Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed 3

Polecane posty

@up

Co do revelations w 100% się zgadzam. Liniowe lokacje to coś co mnie najbardziej wnerwiło. Non stop dachy, które wyglądają dokładnie tak samo. W brotherhood było jedno miasto, ale każda dzielnica miała coś innego do pokazania, czy to dachy domostw, czy antyczne ruiny i obozy wojskowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w Revelations najbardziej przeszkadzał brak nowości. Znów Ezio, znów ta sama epoka, miasto nie różniące się wcale tak bardzo od Rzymu (choćby kolorystycznie). Nie ukończyłem nawet tej gry...

Ale z drugiej strony, w AC III na pewno zagram, bo będzie miało wszystko, czego mi brakowało w Reve (i zaczynało brakować w Brotherhood), czyli nowy setting, nowego bohatera i parę innowacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - obejrzałem to, czego nie chciało mi się kończyć na YouTube (to znaczy nie rozgrywkę, raczej cut-scenki same), przeczytałem asasyńską wiki... W dzisiejszych czasach nie trzeba kończyć wszystkich gier, żeby znać każdy smaczek fabularny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie jestem przekonany. Jeśli do premiery gry nie zobaczę czegoś nowego w rozgrywce to z czystym sercem ją oleję. Fajnie byłoby zobaczyć trochę bardziej skomplikowaną walkę, skradanie, więcej ekwipunku. Cała seria AC to imo niezwykle niewykorzystany potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ujawnioną dzisiaj zajawkę i w sumie nie czuję, żebym jarał się jakoś specjalnie, ale mimo wszystko podoba mi się na tyle, że czekam na dalsze informacje/eye-candy :D Nie wygląda to na wielką rewolucję, ale widać kilka niezłych zmian albo dodatków - ten patent z zawieszeniem na drzewie mi się spodobał, wreszcie można słyszeć jak brzmi główny bohater i głos ma całkiem niezły. IMO pasuje ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor przelatujący przez mieszkanie przypominał mi protagonistę z filmu Ultimatum Bourne'a. Jestem ciekaw, czy tak samo jak w poprzednich AC żołdacy będą się wspinać za asasynem.

Ogólnie trailer pokazuje jak fajna może być ta gra. Sporo bardziej dynamiczna i taktyczna dzięki dodatkom do systemu przemieszczania się i przeszkód terenowych. Bohater zapowiada się jako fajna postać - może będzie ciekawszy niż Altair i Ezio w Brotherhood? Jeśli to jest obecny stan graficzny gry, można być pod wrażeniem. Lokacje i efekty graficzne prezentują się świetnie. Teraz chciałbym jakiś trailer z Desmondem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się dynamicznie i zastanawiam się nad udzieleniem jej kredytu zaufania. Realia gry niewątpliwie są ciekawe, jednak oczekuję jakichś zmian w rozgrywce, by nie nudził jak ostatnie dwie gry spod szyldu Assasin's Creed. Ciekawi mnie, czy polowania na zwierza będą równie interesujące jak w RDR. No i ostatnia kwestia: czy powróci zarządzanie Bractwem? Po cichu liczę, że będzie, bo w Brotherhoodzie wypadało to więcej niż dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odniosłem wrażenie, że parkour w tej części jest przyjemniejszy dla oka - Connor wpadający do mieszkania jednym oknem i wypadający drugim, czy wykonujący ślizg po drzewem.

Co do fabuły - żałuję, że nie będzie mi dane spotkać jednego z największych dowódców strony brytyjskiej - Banastre "Rzeźnika" Tarletona. A tak liczyłem, że to on puści z dymem wioskę Connora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas trailer'u miałem cały czas dreszcze, jak zwykle piękny. Gameplay również zadowala, oczywiście ja czekam na nagłośnienie fabuły i losów Desmonda, bo kupuję AC w 70% dzięki tej pięknej fabule. Troszeczkę poraża bieganie po drzewach (zresztą oblodzonych...) kogoś, kto łamie ludzi na pół... Wprowadzili też wreszcie porządną mini?-grę, strzelanie na statku, jak dla mnie, jest o wiele lepsze niż budowanie murków i rozstawianie Asasynów na dachach, ehh... W każdym razie czekam z niecierpliwością!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to wyjdzie AC to seria,która ma swoje wymagania jak i wiernych fanów choć jestem dość spokojny wobec trójki to zastanawia mnie co będzie dalej.Następna część może odbywać się w już czasach współczesnych i przez to ta gra straci swój klimat.Chyba,że się cofną do wcześniejszych czasów(jeśli będzie to miało usprawiedliwienie w fabule to nie mam nic przeciwko).Coś czuje,że to może być ostatnia część cyku o ile zarząd Ubisotu będzie się liczyło z zdaniem fanów.Jak już pisałem co do trójki jestem raczej spokojny.Obejrzany zwiastun raczej wskazuje na polepszenie rozrywki.Zwłaszcza podoba mi się wątek polowania w dziczy.Będzie niezła zabawa.tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sttark Assassin's Creed III to na pewno nie będzie ostatnia część serii. W końcu, jak na razie, jest to kura, znosząca złote jaja. Co do czasów współczesnych: Mamy przecież Splinter Cell'a, nie? Zawsze można skończyć z Desmondem i rzucić okiem na Templariuszy, ale wszyscy Ci bohaterowie zbyt wiążą, teraz mi odrobinkę żal Ezia, no i oczywiście trzeba rozpaczać nad Lucy...

BTW... Wreszcie będzie coś z RPG i większy świat!

@Franek(Majeranek :P)23: Tak, oczywiście, no pewnie, si, ja, da, z pewnością, ale może zwrócisz się pełnym zdaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrDie

Co jak co,ale Ezio był chyba najlepszym bohaterem jakiego miał AC.Altaira naprawdę lubię,ale jego śmierć nie zasmuciła mnie tak jak np.śmierć Ezio.Co do Lucy to jakoś dziwnie to wyszło niby umarła,ale...ja tam czekam na większy występ Billa uwielbiam jego głos,mam nadzieje,że dadzą mu więcej tekstu do mówienia.wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cię, przez chwilę wątpiłem w Ubi, a tu takie rzeczy. Wycieczka po Bostonie, ale najbardziej mi się podobały wojny statków. Ekhem... BĘDZIE EPICKOok.gif . Ja tam Ezia też lubię, nie wiem czemu większość graczy coś do niego ma. Altair też fajny , tak jego tajemniczość.

Mnie tylko Desmond wkurza. Aha w 3 fajne jest jeszcze to, że może skakać do poruszających się obiektów. Czekam! Jest Asasyn jest zabawa.gra.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 i oczywiście gameplaye. Także mojego ukochanego Asasyna. Dla mnie wszystko to co widziałem na filmikach jest na plus. Bardzo w poprzednich wersjach brakowało mi właśnie akcji, które teraz będą dostępne. Bieganie i zabijanie! Także liczę na to, że w końcu będzie można wybić się od kogoś aby dostać nasz cel. Było to zapowiedziane ale na razie nie pokazane.

Co do walki na morzu to seria AC już pokazała, że nie samymi zabójstwami nasz asasyn się trudził (choćby maszyny Leonarda).

W AC3 jest moc :P a teraz ona musi znaleźć się we mnie aby nie oglądać żadnych trailerów ani gameplayów...aby nie zepsuć sobie gry po za tym to i tak już za dużo widziałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer bardzo mi się podobał, choć nie aż tak ja ten Revelations. Po obejrzeniu gameplayu jestem bardzo pozytywnie nastawiony na nową odsłonę Assassynów. Moim zdaniem ta odmiana otoczenia dobrze wpłynie na serie, tylko najbardziej boli mnie to, że ekwipunek będzie mocno okrojony, ale to zobaczy się w październiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie chciałbym zbytniego uproszczenia tej gry. Zamiast broni palnej preferuję ostrza, miecz w ostateczności. Asasyn musi kombinować a nie iść na łatwizę. Kusza w Brotherhoodzie też była takim ułatwieniem.

Na co najbardziej czekam? Na nowe możliwości ruchowe bohatera. Nie miałem jakoś obiekcji do tego, że Ezio w trzech częściach poruszał się prawie tak samo (sam bieg był przecież identyczny), ale czas na zmiany. Zawsze lubiłem wspiąć się gdzieś wysoko żeby potem skoczyć głową w dół :) Combosy mniej mnie interesują bo tak czy inaczej zaklikam wszystkich na śmierć ;) No i wymagania żeby miał jakieś do przyjęcia dla przeciętnego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie chciałbym zbytniego uproszczenia tej gry.

Spóźniłeś się jakieś 2 części ;p

Po tym co widziałem na konferencji UBI to AC3 prezentuje się odrobinę bardziej innowacyjnie od poprzednich części, w końcu pare elementów, które nie są petardami i innymi zabawkami, które gracz będzie wykorzystywał tylko raz - podczas zaznajamiania się ze sprzętem.

Zastanawiam się czy w końcu w grze będzie bardziej sensowny system ekonomii, misja z dostarczaniem mięsa handlarzowi dawała swego rodzaju nadzieje, że nie będziemy assasynem - milionerem gdzieś w połowie gry, chociaż kogo ja chce oszukać - to była prawdopodobnie po prostu zapchajdziura żeby dobrze zacząć prezentacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...