Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

To z tego ,ze to jest nowe I oryginalne I niespotykane . Jak dlugo grasz w taka gre (naprawde dluuuuugo) to jak widzisz cos takiego to ,az sie banan robi na twarzy. Akazda rozgrywka wyglada juz tak samo ,a jak zrobisz na bocie jakies hungry games jak siv albo jakies inne "trollpicki" to az chce sie grac bo to jest nowe ,a nie w kolko utarte schematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się teraz zastanawiam nad jednym, Gram soloq poniżej 30lvl normal draft. Jeśli sobie na Ashe bot kupię boots of swiftness, randuins omen, negatronka, spirit of elder lizzard, warmoga i last whisper czy coś takiego jest ok? Wczoraj grałem Teemo z podobnym buildem tylko inny spirit (golem), rabandon zamiast last whisper i sorce zamiast swiftnesów. Wycarowałem grę bo mieliśmy więcej deadów niż killi, a ja rzadko na midzie uczestniczyłem w bitkach, tylko pushowałem linie. Miałem teleport i flash, staty 10/1/11 czy ja troluję czy gram przecwko warzywkom?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jest mocny - fear, silence, i nawalasz z autoattacku. Zagraj nim i dopiero komentuj.

Również widziałem Sorakę w jungli, spotkałem się nawet z junglującym Fizzem, Blitzcrankiem, Karthusem, Talonem.

AP Wukonga - klon, pod AD niewiele dmg, pod AP się ludzie dziwili co tak mocno - nie dlatego, że jak to DzikuXXX pisał wcześniej "nie ma przycisku TAB, żeby sobie zobaczyć co kupił" tylko dlatego, że to jest niespotykane.

AP Fiora - To odbicie autoattacku jest mocne nawet pod AD.

AP Varus - ten to jest bestia - W oraz ulti które ma 100% przelicznik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP pantheon to jest bestia! 1000 dmg + przelicznik 1... No kurde 2000 dmg w late! :/

Kwasny... prosze Cie, juz od dawna w tym temacie dajesz czadu ze swoimi odkryciami. Ostatnio smiech wzbudził Twój MR przeciwko garenowi. Teraz MOCNY ADC FIDDLE. No epicko! Silence to nie jest jakaś wielka tragedia dla ADC opierjącego sie na AA + dmg równy smyraniu. Fear spoko, tylko, że Ap fiddle też go uzyje bez porównania skuteczniej. Bezuzyteczny heal, bo nie masz ap a od tego masz Botrk czy BT, żeby mieć spell vamp. No i ulti również słabe bez klepsydry, której na adc nie zbudujsz. No i 480 range, każdy adc będzie Cie spokojnie harrasować z AA bo ma wiekszy zasięg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kwaśny

By nie było, popieram cie, ale tutaj, na tym forum ludzie są zbyt zaślepieni metą być coś ugrał z niestandardowymi buildami czy champami na innych liniach. AP Xin gniecie, i jest moim zdaniem lepszy od AD i to o wiele, w Late robi gry. Karthus jest bardzo dobrym junglerem, campy czyści niesamowicie szybko, spoko ganki z jego długim mass-slowem i DMG także wykręca dobry, ale nawet gdy jest na blue, mana kończy mu sie bardzo szybko. Fizza tylko raz junglującego widziałem, właściwie wyccarował grę, ale widać było że to koleś, który Fizza w jungli miał wymasterowanego, więć nie wiem. Talonem sam grałem w jungli, da mnie nie ma nic dziwnego w tym, dobry clean, świetne ganki, dobre combo, doskok, silence, slow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, naczelny argument: zaslepieni metą. Mylisz się, podaj mi argumenty, dlaczego ADC fiddle jest MOCNY i dlaczego AP xin jest lepszy od normalnego? Bo z tego co ja widziałem i grałem to ap xin to samolecząca sie kepiscizna bez dmg. Hybryde to jeszcze jak cie moge, ale ap? I co to zrobi w tfach? Wyleczy sie i tyle. Ani nie ztankuje, ani nie sciagnie adc/apc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Po pierwsze, naczelny argument na tym forum to "Topka tak robi, więc stfu". Po drugie, AP Xin oczywiście gniecie AD Xina, i to bardzo. Oczywiście, po tekście że nie ma on DMG widać, że nawet nim nie grałeś a sie wypowiadasz, no ale OK. Wszystko zależy oczywiście od buildu, pierwszy item Malady/Wit End i już mamy dośc dobry DMG (polecam ten drugi, nieco tankowości się przyda, i 42 DMG na hita). Potem Rabadon i Lich Bane, niekoniecznie w takiej kolejności, i mamy DMG i sustain Bogów. Potem buty na CD i Nashorka, także niekoniecznie w tej kolejności i mamy 35% CD, co pozwala nam odpalać W zanim sie ono skończy dzięki Q, więc attack speed mamy szalony, czyli jednocześnie lepszy sustain z W i DMG dzięki Wit Endowi. I tyle, gnieciemy. Oczywiśćie Cleanse to obowiązkowy summoner spell na niego, wpadamy w TF'a i jak niedostaniemy focusa to dobrze, a jak dostaniemy go to jeszcze lepiej, nie ubiją nas szybciej niż AD Xina ze względu na chory heal, a DMG robimy świetny. APC i ADC to główne źródło DMG, a nie toper czy jungler.

Także jakoś nie widziałem, bym gdziekolwiek napisał że ADC Fiddle jest dobry, aczkolwiek można tak powiedzieć, w early niesamowity sustain, na linii z nautilusem/blitzem/leoną/threshem będzie do tego gniótł ze swoim stunem. Wymaga on po prostu specyficznego stylu gry, do którego ludzie grający cały czas w zgodzie z metą nie są przyzwyczajeni.

Na dobrą sprawę, mógł bym wyskoczyć z tekstem "dawaj 1 vs 1 ja AP Xin, ty AD", ale po mimo tego, że zgniótł bym cie tak, że pod koniec walki miał bym full HP, kompletnie nic by to nie udowodniło, bo to gra 5 vs 5, a to, jak on sprawdza się w TF'ach trzeba sprawdzić samemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko przypomnieć wypowiedź RiotLyte'a, kiedy Quality Player aka 'best ap trynd/ashe mid/ad fiddle' etc został zbanowany. Lyte napisał wtedy, że non-meta taktyki są okej, o ile team się na nie zgadza. Dlatego na przykład jak chcę iść fizzem jungle (super ganki, taki se late) pytam team, czy ktoś się nie zgadza. Jeśli nie zgadzają się w champ select i psujemy im potem grę (bo super taktyka była super tylko na papierze/w filmikach siva), mają prawo nas zareportować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo widzę, że znowu AP Xin się pojawił. Z buildem za 11-13k golda. Niesamowite. Junglować nie da rady, na topie go zje cokolwiek, na midzie również. I must have cleanse. Bo pewnie QSS to takie ZUE bo topka to buduje, lepiej zawalić sobie jeden z dwóch spelli tym samym ;)

Na focusie ze swoim buildem padniesz w 2s. NIE DASZ RADY ZAATAKOWAĆ 3X. NIE WYLECZYSZ SIĘ. Chyba jaśniej się nie da. Parę stron temu użyłem matematyki aby to udowodnić (ale matematyka też jest ZUA bo jej nie rozumiem buhu i stosują ją w theorycraftingu topersi).

No i nie zapominajmy o robieniu postaci kompletnie nie mającej ani jednego skilla pod ADC na ADC. Jesteśmy tacy oryginalni i zaskakujący. Przeciwnik się pobrudzi ze strachu jak nas zobaczy. A jaki zaskok będzie miał na twarzy...

I jak rozumiem wszyscy tak na serio carrujecie tymi postaciami gry ale przez feederów, trolli, dzieci, gimbazę, tuska, smoleńsk, riota nie możecie się wbić wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! A ja teraz patrzę na wikię LoLa i tak się patrzę... I porównuję Teemo i Ashe. Bazowe staty z poziomowymi wzrostami przemawiają za Teemo. Ap jest trudniej skontrować a do tego nie ma czegoś takiego jak Randuins Omen na AP. Ashe ma stun i perma slow z q oraz slow z w. Ale pozatym to się zastanawiam czy przy takiej samej ilości złota i na tym samym poziomie Teemo nie jest lepszy? Nie chodzi mi o pojedynek ich 1vs1 bo dzięki kitingowi pewnie Ashe by wygrała, choć przy pojedynku na stanie w miejscu pewnie by miała porażkę. Tak się zastanawiam po co mam brać Ashę na bota jak mogę Teemo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i42.tinypic.com/15gaif.png

Od 12 do 18 z Bronze V na Bronze I wyccarowałem sobie konto kumpla, grając kilkanaście gier między innymi AP Xinem, więc "trochę" fail z twojej strony. Chyba nadal nie ogarnąłeś, że jeżeli będę focusowany TO DOBRZE, bo wtedy focusowani nie będa ADC ani APC, więć TF wygrany. Wpadam z E w przeciwnego ADC, ult, jak pójdą jakies hard CC to cleanse i pozamiatane. Na Topie "zje" mnie tylko Teemo, Jax, wiadomo czemu, i postacie z bardzo wielkimi możliwościami kitowania, jak Kayle czy Yorick. Innymi pozamiatam.

Ps. Użyłeś matematyki by cos udowodnić w grze, w której liczy się tylko i wyłącznie własny skill, refleks i ogar, nie wiem co odpowiedzieć, zagiąłeś mnie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale muszę to napisać.

ŁAAAAAAAł, wyccccccarowałeś konto kumpla z bronze V grając między innymi Ap Xinem. Kurcze musisz być dobry, a teraz na poważnie. Powiedz mi co ma skill, refleks i ogar do przeliczników na umiejętnościach? Skąd weźmiesz wspomniane ponad 10k golda na itemy? Jakim cudem przeżyjesz chwilowy focus szczególnie biorąc pod uwagę, że xin sam w sobie jest dosyć papierowy? Kiedy ostatnio widziałeś w grę w której nie było chociaż jednego exhausta i ignitia? Ponadto narzekasz na argumenty podparte taktykami stosowanymi przez profesjonalnych graczy, a sam podajesz za przykład swoje gry z brązu.

ps. Bez kitu ap xin to temat bumerang. Już myślałem że doszliśmy do wniosku, iż jedyna słuszna droga budowania go to cooldown reduction tank, a dyskusja znowu wraca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enderczek, ty tak na poważnie? Bez obrazy, ale co możesz wiedzieć o rankedach(nawet w bronzie) skoro masz dopiero 26lvl? ;)

A tak bardziej do tematu. Według mnie można grać czym się chce i jak się chce, dopóki robi się to dobrze. Polecam tutaj filmy pewnego pana, który często jungluje np. ezem. Poniżej dam tylko link do xina, a resztę filmów sami możecie znaleźć na jego kanale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZymDeQuad

Ale dobry gracz wygra soraka pod ad i cd reduction. Ale ten sam gracz grając przeciwko komuś kto jest na jego poziomie zwyczajnie przegra. To, że ktoś sobie stompuje noobków to NIE OZNACZA, że jego build, styl grania itp są uber pro koks na najwyższym poz. Takie "buildy" osłabiają strukturę drużyny, sprawiają, że potencjał postaci jest niewykorzystany w pełni. Zgadzam się aby grac czym się chce ale nie jak się chce. Przynajmniej na scenie gdzie liczy się miejsce w tabeli i wzniesienie się na wyższe szczeble. To jest gra drużynowa, grajcie drużyną a nie 5 prosów każdy wybitny jak dziecko Fnatica, TSM i GGU. A z bronzu / srebra wyjść nie może...

@BcSeed

Tak, użyłem matmy, logiki. Nie podziałało. Wydrwiłem pomysł. Nie podziałało. Ok. Carrujcie sobie bronze Xinem pod Ap. Powodzenia. Jak wbijecie już Challengera to dajcie znać jak się sprawdza.

@enderczak

Teemo jest bohaterem anty melle, w end game jako soft anty carry. Ma mały zasięg. Pewnie, że można go brać jako bota z suppem. Nie mam pojęcia jak się sprawdzi. Sęk w tym, że większość ADC jest od Ciebie twardsza. Jak już chcesz tam grać to pamiętaj aby wykorzystywać krzaczory, nie iść na wymianę chyba, że najpierw trafisz z Q i głownie harassować. Nie polecam go również przeciwko Taricowi bo jeden stun i mogiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, naczelny argument na tym forum to "Topka tak robi, więc stfu". Po drugie, AP Xin oczywiście gniecie AD Xina, i to bardzo. Oczywiście, po tekście że nie ma on DMG widać, że nawet nim nie grałeś a sie wypowiadasz, no ale OK. Wszystko zależy oczywiście od buildu, pierwszy item Malady/Wit End i już mamy dośc dobry DMG (polecam ten drugi, nieco tankowości się przyda, i 42 DMG na hita). Potem Rabadon i Lich Bane, niekoniecznie w takiej kolejności, i mamy DMG i sustain Bogów. Potem buty na CD i Nashorka, także niekoniecznie w tej kolejności i mamy 35% CD, co pozwala nam odpalać W zanim sie ono skończy dzięki Q, więc attack speed mamy szalony, czyli jednocześnie lepszy sustain z W i DMG dzięki Wit Endowi. I tyle, gnieciemy. Oczywiśćie Cleanse to obowiązkowy summoner spell na niego, wpadamy w TF'a i jak niedostaniemy focusa to dobrze, a jak dostaniemy go to jeszcze lepiej, nie ubiją nas szybciej niż AD Xina ze względu na chory heal, a DMG robimy świetny. APC i ADC to główne źródło DMG, a nie toper czy jungler.

Padłem, leże i się smieje. Po pierwsze to najpierw musisz uzbierać na taki build. Po drugie masz zerową przezywalność, wejdziesz w tf i nie wyjdziesz. Człowieku, Ty masz sam AS! Zaden LS ci nie pomoże! Padasz jak mucha i nie robisz nic. Po drugie carrowanie gier w bronzie:D To tak jak powiedziec, jestem super piłkarzem, w lidze osiedlowej strzeliłem 10 goli w jednym meczu:D Sorry, ale każdy xin budowany normalnie, czyli tankowato jest lepszy i bardziej uzyteczny. Kurde, po co ja sie w ogole siłuje... Przeciez to jak debata z kims kto uwaza, ze Ziemia jest płaska:D

Co do mocnego ADC fiddla to było do Kwasnego.

Poza tym gracjie sobie AP xinem na tym 1100 elo, grajcie sobie AD karmą i offtankiem soraką ale nie wmawiajcie, że to mocne picki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aliven, jestem w stanie zrozumieć, że Platyna to dla ciebie nie za dużo, ale według mnie ciężko nazwać osoby tam grające "noobami". Co jak co, ale ludzie, którzy tam są już coś umieją, więc raczej nie jest to "stompowanie noobków" ;) Btw. zawsze uważałem, że jak ktoś robi coś dobrze, to czemu mu tego zabraniać? Jeśli np. świetnie idzie mu gra tarickiem na midzie... dlaczego nie? Wolę mieć kogoś takiego, niż uber pro lux nie potrafiącej wrzucić klatki. Czy jeśli coś jest inne, to musi być od razu złe, niedobre i wgl fuuuj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna czołowa odpowiedź, na 'będziesz od razu umierał':

'to zbuduję na 2gi item warmoga!'

Czyczy jak zawsze najlepiej podsumował, nie mam nic do dodania. Wracam do grania na Howling Abyss bo jest geniusz!

Kurde HA jest swietne i tak pieknie wyglada! Mogliby ulepszyć tez SR bo przy aramie wyglada teraz jak Sivir:P Chociaż to losowanie czasami już na starcie może nam zaserwować kopa... Bo tutaj liczy sie poke, poke i jescze raz poke. Pierwszy mecz na HA i moja druzyna to Olaf, Ali, Blitz, Annie i Xin, zas przeciwnicy to fiddle, ez, lux, yi i shen. Pograne ale było fajnie:P To bardzo miła odskocznia i nie rozumiem czemu ludzie nawet na tym nie potrafia sie powstrzymac od flamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...