Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed 3

Polecane posty

Siemka, mam mały problem z trybem muulti. Gdy próbuję się zalogować wyświetla się tylko komunikat : ''usługi firmy Ubiisoft są niedostępne. Prosimy spróbować później'' - tak mam już od czwartku. Miał ktoś ten problem? Jeżeli tak to jak go rozwiązał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, w jaki sposób mam zdobyć te wszystkie stroje i bronie? One pojawiają się po ukończeniu 100% synchro? Bo puki co moja garderoba jest pusta, a stojak na bronie zalatuje kurzem.

Errata do odpowiedzi powyżej - stroje od kupców nie pojawiają się na wieszakach. Część jest odblokowywana przez znajdźki (pióra, skarb kapitana Kidda) albo progres w fabule/misjach pobocznych (bodaj 8 sekwencja, wszystkie misje w osadzie). Połowa z nich jednak to DLC. ~~

Bronie masz u kupca. Przy okazji możesz tam zmienić broń z powrotem na tomahawk, choć wydaje mi się, że to da się też w posiadłości, właśnie tam, gdzie są wyświetlane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnieliście mi - z ciuchami jest kolejny błąd - nie uwzględnia ich na cutscenkach. Takich jaj nie było w żadnej poprzedniej części. Do tego doszło mi parę złych kolizji na skałach i bezsensowna minigierka z otwieraniem zamków, której bez glitcha (?) ułatwiającego sprawę bym kijem przez szmatę nie dotknął.

Ale jak to brzmi źle to bez spiny, ac3 to w 100% nadrabia gameplayem. Tej serii od zawsze trzeba było wybaczyć parę błędów, tym razem trochę więcej. Wady dużej, rozległej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

o, to pochwal się sposobem na dochodzenie do fazy z klikaniem. chodzi po prostu o klikanie w lpm, dość energicznie, zamek się przesuwa, w końcu dojdzie do połowy mniej więcej i się otworzy.

póki co jedyny sposób dla mnie to zaczęcie od poruszania w górę i w dół zamiast prawo i lewo, mniej więcej co trzeci raz gra przechodzi od razu do mashowania lpm. bo sposobem z 'najpierw w lewo, potem w górę' w życiu by mi się nie udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, system wytrychów na padzie sprawuje się bardzo dobrze.

Czy wy również nie możecie dołączyć do żadnej gry w mp? Od kilku dni próbuje dołączyć do jakiejś gry, ale serwera "szukajka" próbuje znaleźć dostępy serwer w nieskończoność (po czym wyświetla mi się komunikat, że nie można znaleźć dostępnych serwerów). NAT, mam umiarkowany, więc powinno być wszystko dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się minigierka z otwieraniem zamków na padzie nie podobała (zdecydowanie za długa faza z naparzaniem w spusty, nieprzyjemne to było, palec się ześlizgiwał lekko po analogu i trzeba było zaczynać od nowa - w efekcie zazwyczaj trzymałem kciuki w nienaturalnej pozycji obok analoga, popychając go w odpowiednią stronę, żeby toto przejść). Zastanawiałem się, jak to przełożą na myszkę i klawiaturę i widzę, że jest jeszcze gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dziwne pytanie...

Czemu mam pozaznaczane strony almanachu, pióra i skarby drewnianej nogi na mapkach? Od razu mówię, że dopiero rozpoczynam 6 sekwencję i

przybyłem Ratohnhake:tonem do Bostonu już jako prawowity Asasyn

i nie kupiłem nawet żadnej mapy, a widziałem takie dostępne w sklepie. :S

Czemu tak? Wy też macie to pozaznaczane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, po co ja to czytałem. confused_prosty.gif

Teraz mnie będzie wiercić poczucie tego, że nie mam połowy możliwych prędkości poruszania się. :<

Kurde! To już wiem o co Ubi chodziło, gdy mówili, że nie będą specjalnie zmieniać sterowania pod klawiatury na PC.

Ale jak to skradanie działa? Że skradasz się tak jakbyś w krzaczurach siedział?

Kruci sad_prosty.gif

Powinni zrobić regulowanie prędkości kółkiem myszy - jak w Spliter Cellu.

Chcę. confused_prosty.gif

Skradanie działa tak, że postać daje stopę obok stopy. Nie schyla się tak jak w krzakach.

Właśnie powinno się to regulować kółkiem od myszki. Na pada od xboxa trzeba wydać około 100zł (za mojego przewodowego dałem 140), aby w pełni cieszyć się każdą funkcją tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bedzie mozna zainstalowac spolszczenie chociaz nie oficjalne ... nie wiem czy jest juz, powinienes sprawdzic. W kazdym badz razie nie jestem pewny czy na tym forum mozna swobodnie rozmawiac o spolszczeniach jako iz jest to modyfikacja plikow gry a co za tym idzie; lamanie praw autorskich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !! Rozwiazalem problem ze spadkami plynnosci !

Otoz sprawdzilem wykorzystanie CPU (i5 2500k) podczas gry w Bostonie i bylo to zaledwie 67% wiec sprobowalem obnizyc taktowanie procesora o 50 MHz poniewaz pomoglo mi to juz kiedys w przypadku Crysis 2 no i o dziwo nagle spadki FPS`ow oraz lagi w Bostonie oraz Nowym Yorku zniknely ... wyglada na to jak by gra miala problem ze czterordzeniowymi procesorami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dziwne pytanie...

Czemu mam pozaznaczane strony almanachu, pióra i skarby drewnianej nogi na mapkach? Od razu mówię, że dopiero rozpoczynam 6 sekwencję i nie kupiłem nawet żadnej mapy, a widziałem takie dostępne w sklepie. :S

Czemu tak? Wy też macie to pozaznaczane?

Tak ma być, choć nie wiem, po co. Część znajdziek jest pozaznaczana na mapie, ale nie wszystkie. Podobnie jest z misjami wyzwolenia miasta. Chyba masz te w obrębie odkrytych punktów widokowych i te, koło których przechodziłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mi już naprawdę totalnie szkoda tego jak ten AC3 mi działa ;/ Pozytywne opinie, fajnie wygląda na YT, a i te chwile kiedy grać się dało były super. Co do systemu walki: bardzo dużo się zmianiło? Stoczyłem walk na tyle mało (sami rozumiecie), że nie mam pojęcia.

PS.

Czy to normalne, że jeśli Metro 2033 działa mi bez problemu na wysokich (niektóre zakresy (DX11 i parę innych detali są niższe niż wysokie/wyłączone, ale i tak takich jak one w rozgrywce nie zauważam), a AC3 tak niemożliwie tnie? Co prawda i przy Metro komp dosyć głośno działa, ale mam tak praktycznie przy każdej grze od początku jego posiadania, a i przy BF3 potrafił te kilka godzin wytrzymać i hałasować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:Jak rekrutować assasynow (mam tylko tego 1...)

Wykonać wszystkie misje wyzwolenia miasta. Część z nich trzeba odszukać samemu (nie wiem, czy to nie bug, i czy w wersji PC też tak jest - ale domyślam się, że skoro są problemy, to tak).

2.Jak ulepszać assasynów jak awansują?

Nie znalazłem żadnego mechanizmu rozwoju postaci przez całą grę, wydaje mi się, że został ograniczony tylko do wbijania poziomów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...