Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Z pełniaków w CDA najbardziej mi przypadły do gustu:

- Unreal (ech... kiedy to było....?) - klasyka klasyk, gra do której wracam często

- Splinter Cell

- Gothic 1 i 2+NK - wiadomo, jedne z najlepszych "RPG dla nie-RPG-owców" :)

- Total Overdose - maksymalna wyrzynka w klimatach meksykańskich, super muzyka

- Sniper Elite - tutaj miłe zaskoczenie, chciałoby się rzec taki "Sam Fisher podczas 2 wojny światowej", ukończyłem ją ze 3 razy, za każdym razem nieco inaczej (nieliniowość!) i pewnie jeszcze pogram

- The Great Escape - swietna gierka na podstawie jednego z moich ulubionych filmów.

- seria Hitman

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu lista gier które mnie się najbardziej (ekhem) nie podobały:

Cezar III -z powodu poziomu trudności (cokolwiek robiłem na dłuższą metę miasto mi sie sypało bo bogom sie coś nie podoba! :)

B17 Flying Fortress II - nie zdołałem nawet oderwać samolotu od ziemi a wybranie jakiejś kampanii to chyba cud bo menu niepraktyczne :/

Heawen & Hell - zawierało pewien błąd (przynajmniej u mnie) który uniemożliwiał przejście dalej (jakiś kapłan miał stworzyć sobie pomocników - w solucji - ale to polecenie - u mnie - było non stop nieaktywne :(

Panzer Elite Action - agrhh...! Jakiś błąd miało i sie nawet nie włączało a przy tym komp sie wieszał :angry:

No to koniec biadolenia. A tak z naprzeciwka to bardzo podoba mi się American Conqest. Toczenie w nim tych wielkich bitew to przyjemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko powiem, że dziś w Media Markt się uśmiałem widząc Runaway 2 Sen Żółwia za 70 zł

Ha, jeżeli CDA potrafi nas uraczyć grami za 70 zeta to nie mamy się o co martwić. Wychodzimy jeszcze na plus, bo mamy kilka gier oraz pismo. I to jak na plus. Dziwny ten cały rynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... niedawno widziałem Gothica II za 45zł w galerii Łódzkiej :)

I w podobnej cenie (choć trochę niższej) Empire Eartha I/II za (chyba, bo dobrze nie pamiętam) 30zł/40zł

Rozszalało się to nasze CDA ... niektóre sklepy to mają chyba problemy z wyceną, bo po co kupować gierkę za 40zł

jak mogę ją mieć za 15 i to + 2 inne + dema i dodatki + pismo... Zgadnijcie, którą opcję bym wybrał? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko powiem, że dziś w Media Markt się uśmiałem widząc Runaway 2 Sen Żółwia za 70 zł:P

Ja to samo w Empiku widziałem ;)

Mimo wszystko gry tej nawet nie zainstalowałem - nie wiem jak wy ?

Jakoś nie przepadam za przygodówkami (może dlatego że w nie nigdy nie grałem ;/ )

Ale widocznie gra ta nie schodzi za bardzo w sklepie i hmmm "negocjatorzy z CDA" wyperswadowali producentom tej gry, że lepiej wyjdą na tym gdy gierka będzie w pismie. Jezeli tak to brawa dla CDA

ps: natknałem się w jednym z postów na wiadomosc ze byla tu kiedys pelna wersja sprinter cella, jesli mozna wiedziec to w ktorym numerze ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: natknałem się w jednym z postów na wiadomosc ze byla tu kiedys pelna wersja sprinter cella, jesli mozna wiedziec to w ktorym numerze ??

W numerze 124, z kwietnia 2006 roku razem z Guility Gear i Gothiciem.

A nawiązując do tematu, to muszę przyznać, że dzięki CDA i Runaway pierwszy raz w życiu gram z przyjemnością w przygodówkę ;) Fajny klimat, brak nie wiadomo jakich łamigłówek i ciekawa fabuła. Fakt, widać, że jestem niedzielnym graczem w tego typu tytuły, bo często nad banalnym rozwiązaniem myślę kilkanaście minut, ale jakoś brnę dalej. Keep up the good work! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, jeżeli CDA potrafi nas uraczyć grami za 70 zeta to nie mamy się o co martwić. Wychodzimy jeszcze na plus, bo mamy kilka gier oraz pismo. I to jak na plus. Dziwny ten cały rynek.

Dodam, że to kapitalistyczny rynek :D. W Korei Północnej byłoby ciężko dostać wytęskniony CDA. No chyba, że się zna pierwszego towarzysza. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tą Koreą wyjeżdżasz ciągle?

A ja dodam, że w Blitzkrieg: Rolling Thunder nieżle się pocina. Za pierwszym razem było ciężko, ale jak teraz gram po wprawieniu się na innych tytułach serii to już człwoiek wyrobił swoje zdolności taktyczne i misje idą szybko z małymi stratami wśród woja.

Jak na razie dalej wytrzymuję na poziomie normal, chociaż tanki jankeskie są takie sobie, ale za to zabawa lotnictwem jest świetna, bo Luftwaffe przestało istnieć i wystarczy tylko wyeliminować działa przeciwlotnicze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest numer specjalny, nie majowy(to dwa różne numery, nr. specjalny nie jest przypisany do żadnego miesiąca :)). Majowy dopiero będzie, już zaczęły sie do niego przecieki :) Jedną z gier będzie najnowsza Trackamania - gierka całkiem przyjemna, ale moim zdaniem szkoda marnować miejsca na płytce, na coś co można za darmo z neta ściągnąć, tym bardziej, że były w cda poprzednie części tej gry..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie Runaway'a. Cóż można powiedzieć? Bardzo fajna gra. Spora doza humoru i nawiązań do znanych filmów, książek itp. Może trochę brak mi było zagadek logicznych w stylu "układanek". Natomiast przerwanie fabuły w połowie zdenerwowało mnie bardzo. W zasadzie, do czasu ukończenia, gra miała u mnie notę 9+. Po obejrzeniu napisów końcowych obniżyłem ją do 7. Jak się robi grę, to albo do końca, albo wyraźnie zaznacza, że jest to "vol.1". Poza tym przy czymś takim zupełnie inaczej patrzy się na wstawki filmowe. O ile podczas gry wydają się miłym urozmaiceniem, to po zakończeniu człowiek zdaje sobie sprawę, że miały raczej pokryć brak pomysłu na dalszy ciąg i zapełnić płytę odpowiednią ilością danych. Ja tam bym już wolał obyć się bez wstawek, ale doprowadzić historię do końca. Ewentualnie dostać grę na dwóch DVD, ale pełną, z filmami i zakończeniem. Producenci pograli sobie w kulki. 7 za pół gry to i tak dużo (powinienem jednak podzielić te 9+ przez pół).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... ja tam daję 8. To moja druga przygodówka (zaraz po Syberii), bardzo mi sie podobała, humor i w ogóle. Bardzo zdenerwowały mnie jednak problemy ze strony technicznej, z lokacjami śnieżnymi i za to -.

Inne fajne gierki?

1.Gothic I i II+NK

2.Kerdroniki Riddica

3.Splinter Cell

4.Total Ovose

5.2 i 3 Hitman

6.Bad Day: LA

Edytowano przez vimes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei pochwalę Space Rangers 2. Niezwykle udane połączenie strategii ekonomicznej, turówki, RPGa i RTSa. (Czy aby o czymś nie zapomniałem...?) Dosyć powiedzieć, że zamiast jednej gry otrzymuje się w rezultacie kilka całkiem przyjemnych gier, które są ze sobą bardzo przyjemnie połączone. A jeśli komuś nie podoba się jakiś element (na przykład walki robotów na powierzchniach planet) to może odmówić wykonywania zadania. Bardzo ciekawy jest też ranking pionierów, który w jakiś sposób pobudza gracza do walki o pierwsze miejsce. A podczas wykonywania - momentami kompletnie różnych - zadań logicznych w stylu RPG trzeba naprawdę umieć myśleć co i jak zrobić. Rozegrałem bardzo wiele zadań-misji, a żadna z nich nie wydawała mi się niedopracowana. Przez pewien czas byłem w pułapce "jeszcze jednej tury" i "jeszcze jednego zadania". Bez wątpienia mogę dać grze zasłużone 9+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najlepsze gry z CDA od numeru 134(wtedy zacząłem kupować CDA):

-Total Overdose

-Tribes Vengeance

-Conflict :Global Storm

-The Elder Scrolls III:Morowind

-Empire Earth + Sztuka Podboju

-Uber Solider

-Zeus:Pan Olimpu+ Posejdon

-Gothic II+Noc Kruka

-Pariah

-XPand Rally Xtereme

-Hitman Kontrakty

-Kroniki Riddicka

Nie zamieściłem tu gier w które nie grałem, ale obiecuję że zagram.

Opuściłem tu np. Thiefa3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najlepsze gry z CDA od numeru 134(wtedy zacząłem kupować CDA):

-Total Overdose

-Tribes Vengeance

-Conflict :Global Storm

-The Elder Scrolls III:Morowind

-Empire Earth + Sztuka Podboju

-Uber Solider

-Zeus:Pan Olimpu+ Posejdon

-Gothic II+Noc Kruka

-Pariah

-XPand Rally Xtereme

-Hitman Kontrakty

-Kroniki Riddicka

Nie zamieściłem tu gier w które nie grałem, ale obiecuję że zagram.

Opuściłem tu np. Thiefa3

Z tych gier co wymieniles spodobaly mi sie wszystkie, oprocz XPand Rally Xtreme. Bo po prostu nie lubie scigalek. Co do Thiefa 3. Gra na wysokim poziomie i niesamowicie grywalna. Jesli jeszcze nie zainstalowales to zrob to jak najszybciej ;) Warto ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o deusie iw? Mi gra totalnie nie podeszła. Najpierw problemy z instalacją, potem problemy z uruchomieniem. O jezuuu, jak na taką starą grę to naprawdę wysokie wymagania ma. To już thief 3 lepiej mi chodził (ten sam silnik). a potem rozczarowanie. Malutkie lokacje, gra jakaś drętwa i klaustrofobiczna, nieciekawa fabuła, brak klimatu (a napaliłem się po fajnym intrze). Po paru godzinach odpuściłem sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o deusie iw? Mi gra totalnie nie podeszła. Najpierw problemy z instalacją, potem problemy z uruchomieniem. O jezuuu, jak na taką starą grę to naprawdę wysokie wymagania ma. To już thief 3 lepiej mi chodził (ten sam silnik). a potem rozczarowanie. Malutkie lokacje, gra jakaś drętwa i klaustrofobiczna, nieciekawa fabuła, brak klimatu (a napaliłem się po fajnym intrze). Po paru godzinach odpuściłem sobie.

Nie miałem żadnych problemów z odpaleniem, ani instalacją, gierkę przeszedłem zaraz po kupnie (z Cd-action). Miło się w to grało, absolutnie zgadzam się z recenzją w Cd-action. Przeszedłem i... raczej nie wrócę. Przez głupie rozwiązanie z amunicją i klaustrofobiczne pomieszczenia. Ale mimo wszystko klimat deus ex jest. I intro rzeczywiście jest fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CDA! Dzięki za TMNF! Naprawdę świetna gierka! Bardzo grywalna, wyjątkowo dynamiczna! Co prawda niestety nie gram w sieci ( :unsure: ), ale gra nawet w singlu wymiata! Dawno się tak nie bawiłem przed komputerem (a fanem ścigałek nie jestem)! Można ją pobrać za darmo, jednak nie każdy ma super szybki transfer i, tak jak ja, nie każdy może sobie tak po prostu ściągać co chce. Więc, jeszcze raz, wielkie dzięki! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...