Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Bethezer

Polecane posty

Najfajniejszy jest prosty deathmach ze względu właśnie, że nie ma w nim umiejętności. Najlepiej jak gra dużo osób. Ostatnio grałem mecz, w którym było nas 7 i gra była ekscytująca. Czym lepiej Ci idzie (nie będę się chwalić, że byłem na 1wszym miejscu xD) tym jest trudniej, goni Cię dwóch-trzech gości,a Ty musisz zabić swój cel ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Spike217

IMO pistolety Pitcairn - Putnam. Do zakupienia, nie można sobie go wycraftować. Lepszy od niego na daleki dystans jest chyba tylko włoski skałkowy.

EDIT: No dobra, upchnę tu jeszcze moje odczucia.

Na tę chwilę mam 90% synchronizacji, pootwierane wszystkie skrzynki (po co męczyć się z zamkiem? Uwolnij dzielnicę to dostaniesz klucz do wszystkich!), wszystkie piórka pozbierane, ok. 95% misji pobocznych zrobionych i... zaczyna mnie to nudzić. Tu jakoś tak gorzej się biega bez celu po miastach, co dla mnie jest OGROMNYM minusem, plus pewne zadanie w Gildii Złodziei

(to, gdzie trzeba zdobyć 500 funtów w grach planszowych - KATORGA)

i conajmniej dziwaczne zakończenie historii Desmonda - to są minusy. Do plusów mogę zaliczyć walkę z wykorzystaniem otoczenia, historię Connora (ale nie jego postać, IMO gorszy od Ezio za tą swoją łatwowierność, co oczywiście się w końcu zmienia, taki ultra zwrot akcji :)), dłuższe misje Desmondem i możliwość craftingu broni i walki na morzu. Polowania są OK, ale z grubsza są bez sensu. Pieniądze mogę zarobić rzemiosłem, więc niezbyt muszę polować - mimo wszystko jest całkiem przyjemne (pro porada: ustawcie jak najwięcej wnyków w środku lasu z zającami i rozsypcie przynętę - milion skór gwarantowane). Cała reszta jest tak jak w poprzednim Asasynach - świetna. Multi jak multi - miły dodatek, odblokowywanie zhakowanych części historii jest IMO nieco za trudne, ale poza tym to stare dobre multi z ACR. No, może nieco rozbudowane.

Moja ocena to 9+/10.

A propos wcześniejszych pytań o konwój morski - u mnie pojawił się (w schematach "Przedmioty specjalne") dopiero ok. 8 sekwencji. Nie wiem, czym jest to uwarunkowane, ale możliwe, że trzeba oczyścić chociaż jeden szlak morski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

te 2 misje to trochę takie przerywniki cutscenkowe a la 30 sekund filmiku, nikt Ci niczego nie każe robić. trzecia to wprowadzenie do animusowych cheatów i zabawy 'osiami', czegoś co ma ci dawać frajdę po zakończeniu gry, ale znowu, nikt Ci od razu nie każe nic robić. jakbyś jednak chciał wiedzieć o czym są dwie pierwsze, masz poniżej, możliwie bez spoilerów.

ogółem mówią (dość ponuro) o tym jak zmieniła się sytuacja w nowym usa - na terenach rdzennej ludności i u bogatych właścicieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanów tej serii na pewno nie zawiedzie. Ma wszelkie predyspozycje aby być najlepszą z serii i stara się "dodać coś od siebie". Wszystko pięknie, tylko, jednak trochę więcej innowacyjności by nie przeszkodziło (może Ubi boi się spierniczyć swoją najdroższą serię?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem 8 sekwencje i muszę powiedzieć, że gra nie posiada duszy. Nie ma tego klimatu co przedtem. W dodatku zadania poboczne są mdłe. Podchodzę do zleceniodawcy a ten nic, zero informacji odnośnie celu (zlecenie zabójstwa). Wcześniej zawsze dostało się chociaż jakiś opis. Jeszcze muszę sprawdzić misje morskie. Ale jak na razie grze brak iskry. Dwójka i dodatki wysoko postawiły poprzeczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blik Nie zgodzę się, moim zdaniem to jest najlepsza gra z serii pod każdym względem ... jedyna wada to sposób w jaki jest przedstawiony Connor. Zadań pobocznych jest więcej niż w poprzednich częściach i są one także bardziej różnorodne, w przypadku serii Ezio oraz pierwszej części strasznie mnie nudziły zadania poboczne i dlatego robiłem je bardzo rzadko ... a główny wątek był też dosyć nudny i przewidywalny jak dla mnie czego nie mogę absolutnie powiedzieć o trzeciej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ale brakuję szlifu. Napiszę co mnie razi w oczy odnośnie misji pobocznych(na wszelki wypadek ospoileruje).

Na pierwszy ogień weźmy pod uwagę "Zlecenie zabójstwa". W poprzednich częściach dostaliśmy opis kogo i dlaczego mamy zabić. Teraz nic nie dostajemy, tylko wskaźnik na mapie. Kolejnym minusem jest to, że zadania te nie są w ogóle rozbudowane. Nasz cel chodzi bez obstawy i zabicie go nie wymaga wysiłku. Pamiętacie zabicie kupca na statku w AC2? To było wyzwanie, jak na razie w AC3 takiego nie uświadczyłem.

Co z tego, że zadania są bardziej różnorodne skoro nie są rozbudowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na pewno bardziej rozbudowane niż w poprzednich częściach .. np. misje dotyczące poszukiwania mapy które wyglądają świetnie oraz przejmowanie fortów które wygląda znacznie lepiej niż przejmowanie kryjówek templariuszy w poprzednic częściach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AC3 jest zrobione wrecz mistrzowsko. Wreszcie po trzech wlasciwie niczym nierozniacych sie czesciach czuc powiew swiezosci. Zmienione miejsce akcji, nareszcie mila odskocznia od monotonnego miasta czym jest dodanie lasu i poruszania sie po nim. Moim zdaniem bardzo pozytywnie zmienil sie takze system walki. Wlasciwie jedynym minusem sa niezmiennie od ACII dziwne i niezrozumiale dla dla mnie fragmenty z desmondem. Na pochwalem zasluguje rowniez wprowadzenie do walki dwoch rodzajow broni, tomahawka i luku. Jeszcze jedna rzecz odnosnie fabuly, tylko dla tych ktorzy przeszli gre.

Moment gdy zabijało sie Charlesa Lee wygladal fajnie i... epicko, ale tak naprawde, to jeden mogl zabic drugiego gdy tylko go zobaczyl w tym barze. Nie zmienia jednak to faktu ze wygladalo to efektownie. Mam jeszcze jedno pytanie co do fabuly. Czemu, gdy Ratonhaké:ton wrzucal ten amulet do grobu, na nagrobku bylo napisane "Connor Davenport 1748-1755"? Wynikalo z tego ze mial 7 lat kiedy umarl, wiec ocb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Jestem obecnie na samym początku 8 sekwencji i chciałbym wiedzieć kiedy mniej więcej będzie śnieg.

Nie mówcie, w której sekwencji będzie zima, tylko powiedzcie czy niedługo czy jednak trochę będę musiał poczekać na warunki zimowe. Bo Ratohnhake:tonem jeszcze po śniegu nie hasałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę i muszę powiedzieć, że historia jest bardzo dobra. Jednak właśnie sama postać Conora jest jak dla mnie niedopracowana. Czułem się jakbym grał postacią, która nie ma wpływu na wydarzenia, a tylko jest kimś kto stoi z boku i wykonuje rozkazy. Misje poboczne w większości nie przyciągają, oprócz właśnie bitw morskich (majstersztyk), statkiem steruje się wyśmienicie, daje to dużo frajdy, bo to nie symulator na szczęście.

Jednak jedna rzecz mnie urzekła, a mianowicie początek rozgrywki. Do momentu kiedy dowiadujemy się, że:

<spoiler>ojciec Conora jest templariuszem</spoiler>

Zmiażdżyło mnie totalnie. Gdyby nie wielka ilość bugów, może postarałbym się przejść ją na 100%, a tak przeszedłem tylko wątek główny i połową misji pobocznych :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie takie problemy ze znalezieniem kogokolwiek multi? Początkowo myślałem, że z powodu świeżej daty premiery. Jednak trochę czasu minęło, a nadal jest to samo. Niemożliwe też jest, aby nikt w multi nie grał. Otwieraliście jakieś porty, żeby wam multi działało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w multi nie mam problemów z MatchMaking`iem, może masz zablokowany NAT? W ekranie wyszukiwania meczu masz w prawym górnym rogu NAT, jeżeli jest on na żółto to znaczy że jest on odblokowany ale tylko częściowo ... jeżeli jest on jednak na czerwono to znaczy że jest on zablokowany i to może być problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić wszystkie zadania dla danej dzielnicy (gdy wejdziesz do mapki tam musisz ustawić zadania wyzwolenia i masz wszystko zaznaczone) i wtedy dostajesz kolejne zadanie. Wykonujesz je i tyle. Skoro masz 3/3 to musisz mieć nowe zadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...