Jump to content

Shael

Forumowicze
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Shael

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 03/24/1991

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

3,458 profile views
 1. W starym działa tylko laser (świeci się), nic poza tym, nie reaguje na nic.
 2. Siemka. Naprawiam po znajomości kumplowi konsolę, dzieciak włożył pieniążek do napędu. Rozebrałem, wyciągnąłem, ale szuflada nie działa, laser świeci. Wymieniłem napęd na inny (ten sam model niby), ale po włożeniu płyty pojawia się opcja uruchom grę po czym czarny ekran, wraca do dashboarda i nic. Z każdą grą tak (jest jedna, porysowana płyta bardzo, która zachowuje się jak film DVD- pauza, dalej, przewiń itd). O co chodzi? EDIT: Panie Modzie, ratuj Pan, coś się popsuło i nawaliło tematów, pierw nie mogłem dodać, a jak dodało to milion tematów
 3. Siemka. Naprawiam po znajomości kumplowi konsolę, dzieciak włożył pieniążek do napędu. Rozebrałem, wyciągnąłem, ale szuflada nie działa, laser świeci. Wymieniłem napęd na inny (ten sam model niby), ale po włożeniu płyty pojawia się opcja uruchom grę po czym czarny ekran, wraca do dashboarda i nic. Z każdą grą tak (jest jedna, porysowana płyta bardzo, która zachowuje się jak film DVD- pauza, dalej, przewiń itd). O co chodzi?
 4. Siemka. Naprawiam po znajomości kumplowi konsolę, dzieciak włożył pieniążek do napędu. Rozebrałem, wyciągnąłem, ale szuflada nie działa, laser świeci. Wymieniłem napęd na inny (ten sam model niby), ale po włożeniu płyty pojawia się opcja uruchom grę po czym czarny ekran, wraca do dashboarda i nic. Z każdą grą tak (jest jedna, porysowana płyta bardzo, która zachowuje się jak film DVD- pauza, dalej, przewiń itd). O co chodzi?
 5. Siemka. Naprawiam po znajomości kumplowi konsolę, dzieciak włożył pieniążek do napędu. Rozebrałem, wyciągnąłem, ale szuflada nie działa, laser świeci. Wymieniłem napęd na inny (ten sam model niby), ale po włożeniu płyty pojawia się opcja uruchom grę po czym czarny ekran, wraca do dashboarda i nic. Z każdą grą tak (jest jedna, porysowana płyta bardzo, która zachowuje się jak film DVD- pauza, dalej, przewiń itd). O co chodzi?
 6. Siemka. Naprawiam po znajomości kumplowi konsolę, dzieciak włożył pieniążek do napędu. Rozebrałem, wyciągnąłem, ale szuflada nie działa, laser świeci. Wymieniłem napęd na inny (ten sam model niby), ale po włożeniu płyty pojawia się opcja uruchom grę po czym czarny ekran, wraca do dashboarda i nic. Z każdą grą tak (jest jedna, porysowana płyta bardzo, która zachowuje się jak film DVD- pauza, dalej, przewiń itd). O co chodzi?
 7. Siema. Wczoraj spalił mi się zasilacz (Thermaltake Smart SE 530 W Modular, wyłączyli prąd po czym dwa razy na chwilę włączyli i dwa rwzy strzelił iskrami z tyłka i nie da się go włączyć, mam nadzieję, że to tylko zasilacz :/). Szukam czegoś taniego co dźwignie i5 4460, 3 dyski i GTX 970 Herculez Ichill x4, obudowa Silentium Pc Gladius m35
 8. Nieaktualne, zakupiłem konsolę, z dwoma gitarami, perkusją i mikrofonem oraz zestawem gier.
 9. Siemanko. Kupię gitarę do ps3, obojętnie jaką. Mogę też kupić taki zestaw, gitara plus konsola itd. Wszystko zależy od ceny ;)
 10. Około 2000 tysięcy mogę wydać. Chyba, że sprzedam ten zestaw i będzie więcej do rozdysponowania.
 11. Siemanko. Mam I5 4460, Kingston Hyperx Ddr3 2X 8Gb 2400Mhz Xmp Cl11 Savage, GeForce GTX 970 Inno3D ChiLL x4 ver. Ultra, MSI Z87. Chciałbym wymienić ten zestaw na coś lepszego, nowe gry już nie bardzo dają radę iść w full HD na tym sprzęcie. Zależy mi na tym, by wydać jak najmniej za jak największą różnicę w wydajności, najlepiej sprzęt używany.
 12. Witam. Proszę o wycenę. Zestaw paru letni. I5 4460 plus chłodzenie. Kingston Hyperx Ddr3 2X 8Gb 2400Mhz Xmp Cl11 Savage GeForce GTX 970 Inno3D ChiLL x4 ver. Ultra MSI Z87
 13. Witam. Dostałem od dziewczyny na urodziny wyżej wymienioną klawiaturę, i mam problem. Otóż, gdy ustawię sobie jakiś tryb, lub użyję trybu edycji podświetlenia strefowego i zapiszę go, to po wyłączeniu i tak mam wszystko defaultowe :/ Da się to jakoś naprawić? Czy to wina klawiatury czy pc?
 14. Problem był w Xonar DG Audio Center, wyłączenie dwóch opcji naprawiło problem.
 15. Witam. Naszła mnie nostalgia-próbowałem pograć w Obliviona z modami. No to pyk pyk instaluję z goga, włączam, działa. Pograłem chwilę, jest okej. Instaluję kilka modów (dosłownie, plus w tym te na stabilność razem z obse) i nie idzie grać. Co chwila crash, albo przy ładowaniu, albo w grze po chwili. Dodatkowo w chwili crasha dźwięk gry się zacina i go słychać cały czas, takie buczenie, na które skutkuje jedynie restart. O co chodzi? Próbowałem też wersji steamowej, ale to samo. Jakikolwiek mod=crashe. Mój system to Windows 10 Pro, karta to Inno3d iChill GTX 970.
×
×
 • Create New...