Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Co do jego ulti... Wydaje mi się, że prędzej czy później trochę zmniejszą jego obszar. Wydaje się, że trudno z niego uciec, nawet, gdy zacznie się uciekać w pierwszej chwili po pojawieniu się oznaczenia :P

Sama postać bardzo ciekawa. Pozostaje czekać, czy dużo graczy będzie narzekać, że jest OP i jak dużego nerfa dostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również wydaje się ciekawa, ale w ciemno nie kupie. Czekam do free weeku żeby przetestować. A jesli się spodoba to oj ciężko będzie jednoczesnie kupić i Ziggsa i Fizza :P Chociaż liczyłem na trochę inne skille, ale co tam może być :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten bardzo ciekawy mechanizm ucieczki(nie tylko ucieczki). Coś czuję że właśnie przez właściwe korzystanie z niego będzie można odróżnić świetnego Ziggsa od przeciętnego. Ze skilli wygląda nieprzeciętnie, to już inny poziom niż "permafrost" Sejuani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem, że kupię Ziggsa odkąd zobaczyłem art spotlight. Mam słabość do Yordli i innych małych słodyszków w lolu - tak samo było z Fizzem. Ziggs wydaje mi się równie wymagający co Orianna, bazowanie na skillshotach to dla mnie ogromny plus.

HotshotGG własnie streamuje gry Ziggsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że HSGG akurat gra na smurfie lvl ~10, więc bez run i większości masteries. Co nie zmienia faktu, że wygląda kapitalnie. Poczekam te dwa tygodnie, aż minie na niego dziki szał, sprawdzę, czy nie dostanie nerfhammerem i wtedy kupię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziggs wydaje mi się równie wymagający co Orianna

No właśnie jak tak patrzę, to mi się Ziggs wydaje nieco podobny do Orianny. AP caster z pasywem wzmacniającym autoatak, samymi AoE skillami, slowem i dużym zasięgiem. Nie ma tarczy i speed buffa, ale rekompensuje to sobie tym podbiciem. I o ile po spotligthcie nawet mi się podoba, to chciałbym, że Riot pochylił się nieco nad Orianną, która została prawie zapomniana i obniżył jej choć koszta many na pierwszych levelach albo lekko zwiększył obrażenia. Lubię nią grać, ale wymaga to trochę skupienia i opanowania piłki, a zazwyczaj nie ma z tego jakichś wielkich obrażeń (spamować na początku nie można przez wspomniane koszta). Po prostu dużo wysiłku i nie aż tak wiele zagrody za niego.

tak samo było z Fizzem

O, ta postać mi też się bardzo, bardzo spodobała, nawet jeśli miałem nią bardzo skrajne wyniki: albo wmiatałem, albo zupełnie ssałem :P Teraz praktycznie nikt nim nie gra, ten nerf naprawdę aż tak go bolał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziggs zapowiada się na troll championa z tymi swoimi minami. Dostanie nerfa i to jest pewne jak amen w pacieżu. Ciekawi mnie tylko czy jego umiejętności będą zadawały obrażenia fizyczne czy magiczne (a może jedne takie a drugie takie?).

Teraz ogłoszenia parafialne: Santus Faustus I szuka chętnego, który nauczyłby go grania Akali. Mam tą postać od jakiegoś czasu i dalej nie ogarniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fizz

Jako assassyn wciąż IMO bardzo konkretny. Ten nerf, mówię to z żalem, należał mu się i to bardzo ;) Gram nim ostatnio dość rzadko i raczej dla zabawy, ale ganki w jego wykonaniu to cud, miód i orzeszki. Tylko w late game wydaje mi się jakby mniej widoczny, ten jego dmg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ziggs nie bedzie wymagal nerfa. Nie zapomnijmy ze streamuje gre nim HSGG a on ma skill w skillshotach. Zobaczymy, zmienie zdanie albo i nie po przetestowaniu go badz zagraniu przeciw niemu. Mina daleko odrzuca ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ta postać mi też się bardzo, bardzo spodobała, nawet jeśli miałem nią bardzo skrajne wyniki: albo wmiatałem, albo zupełnie ssałem Teraz praktycznie nikt nim nie gra, ten nerf naprawdę aż tak go bolał?

A streamy to Ty oglądasz? To, że Ty go nie widujesz, nie oznacza, że nikt nim nie gra. Skoro ja go widuje w co drugiej grze to mogę więc powiedzieć, że wszyscy nim grają? No raczej nie...Poza tym Fizz to bardzo mocna postać, której mało kto da rade na midzie obecnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizz na streamach? Żartuj dalej... Oglądam streamy bardzo często, przełączając się między różnymi graczami, szukając ciekawych champów. Fizza nie było od bardzo dawna, ani granego przez streamera, ani przez kogoś z teamu. A nie, moment, ostatnio raz go widziałem. RAZ. Fizz zniknął z gier kompletnie, zarówno tych, które ja grywam w LoLu jak i tych, które widzę na streamach. No chyba, że wszyscy streamerzy uparli się, żeby grać nim kiedy mnie nie ma :dry: W co szczerze wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie oglądam streamów specjalnie, dlatego może doprecyzuję swoją wypowiedź: nie widziałem od bardzo, bardzo dawna, aby ktoś wziął Fizza w jednym z granych przeze mnie meczów. Nawet Viktora ostatnio spotkałem, Gragasów też ze dwóch, ale Fizza nie. Nie wiem, czy to po prostu jedna z postaci typu Trundle'a, które są dobre, ale z jakichś powodów zapomniane i nieruszane przez ogół, czy może naprawdę stał się po prostu za słaby, aby dało się nim satysfakcjonująco grać. Był dość papierowy a dążący do walki na krótkim dystansie, więc musiał polegać na jak największym wypuście obrażeń i mobilności, a że to pierwsze mu zmniejszyli, to mogło go zaboleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko widuję Kassadinów. Na ponad 800 rozegranych gier widziałem ich zaledwie kilka razy, a w miarę ogarniętych można by policzyć na palcach jednej ręki. Czy to znaczy, że Kassadin jest mało popularnym championem? Ciężko powiedzieć.

Ponawiam pytanie: nauczy mnie ktoś grać Akali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Fizza rowniez ostatnio nie widuje. Problem z ta postacia jest taki, ze zostala przez Riot uwalona seria nerfow. Riot wsluchal sie w glosy noobow, ktore jeczaly, ze Fizz jest 'OP' i tak sie to skonczylo. Zupelnie nie wzieto pod uwage tego, ze Fizz jest melee, co ulatwia jego zonowanie. Dodatkowo, o ile sie nie myle, nie ma sustaina. Wystarczy zadbac o to, zeby wiekszosc prob last hitowania konczyla sie uszczerbkiem na zdrowiu, a Fizz bedzie siedzial cicho do konca gry. Ewentualnie skonczy sie to dla niego tym, ze wywali mase kasy na health potki i nie bedzie mial kasy na naprawde silne itemy. A to w polaczeniu ze srednia przydatnoscia w team fightach znowu bardzo ogranicza jego mid i late game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kassadin? Moim zdaniem (i nie tylko moim) jest to najlepsza kontra na wszystkich casterów na midzie. Jeśli nie ściśniesz go do 6. lvla, nie masz więcej szansy na killa na nim. Będziesz zonowany od creepów, bo co cooldown Kassa będzie wywalał w Ciebie kombo Q silence (nic mu nie zrobisz przez kolejne 2 sekundy) R E. I masz już po 1/3 hp :) Nie ma nawet szans na dobicie creepa. Ale w tej grze obowiązuje zasada papier - kamień - nożyce - wyślj na niego bruisera z odrobiną MRa i Kassadin może go co najwyżej połaskotać :)

A co do jego popularności - widzę go bardzo często, i jako że najczęściej gram AP carry na midzie, gdy tylko widzę go u przeciwnika już wiem, że nie będzie łatwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych postaci. Tylko raz mi się zdażyło mieć na tyle ogarniętą LB (swoją drogą też ją lubię) na midzie, że mnie zownowała. Pamiętam jak przeciwnik wziął 3 casterów pod rząd, ale przez nieuwagę nie zbanował mi Kassadina. Byłem ostatni w kolejce wyboru (moje ulubione miejsce). Nie wiem czemu, ale jakimś dziwnym trafem zrobiłem się nafeedowany pod koniec meczu.

I masz już po 1/3 hp

Po 1/3 hp możesz mieć już od samej kulki jeśli Kass pakował tylko w AP bez MR.

Po raz trzeci: ogarnia ktoś Akali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz trzeci: ogarnia ktoś Akali?

Tak ogarnia, ale nie warto na chwilę obecną się nią bawić, bo jest zbyt łatwa do skontrowania. Kiedyś też była, ale płacz ludzi o nerfy dla niej całkowicie ją wykluczył z gry. Oczywiście jak się ma ten "master level" to nadal da się coś zrobić, ale nie ma już tego funy z gry nią co kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogarnia, ale nie warto na chwilę obecną się nią bawić, bo jest zbyt łatwa do skontrowania. Kiedyś też była, ale płacz ludzi o nerfy dla niej całkowicie ją wykluczył z gry. Oczywiście jak się ma ten "master level" to nadal da się coś zrobić, ale nie ma już tego funy z gry nią co kiedyś.

?_?

2% spell vampa mniej - teraz by zyskać 1% potrzeba 6, nie 5 AD

2% magic dmg mniej - teraz by zyskać 1% potrzeba 6, nie 5 AP

5 dmg mniej z Q

GAMEBREAKING NERFS, OMG!

Zwłaszcza, że w tym samym patchu weszły Masteries, które co najmniej wyrównały straty zawarte w tych nerfach, jak nie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nią już nie gra tak samo jak kiedyś. Być może wina tego, że najzwyklej w świecie mi się znudziła.

Zauważ też, że mocny nerf dostał gunblade, a a to on był siłą Akali, teraz z WoA jest znacznie trudniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Fizza akurat widziałem na own3d.tv i to " wybitnie często " - w tamtym tygodniu bodajże dwa razy widziałem, jak pykał nim sobie Shushei. Czy jest słaby, czy mocny to się nie wypowiem, ponieważ nim... może 1 grałem... Ale wiem jaką siekę robił przed nerfem - jak cię dopadł to albo tulić turret ( a z jego slillami to kiepska decyzja ), albo teleportowałeś się do bazy... Teraz najprawdopodobniej okazało się, że jest trudny do gry... i ludzie postawili na łatwiejsze/popularniejsze picki.

Przykład takiej teorii - Shyvana. Od premiery prawie w ogóle jej nie widywałem - "bum" minął i okazało się, że jest słaba, że inni junglerzy mają lepsze cc... I jej nie było aż do IEMu w Kijowie ^_^

@Elfhelm

Huehuehue +1

BTW pamięta ktoś tamtą Akali z IEMu w Kijowie, która wyccarowała ... komuś tam mecz i skopała kew1na(?)/Irelkę na topie ?

A testowaliście nowe boty ? Bo IMO te na SR są trochę lepsze od starych... Natomiast te na Dominionie dają radę xD Dwa mecze, w tym jeden 4 vs 5 ( ponieważ jeden gość pisał, że nic nie widzie i ma problemy z grą ) i te boty na prawdę dawały radę... Co prawda występowały te "znane ułomności" które widziałem na SR, jednak na SR ekscytacja nowymi botami minęła po kilku minutach - dalej bociły... Natomiast na Dominionie - uuuu: te ich przegrupowania i współpraca (AmumuBOT imo lubi WukongBOT'a ) - no, co prawda oba mecze wygrane i to chyba do jakichś 230... Ale fun był przez większość gry...

A Ziggs - xD Zabawny xD I buffa raczej nie potrzebuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś co ludzie widzą w ad kennie? Serio nie potrafię tego pojąć. Za każdym razem gdy go widzę jakimś cudem wygrywa bot linię, ale gry już nie potrafi wycarrrować.

Ta postać ma aż cały jeden skill skallujący się z ad. Rozumiem, że ktoś wspomni tu tristanę i skille przeliczające się z ap, ale ona ma zasięg, mobilność oraz steroid do attack speed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...