Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed 3

Polecane posty

http://www.gameinformer.com/b/news/archive...sWPcHyI.twitter

Scany z gameinformera.

Jak dla mnie, bomba !

I wraca mało "opierzona" szata, bo od zbroji Altaira z AC II kolejne już miały tylko więcej pierdółek a Ezio im starszy był, tym bardziej przypominał choinke.

Mam nadzieje że ten poł-indianin bd takim bad-assem z revenge na ustach dopóki go jakiś mistrzunio nie utemperuje, ach ten 17 letni Ezio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał, wygląda na to że moja wiedza nabywana na jutrzejszy małopolski konkurs języka angielskiego może się nareszcie komuś przydać!

http://explorepahistory.com/kora/files/1/2...0a9v4-a_349.jpg

pod tym linkiem kryje się widok filadelfii (w tamtych czasach 'stolicy' usa i największego miasta - 28000 mieszkańców) w 1720 autorstwa petera coopera. jeśli dokładnie się przyjrzycie, widać budynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już zdjęcia

http://terak.tumblr.com/post/18608022238/assassins-creed-3

Myślałem, że dopiero na e3 dowiemy się co nieco o AC3. Dziwi mnie jedna rzecz... nie widzę ukrytych ostrz. No chyba, że są tak dobrze ukryte :D. Za to mamy tomahawka przypominającego herb asasynów. Co o tym sądzicie? Bo ja chce moje ukryte ostrza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że znowu będziemy likwidować liderów obu stron konfliktu (jak w "starej", dobrej pierwszej części, gdzie w walce można było zginąć :dry:) - pan z ręką ułożoną po napoleońsku wygląda mi na oficera Armii Kontynentalnej. Ujęcie z zasadzki w lesie wręcz skopiowane z Patrioty z Melem Gibsonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekło spore info z Gameinformera.

Z ciekawszych rzeczy.

- Będzie można wspiąć się na drzewo.

- Walka i skradanie zostało całkowicie przemodelowane. Asasyna można porównać do "predatora"

- Zwierzaki w lasach, które można obedrzeć ze skóry.

- Pory roku.

- Imię głównego bohatera to Ratohnhaké:ton ale sam nazywa siebie Connor. Jest pół krwi nativ Amerykaninem i pół Brytyjczykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blik

Coś ostrzo-podobnego jest na pierwszym obrazku, ta osłonka na przedramię - pamiętacie jak u Ezia wyglądała na początku (przed zdobyciem ochraniacza)? Ino sama skóra - tu mamy to samo (miejmy nadzieję). Mam tylko nadzieję, że o grze dowiemy się więcej przed E3...

BTW: Można składać pre-ordery na wersję standard w sklepie Gram.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmm101

I na okładce też niby naramiennik przypomina ukryte ostrze. Oby, oby. Oby.

eh... gra wyjdzie w październiku w dodatku 30 a tu już preordery można zamawiać. Oby jak najpóźniej ujawnili "Najbogatszą Edycje" bo mam zamiar ją kupić.

edit

@up

To nie wszystko :D Jest jeszcze parę rzeczy ale wybrałem te najważniejsze.

Skakanie po drzewach! Nie mogę się doczekać zabójstw z drzew :D Czyhania na ofiarę jak predator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dam tutaj link dla zainteresowanych. W pierwszym poście gościu streścił info na temat AC3 z gameinformera.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=465195

Hajp hajp i jeszcze raz hajp. Podoba mi się jedna rzecz. Ubi nie chce aby to było AC3. Mierzą w to aby było czuć, że jest to AC 3.5. Gra ma być podobno skończona (jej pierwotna wersja) za kilka tygodni. Resztę czasu przeznaczą na usuwanie błędów... ogólny szlif. Około 7-6 miesięcy szlifowania. Jak wiemy Ubi przy okazji AC2 pokazał, że potrafi stworzyć prawdziwy diament.

Skakanie po drzewach, kilka tysięcy gości na ekranie, możliwość zapolowania na gryzzli, nowe animacje. Shut up and take my money!

Mój hype-o-meter wystrzelił w kosmos. FanAsasynBoj ze mnie. Ja to chce już...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, podobno robią ją już od paru lat, więc... Lepiej, żeby było czuć świeżość :P

Wiecie co jeszcze pomyślałem? To dobra szansa, żeby Ubi sprawiło, by walka była trudniejsza. W tych czasach nie dostaniemy raczej wielkich broni, mieczy, halabard, toporów itp. Z kolei tomahawkiem nie będziemy też za bardzo mogli szaleć z dużymi grupami wrogów... Ciekawe jak to rozwiążą.

Mam jeszcze jedno marzenie - dużo, dużo skradania się by się przydało :P Mogliby w ogóle wprowadzić taki tryb, żeby to naprawdę było skradanie, a nie zwyczajne chodzenie powoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej Ubi, oby tak dalej. Jeszcze jak spełnicie wszystkie obietnice i naprawdę gra dostarczy czegoś nowego to nie będę miał wam za złe chwilowego 'zcodowienia' serii :D Jakkolwiek jednak fajnie wyglądają screeny albo artworki tak czekam na pierwszy trailer a właściwie gameplay, który ciężej zrenderować i może pokaże naprawdę czy np. graficznie coś się zmieniło. Jestem dobrej myśli ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo informacji o grze- LINK

Bohater jest pół-Indianinem, z plemienia Mohawk walczącego z Anglikami. Akcja będzie toczyć się w latach 1753-1783 w okolicach Bostonu i Nowego Jorku. Będą tomahawki, noże i ukryte ostrza. Będzie można używać przeciwników jako żywej tarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa, bo w tłumaczeniu z gram.pl i tekście angielskim na neogaf widzę pełną nieścisłość ;] Mianowicie w tym drugim wydawało mi się, że odniesienie, że teren będzie 1,5 razy większy niż w całym Brotherhoodzie odnosi się do Frontier czyli - jak napisali użytkownicy języka Szekspira - kompleksu dziczy jaki będzie między miastami (coś takiego jak górzysty teren w części pierwszej pomiędzy miastami) a nie całego świata. Natomiast polskie tłumaczenie o czymś takim nie wspomina*. Niemniej informacje strasznie mnie nakręcają włącznie z tym o tysiącach postaci naraz na ekranie :D

*A żeby nie być gołosłownym:

-There will be all sorts of wilderness in the game referred to as the Frontier.

-The map of the Frontier is 1.5 times bigger than the entire map of Brotherhood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niektórzy troszkę w pośpiechu chyba tłumaczyli te informacje. Na innym serwisie napisano, że w AC3 praktycznie zrezygnowano z free-runingu i skakania po budynkach, co jest nieprawdą kompletną - w końcu dostaniemy dwa całkiem spore miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...