Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

W3, chyba najczęstsza gra na lan party. Ciupało się w dote(oraz wszelakie jej podróbki) tower defence, footman wars, zawsze był fun. Ściągłem kiedyś zestaw 8000 mapek chyba z torrenta, to było w co grać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna. Dopóki nie miałem neta to wygrałem kampanie z 2 razy. Dostałem net i od razu ściągnąłem mod, o którym dużo słyszałem, czyli DotA. Zabrała mi 5 lat z życia. Teraz to ja chyba zacznę grać w WoW'a.

Ocena: 10/10 - za wielką grywalność, uciechę z gry i wszystko inne za co może się podobać ta gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem dużo na Battle.Net'cie w W3 RoC. Zabrało mi to sporo czasu życia ale warto było. Po tym jak duża część się przesiadła na W3 + TFT podstawka została zaniedbana a daje w mojej ocenie dużo więcej zabawy (aktualnie jest imbalanced, bo blizz dba już tylko o WoWa i TFT). Jedna z tych gier w historii przy których spędziłem bardzo dużo czasu i nie żałuję ani przez chwilę. Bynajmniej nie spędzałem czasu na W3 grając w Dotę, której nie lubię. Grałem na ladderze, który imho jest dużo fajniejszy niż umsy. Moja ocena gry 11/10. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , ile dostał Warcraft III w CDA???

I prosze podac numer w ktorym byla owa recenzja i jesli to mozliwe skan tej recenzji.

10/10 chyba... numeru nie pamiętam

A sama gra jest świetna! Co prawda nie mam zbyt wielkiego talentu do niej (ledwo komputer normalny rozwalam), ale jest wspaniała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na to tylko jedna odpowiedź: Pandareni :D Nie wiem skąd Blizz wytrzasnął tą rasę, ale... jest z........ . Do dziś mam wielki sentyment do tej rasy w W3, zwłaszcza po tym jak odkryłem że w dodatkowej kampani (Założenie Durotharu) w TFT można przyłączyć do drużyny Miodowara. Jest bodajże w pierwszej mapie i aby się przyłączył trzeba mu znaleźć 3 składniki nowego napitku. W pełnej kolekcji mamy już 4 hero, a na 15 lvlu wymiatają jak mało co :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się warcrafcie to, że przeciwnik komputerowy dla zwykłego gracza stanowi nie lada wyzwanie. Z kolegą gramy cały czas po sieci i jeszcze nam się to przegrywanie nie znudziło :). Ale w żadne DoTy, bo jednak dla mnie to tylko tępe klikanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, nie kłam że nie lubisz, skoro nie dajesz rady w DoTA :P Nie to nie obraza, bo sam tej gry nie ogarniam... a graczy jeeeszcze bardziej. Osobiście "pr0" jestem tylko na jednej(wróć! Dwóch) mapce - ale tylko mając całkiem niezłych ludzi do pomocy. Mam tu na myśli Heroes&Armies. Zalezy jeszcze od bohatera, bo większością hero str. nie lubię grać, ale mając maga grałem kiedyś 3v1 i wygrywałem(!!!) przez długą chwilę. Niestety, i wiedźmin **** kiedy stworów kupa.

No i ta druga - Battle of Gondor. I kochana wersja 1.0(przy obecnej 2.cośtam!). Zero szans dla Godnoru, którym zwykłem grać ja. Ale radocha jak w żadnej innej grze!

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DotA to właściwie już gatunek gier :D. Chodzi o to, że wybierasz sobie bohatera i z pomocą kolegów-innych-bohaterów musisz "przepchać" własne wojska (sterowane przez komputer) do bazy przeciwnika, a by one (tzn. jednostki) ją zniszczyły, bo sami nie dacie rady... chyba :P. Wroga drużyna ma to samo zadanie, więc będziecie się nawzajem tłuc.

Takie pytanie - skąd ściągasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DotA to jest po prostu jedna mapa umsowa do WarCrafta III, taka jak Footman Frenzy, Wieże obronne itp.

A że już powstały osobne gry wzorujące się na pierwowzorze zrobionym w WCIII Blizzarda to inna historia. Ściąga się ją jak każdą inną mapę, najlepiej na Battle.necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowe, darmowe.

A sam się pytałem, bo kiedyś "ściągnęło mi się", a nie zauważyłem kiedy (bo mapy się chyba uzupełniają na Battle.net'cie, nie? tzn. uzupełniają względem rozgrywki do której się chce dołączyć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grajcie na battle.necie, pingi >90, hakerzy, ruscy

Obecnie każdą ligę wc3 (w tym dote) gra się na garenie, Polska ma 1 główny room do wc3 i 6 roomów do doty (każdy max 225 osóB). W dote gra masa osób, w godzinach wieczornych prawie niemożliwe wejść na Poland Dota Room 1 albo 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grajcie na battle.necie, pingi >90, hakerzy, ruscy

Obecnie każdą ligę wc3 (w tym dote) gra się na garenie, Polska ma 1 główny room do wc3 i 6 roomów do doty (każdy max 225 osóB). W dote gra masa osób, w godzinach wieczornych prawie niemożliwe wejść na Poland Dota Room 1 albo 2

"garenie"??

, hakerzy, ruscy(...)

To ostatnie szczególnie świetne i przekonujące jest xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Bethezerze. Garena to zwyczajnie sieć dla gier. Kilkunastu(dziesięciu? nie wiem...). A przy okazji wylęgarnia piractwa, bo do grania na necie w takiego L4D pirackiego trzeba mieć Garene. Się ma kolegę pirata* :D

@vejder

Hackerzy?! Że ja cię co proszę? Większość jest w miarę szybko banowana(ostatnie czystki :)). Ping - nie wiesz o czym mówisz. Ja zazwyczaj łapie najwyższy ping(cena hostowania i średniej grafy na moim kompie), który waha się pomiędzy 60-80.

Ruscy są lepsi od Polaków. W większości przypadków. Przynajmniej nie piszą "All is n00b" gdy dostają za swoją głupotę(AUTENTYK!), ani nie wyklinają się jak 12-latki. Same ilości przez ciebie podane dają mi do zrozumienia, że Garena jest nie dla mnie. Over.

Obecnie każdą ligę wc3 (w tym dote) gra się na garenie

Ehh, ligi, ligi, ligi. A po cóż nam one?

Odnośnie DoTA - nie lubię ludzi w nią grających. Nerwowi jacyś... i myślą, że wiedzą WSZYSTKO!

* - zaraz jakiś obrońca cnót wyskoczy, że to pewnie ja piracę skoro wiem...

EDIT:

Na Garenie teoretycznie wszystko całkowicie bez cheatów. TEORETYCZNIE.

A dwa - teoretycznie jest też zablokowane granie w wersje pirackie. TEORETYCZNIE :)

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RaxusV
Nie grajcie na battle.necie, pingi >90, hakerzy, ruscy

hmmm... jakoś na battle necie nie spotkałem żadnych cheaterów , ani ruskich :)(chociaż ci drudzy się zdarzają )

Ja rzadko gram w DoTA - początkujących wyzywają od n00bów itp.

To samo w Naruto RPG i Naruto Wars Unlimited.

Ja gram głównie Legion TD war , Naruto Nimpou (?) , Naruto Fight of Characters , Felloship quest (Władca Pierścieni ) , oraz wszelkiej maści inne defendery np. Rzeczypospolita Polska .

W normalną grę , też czasami zagram , ale często przegrywam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem żadnych cheaterów

Niestety są. Miałem raz taką akcję(niedawno): co ducha do wroga wysyłałem(czy to do bazy czy do jego armii) to zawsze mnie wykrywała. Jakby to było tylko raz to bym się nie rzucał ale jak gościu notorycznie mi ducha wykrywał no to mi trochę nerwy puściły :P Mam nadzieję że mu konto zbanują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że się da. Tylko że jak duchem podlatywałem do jego armii to zawsze używał odsłaniania(nie wiem jak się to nazywa, ikona to taki plecaczek. Ważne jest że on wiedział że duch jest koło niego). Chyba nie powiesz mi że miał jakiś artefakt co odsłania niewidzialne jednostki :/(a taki nie istnieje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ostatnio chętka (po wielu oporach - złojeniu mnie przez łatwy komputer na multi u kumpla :P) na Warcrafta 3 ale nie da się tego tytułu nigdzie kupić - Saturny, MM i Empiki nie mają, na gram.pl towar niedostępny, a steam nie zajmuje się Warcraftami. Słyszał ktoś o jakieś uber-reedycji albo jakimś sklepie ze sprzedażą W3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...