodości wielu graczy.Nie mówię,że mają być co numer,ale raz na rok.....

Co o tym myślicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, warto wracać do takich kultowych gierek, nawet po tylu latach dają mnóstwo frajdy a zazwyczaj ciezko znalezc je w sklepie...

Full Spectrum Warrior jest naprawde niesamowity, swietna gra, bardzo wciąga :)

jesli chodzi o nowsze fulle które zapadły mi w pamieci to przede wszystkim Kroniki Riddicka! jesli ktos nie gral to powinien sprobowac, naprawde fenomenalna gra z elementami skradanki, shootera, survival horroru troszke questow i rozmow jak w RPG. świetna muzyka ktora dluga plącze sie w glowie nawet po wyłaczeniu gry i absolutnie genialna fabuła z dobrym humorem, zwrotami akcji, ciekawymi postaciami i Vinem Diselem w roli głównej! Dla mnie to najlepszy pełniak w CDA od sam nie wiem jak dawna : D

Edytowano przez osti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem za starymi tytułami,ale już widzę tę burzę pseudograczy "YYY,jkie stare guffno!CDA SZIT!" :D Niestety teraz już żadne pismo nie daje w pełniakach jakichś fajnych staroci...A z gier danych w CDA zapadły mi w pamięć zdecydowanie The Suffering,Scrapland i...tak,oczywiście Krwawa Renia,którą ukończyłem pięć razy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość perwersyjna sprawa - ze wszystkich pełniaków z majowego numeru - a myślę, że i od początku roku - grą która najbardziej mi się spodobała to TrackMania. Pamiętam jak niegdyś dołączono do pisma wersje skierowaną dla ESWC. Świetny multiplayer, świetne trasy, świetny interfejs i edytor daje ogromną radość z gry. A gdy do tego wyłożymy taki produkt za darmo... Mamy gwarantowaną rozgrywkę na długie godziny.

W tym wszystkim wstyd mi się przyznać do jednego, gdyby nie to że CDA umieściło ten tytuł na swoim krążku, nigdy bym nie zauważył sztandarowego tytułu francuskiego studia Nadeo. Jest to freeware'owa/demowa wersja tej ścigałki, ja zaczynam się już poważnie zastanawiać nad transferem złotówek na Europejską walutę w celu zakupu.

Inni developerzy winni uczyć się rzemiosła promocji od francuzów, wielkie uznanie dla firmy jak i żabojadów:

Dziękuje wam za Napoleona i TrackMania'e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...