Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

po przeczytaniu recenzji na wp stwierdzam ,że to raczej średniak

jakoś w tym numerze nic do mnie nie przemówiło ,ale nie dla pełniaków kupuję CDA

właśnie wziąłem się za Codename Panzers Phase One kiedyś dany do CDA

świetna gra

jak skończe to wezme się za Phase Two

kiter -ja nie narzekam bardzo podobały mi się niektóre gry dane do CDA np. dwie części broken sworda ,Legend HoG ,Two Worlds ,to podane wyżej no i doceniam też wysilek zdobycia takich gier jak:Loki,Gothic 2 ,Morrowind i Fable chociaż miałem je już przed zakupem tamtych numerów CDA

no i nie wiem ile może kosztować licencja mojej wymarzonej gry ,ale ona jest wyMARZONA czyli to tylko takie życzenie

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można by całkowicie zrezygnować z dodawania Coverów, podnoszą cenę pisma, a jeśli ktoś chce to i tak sobie wybraną grę kupi. Ponadto dodawane gry nie mają zbyt wysokiego poziomu.

Np. ja ostatnimi czasy bynajmniej nie uruchamiam nawet tych płytek, jednak nie mam pojęcia jak jest z innymi czytelnikami - można by zrobić jakąś ankietę na ten temat (możliwe że jestem odosobniony w tym wrażeniu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobnie. Jak przychodzi CDA do domu, coverek ląduje na półce, a pismo czytam przez kilka dni, potem zazwyczaj kolega sobie pożycza. Zwykłe zajęcia, i gra na kompie w tytuły które zakupiłem odciąga moją uwagę od coverka który leży na półce. Przypominam sobie o nich zazwyczaj wtedy jak skończe jakąś grę i odkładam pudełko na półkę. Wtedy patrzę i z niedowierzaniem zastanawiam się w jaki sposób tyle tego się nazbierało. Oczywiście sytuacja nie miała miejsca gdy jakaś gra z coverka spodobała mi się szczególnie: Gothic 2, Loki, Fable, Legend...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, jeśli cena pisma spadłaby o kilka złotych to na pewno kupowałbym je chętniej (obecnie abym kupił nowy numer muszą w nim być co najmniej 2 teksty które wręcz muszę przeczytać, np. ostatnio o Wolfie i o E:TW)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem absolutnie przeciwny wywaleniu płytek z CDA. Moim zdaniem CDA daje zawsze rewelacyjne pełniaki. A to dlatego że dają gry których nigdy sam bym nie kupił. Już wiele było takich gier: Psychonauts, Bloodrayne 2, XIII czy chociażby nadchodzące Advent Rising i Made Man. Gry dobre (niektóre nawet bardzo) które dostajemy praktycznie za grosze. Że nie opłaca się dawać super pełnych wersji przekonał się już Play, który jakiś czas temu wydawał kupę kasy na hity pokroju Prince of Persia: Piaski Czasu czy Mafia a potem okazało się że nie zeszło nawet pół nakładu (z czego wynika późniejsze "czyszczenie magazynów" gdzie do nowych numerów dodawane są stare pełniaki). Dlatego że te gry wszyscy mają. Pamiętacie zeszłotygodniowy żart prima-aprilisowy? Ci którzy w niego uwierzyli już zaczęli narzekać po co dali Diablo 2 i PES 6 skoro wszyscy to już mają. A IMO lepiej dostać jakąś dobrą a mało znaną grę, niż jakiegoś hita którego mamy już w X egzemplarzach (tak jak ja mam już 2x Riddicka, 2x Tribes: Zemsta, 3x Deus Ex i wiele innych.). A prócz pełnych wersji są jeszcze dema (dla kogoś komu nie chcę się ściągać większych plików - np. mnie :)) i inne dodatki.

A co do aktualnych pełniaków szerzej wypowiem się przy okazji pełnej zapowiedzi numeru. Tutaj krótko - jest bardzo dobrze :thumbsup:

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie z b3rtem.

Mało tego, dodam wiecej, przeciwny jestem dawaniu na cover hiciorów. Super znaną, popularną, wychwalaną i wyreklamowaną grę mogę sobie kupić sam. A wolę otrzymac na coverze ciekawy, dobry tytuł, który niesprawiedliwie (bądź z powodu piractwa) przeszedł bez echa, i/lub nie jest już dostępny w sprzedazy. Może nawet w Polsce nigdy nie był. Poznałem w ten sposób wiele znakomitych gier.

Edytowano przez Lord Nargogh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie można rezygnować z płytki. Obecnie każde czasopismo dodaje cover i bez tego CDA by straciło czytelników prędzej czy później. Poza tym płytki z CDA to w sumie moje jedyne źródło gier, nie mam kasy nawet na te gry z tanich serii, a tak to za 15 czy 16 zł. mam zawsze co miesiąc tę dostawę jednej, dwóch, a czasem nawet trzech gier, w które mam ochotę pograć.

Edytowano przez Blazkowicz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą Limbo of the Lost XD Tego prawie nikt nie ma :) A tak na serio to też się zgadzam z b3rtem. O niektórych tytułach nawet nie słyszałem a okazały się one świetnymi produkcjami(np. wspomniane XIII) a 15 zł za 3 świetne gry + masa tekstów to bardzo mało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XIII swego czasu była akurat bardzo głośna.. zastosowanie cell-shadingu + to, że gra jest na podstawie bardzo znanego komiksu (zresztą po przejściu gry zaraz zaopatrzyłem się w jego wszystkie 13 części :P). Podniecałem się nią od pierwszego newsa w Clicku :P (połowa roku 2002 jeśli dobrze pamiętam), ej, w końcu to gra jak KOMIKS, a ja miałem wtedy 13 lat a komiksy lubiłem od zawsze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. CDA bez covera to nie było by CDA :P

Co do gier które mają pojawić się w najnowszym CDA. Szczerze mówiąc jestem mocno zawiedziony. Liczyłem na coś dużo lepszego. Dawno covera nie zapełniały tak słabe gry :/ Mam nadzieję, że chociaż CDA będzie ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze taką sugestię - może by tak dodawać do CDA pełniaki trudno dostępne? Mam czasem fazę żeby zagrać w jakieś wybitne dzieło, a okazuje się, że można je dostać co najwyżej na allegro (bądź e-bayu) w cenie zdecydowanie za wysokiej jak na moją kieszeń (i wiek gry). Chciałbym wreszcie pograć w tak osławione pozycje jak Sanitarium czy System Shock 2, albo Silent Hill 2, lecz niestety nie da się bo gry te są obecnie sprzedawane jako jakieś kolekcjonerskie (SH2 kosztuje ze 130 zł chyba). Nie sądzę aby licencje na takie gry były jakieś szczególnie drogie, zważywszy na to, ile ich egzemplarzy pozostało w obiegu i jaki dochód z tego mają ich wydawcy :P. Może by tak zamiast w miarę nowych, acz średnich gier, dawać częściej bardzo wiekowe, za to wybitne i trudno dostępne?

Edytowano przez Blazkowicz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...