Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Heh, ciekawe, że do powrotu do LoLa zachęcił mnie ARAM w matchmakingu :P Może przy okazji też wezmę się za rankedy w końcu... Ani jednego jeszcze nie grałem odkąd jest ten nowy system ligowy.

Po dwumiesięcznej przerwie jednak traci się skilla (a i tak nie miałem go sporo), choć jest OK, w miarę buildy kojarzę jeszcze ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up@ Ty mówisz serio czy trolujesz? Atak 3 na jednego to przecież normalna sprawa. Ba pokazuje że drużyna może współpracować. Przecież "lol to gra zespołowa"...

Piszę serio. To, że jest to gra zespołowa to nie usprawiedliwienie. W końcu na ogół nie chodzi tu o współpracę drużyny tylko o to, że każdy z tych 3 gości chce fraga właściwie dla samego fraga. Tylko jak tak robisz to nie gadaj, że jesteś dobry. W końcu byle nabzy ubiją 1 gracza we 3 lub 4. Wyjątkiem jest tu support bo ten faktycznie ma kiepsko z zabijaniem i potrzebuje pomocy. Dlatego tu jest racja, że takie "come 1 vs 1" skierowane do supporta jest śmieszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Ogólnie "come 1 vs 1" skierowane do kogokolwiek w tej grze zawsze wywoływało uśmiech na mojej twarzy.

Gramy, żeby nasza drużyna wygrała. Jeżeli jest szansa pomóc koledze w tłuczeniu wroga, to jak najbardziej należy to robić (przy czym już kill stealowanie nie jest kulturalne...). I nie tylko chęć wygranej jest tu powodem, ale też taka "drobnostka" jak dodatkowa asysta. To nie jest gra, w której na pierwszym planie są jednostkowe umiejętności i duele, tutaj ważniejsze jest zgranie i odpowiednie dobranie ról i umiejętności wszystkich, żeby jak najlepiej współgrać. Nie rozumiem krytykowania akcji 2vs1 czy 3vs1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie rozumiesz, przecież to zUe, niehonorowe, nubskie i tak nie powinno się robić. Należy grzecznie stanąć w kolejce i czekać, aż kolega skończy walczyć z przeciwnikiem. Jeśli będzie miał pecha i zginie to grzecznie pozwól wrogowi się wyleczyć - w końcu to nieładnie walczyć, jeśli ma mniej hp! - i kontynuuj walkę. Reszta drużyny oczywiście niech w tym czasie zajmie się czymś innym :trollface: Oj Santus, dawno nikt mi tyle radochy nie sprawił, co ty swoim postem.

A co do ARAMów na Howling Abyss - też wróciłem do LoLa i gram praktycznie tylko je. Bez stresu i zwykle dość szybko udaje się wbić first wina. Dziwi mnie tylko, że są ludzie flejmiący nawet w tym trybie, gdzie najczęściej wygrana rozbija się już o skład drużyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się interesował naszym rodzimym teamem, Meet Your Makers właśnie wygrało 2-1 z Dexter is Actually Evil. Jutro rano rozwalają Dragonbornsów i są w LCS!

Sądząc po tym jak MYM grało (załapałem się tylko na 3cią grę) to dużych szans na pokonanie DB (cokolwiek by o nich nie mówić) nie mają.

Zresztą streamu nie ma i nie wiadomo, kiedy będzie. Widocznie nadal nie uporali się z wczorajszymi problemami.

Piszę serio. To, że jest to gra zespołowa to nie usprawiedliwienie.

Uważaj na falę sejsmiczną w swojej okolicy spowodowaną moim spadnięciem z krzesła. Sądząc po bólu tyłka będzie to jakieś 4-5 w skali Richtera.

Tylko jak tak robisz to nie gadaj, że jesteś dobry.

Na pewno jesteś lepszy od kretyna, który daje się zgankować trzem przeciwnikom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ogólnie do "kilka osób vs. 1"

czyli jak idziesz z kolegą i ktoś podbiega i go uderzy, to stoisz i nie robisz nic?

Powiedzcie mi jak grać tym całym Zedem na midzie? Myślałem, że go ogarniam ale przegrywam z każdym ap... prawie. Więc to nie jest jak z Talonem: "combo i zapominasz" ?

Jak nim poprawnie wykonać pełne combo? Ja mogę się wbić nawet w Veigara z full combo a i tak po wykonaniu all skilli + ulta zostanie mu ~30% hp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Lucian swoim wyglądem tak bardzo pasuje to LoL'a że ja pierdykam biggrin_prosty.gif Ale nie powiem,wygląd wprost gniecie, i zdecydowanie będzie to jeden z najlepiej wyglądających championów (jeżeli w ogóle to prawda co do niego).

Dajcie jeszcze przykłady jakiś champów, których nie buduje sie pod tanków ani offtanków, ale mozna, bo ostatnio taki fetysz mam by wszystko tankowo budować ;p

@Up

Bo niezależnie jakim Bruiserem na midzie, nie wpadasz w przeciwnika, gdy ten ma całe HP (właściwie, to żadnym AP champem tez nie, chyba że Veigarem), tylko harrasujesz go sobie z Q, W+Q i W+E, gdy zostanie mu z 50% HP robisz ulta, i przeciwnika nie ma.

Oczywiście to tez zależy od Buildu, ja na midzie polecam pierwszego złożyć Bloodthirstera, bo przeciwny AP'ek na 100% nie będzie budował w pierwszej kolejności armora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Santus dałeś czadu krótko mówiąc! Ja cały czas myślałem, że płaczki wołające "noobs, 3vs1, come 1vs1" to dziecioczki, które same nie wierzą w to co mówią. Że to jakiś sposób na wyładowanie frustracji:p a tu takie zaskoczenie! Grałeś kiedyś w piłke z kolegami? Albo jakiś sport drużynowy? Bo przecież to norma, że kilka osób w danej chwili obstawiać może jednego zawodnika. Nie ma w tym nic niehonorowego.

Co do Zeda, to musisz harrasować. Dopiero jak sie podkarmisz to będziesz sciągać na combo. No i fajnie jakby Ci weszły też obrażenia z klona. Poza tym talonem wywalenie calego comba na pelnym hp nie konczy się zgonem Apeka - chyba ze talon jest już wykarmiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chciałem jedynie napisać "facepalm" ale sie powstrzymam bo by mnie zjechano za nabijanie postów ;) Ja tam nawet lubię rzucać się jak wygłodniała sfora wilków na pojedynczego, smutnego i biednego ludzika :)

Zed to assassin - assassin potrzebuje farmy. Lub feeda. Bez niego jest w end gamie useless. Zed ma chyba jednak najłatwiejszą farme i harass z tej grupy, talon jest na drugim miejscu.

aha

Facepalm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Santus i niehonorowe zachowania

Odpowiem Ci tak samo, jak zawsze odpisuję w grze na "noob come 1 v 1" - "it's a 5 v 5 game, you were just dumb enough to get caught 1 v 3". Bo czy uważasz, że naprawdę dobry gracz dopuści do takiej sytuacji, że nie wiadomo skąd wyskoczy na Ciebie 3 wrogów, a Ty jesteś sam? Jeśli już znajdziesz się w takiej sytuacji to winny jesteś tylko ty. W końcu na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się niesamowicie skojarzył z pewnym gościem z Blooda dwójki, zapomniałem imienia, normalnie identyko. Pewnie Lore też będzie jakieś odjechane, bo koleś wygląda jak jakiś łowca z mrocznej wersji Nowego Yorku :D Tylko nadal nie wiem, czy to potwierdzone info? Na How2Win średnio jest ze sprawdzaniem wiarygodności newsów.

Co do Bruiserów na Midzie, to najbardziej polecam Wukonga (boski harras) i Yoricka (boski harras i sustain).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ogólnie do "kilka osób vs. 1"

czyli jak idziesz z kolegą i ktoś podbiega i go uderzy, to stoisz i nie robisz nic?

Złe porównanie. Jeśli ktoś go zaatakuje to mu pomogę, ale jeśli to on by chciał kogoś napaść to mu nie pomogę. Mimo tego, że to mój kolega.

Być może mam dość subtelne poczucie honoru. Być może chcę czerpać przyjemność z gry na swój sposób. Kiedyś jak jeszcze chodziłem do szkoły to czasem było coś takiego jak solówa. Wtedy nie wolno było się wtrącać w walkę.

Elo planuje kupić sobie jakiegoś czempa za 4800, zastanawiam się czy to dobry wybór, buduje się go jak każdego adc?

To znaczy kogo konkretnie? Jest trochę fajnych postaci za 4800 IP w tym są i ad carry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wukonga, mobilny, przyjemnie się nim gra, ma dobry DMG, na Topa, Mida i jungle, jego ult jest kozacki w TF'ach, bardzo dobry champ. Co do ADC za tą cenę, to polecam Eza, najbardziej mobilny, bazuje sporo na skillach, więc nie ma nudy (przynajmniej dla mnie nudne troche jest, bazowanie na samych AA) można go budować pod AP i AD, także na pare pozycji można nim iść.

Możesz tez kupić Yoricka, robisz facerolla po klawiaturze i wygrywasz topa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wu jest raczej średnim wyborem. Jungla wolna, top nie zasilny, jak chcesz bruisera/ad na mida to lepiej wziąc Zeda/talona/pantheona albo lee. Wu to tak na prawde tylko ulti. Ani nie ma przesadnego dmg, a budowany na tanka za wiele nie zdziała.

Yoric też nie jest geniuszem topa. Ma mocny harras, spory sustain i przydatne ulti. Jednak czasy jego dominacji na topie dawno mineły, a na pozostałe linie się nie nadaje.

Jak chcesz tych adc to bierz MF na chwile obecna to potęzny adc z MEGA ulti. Jakieś tam lekkie nerfy nadchodza, ale nie wieszcze jej znaczacego spadku sili. Ashe to chodzące CC tez spoko. Ez to masa skillshootów, więc jest trochę trudniejszy w opanowaniu. Jest jeszcze tristana ale ja mozna miec za darmo - generalnie najwiekszy zasieg AA w grze na chya 16lvlu. Sivir jest takze spoko, ale wyglada ochydnie i czekam na reworka wizualnego. Jest jeszcze Cait - duzy zasieg, dobre poke. Na koniec Corki, troche słabszy w obecnej mecie ale nadal mozn nim wygrywac;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe porównanie. Jeśli ktoś go zaatakuje to mu pomogę, ale jeśli to on by chciał kogoś napaść to mu nie pomogę. Mimo tego, że to mój kolega.

Przeczytałem to i zupełnie serio pomyślałem, że to dobrze dla community, że odstawiłeś LoL. Poproszę tylko o jedno - nie wracaj do tej gry. Bo gdybym ja siedział z kimś na duo lane/szedłbym na gank jako jungler i gracz z MOJEJ drużyny zignorowałby to, bo to "nie fair 2v1" to chyba rzuciłbym potężną wiązanką wyzwisk. To co tu prezentujesz to chyba jedno z najbardziej toksycznych zachowań w tej grze. Takim zachowaniem jedynie psujesz innym rozgrywkę. Tego tekstu o solówie nie skomentuję, bo to chyba najgłupsze porównanie jakie widziałem. Skocz teraz zagrać w nogę, a jak dwójka graczy odbierze ci piłkę to zejdź z boiska z fochem, bo to też nie fair. W sumie chyba szachy byłyby dobre, tam nikt się nie wtrąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...