Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

Czy myślicie, że w V będą łodzie podwodne, sterowce albo rekiny? Fajnie by było, gdyby dali możliwość wożenia psa na przednim siedzeniu samochodu. Niestety, zanim dowiemy się czegoś więcej na ten temat, musimy poczekać aż do... teraz ;).

http://uk.ign.com/articles/2012/12/24/new-grand-theft-auto-v-screenshots-frickin-sharks

Wesołych Świąt!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

dokładnie gry na pc mają o wiele większą żywotność ludzie puźniej ściągaja do nich mody i inne fanowskie ulepszi a na PS3 czy Xboxie360 co przejdziesz i tylko możesz zwiedzać miasto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest to że gra będzie i wyglądać, i działać lepiej na PC. Problemem jest marketing i stale utrzymująca się różnica między cenami premierowych gier konsolowych i PCtowych. Take-Two zwyczajnie nie opłaca się wydawać gry na piece, bo hype działa i masa luda (w tym ja) nie będzie miała wyboru i łyknie konsolowe wydanie na premierze. Dlatego optymistyczną jest nadzieja na konwersję do końca 2013. roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie do końca. Część luda już od dawna wyczekuje "piątki" i tak jak gro fanboyów leci na premierę po nowy egzemplarz sprzętu z logiem jabłuszka tak i masa populacji będzie odliczała minuty do premiery nowego GTA. Kolejna kwestia to to, że sporo grono odbiorców mając odpowiednio mocny PC i konsolę wybrałoby egzemplarz gry na pieca, co dla Take-Two oznacza mniejsze zyski. Wydawcy taki stan rzeczy zwyczajnie się opłaca, gra i tak pobije rekordy sprzedaży. Sam jestem bardzo przeciwny tego typu zagrywkom ale kurczaki, nawet jeżeli będę zmuszony kupić konsolę dla tego jednego tytułu to to zrobię. Markieting, Panie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GTA V to może nie być tylko kwestia "braku wyboru", bo OMG MUSZĘ MIEĆ DAY 1! :P Ja na przykład zwyczajnie bym się obawiał o optymalizację, pamiętając historię z GTA IV. To jest główny powód, dla którego już teraz wiem, że kupię wersję konsolową. Nie chcę czekać, żeby później się okazało, że muszę poczekać jeszcze pół roku na patch :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam serię GTA, ale żeby od razu konsolę kupować? :) Nie, poczekam pół roku albo nawet rok na konwersję. W międzyczasie co nieco wymienię w moim starym już trochę blaszaku i będzie git. ;) Ja prosty człowiek jestem, mnie tam wodotryski nie są potrzebne w grze. Klimat, świetny scenariusz i bardzo dobry model jazdy (taki jak miała GTA IV jest ok) mnie zadowolą. A że tekstury będę miał na Low to co z tego? Liczy się zabawa.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

...szczególnie biorąc pod uwagę target, chciany lub nie, gta (

i'm looking at you, kid). jeśli wpiszemy w google 'skąd pobrać', to trzecią opcją, po windowsie i filmach jest gta san andreas. jak ktoś ma te 18 lat, to się na tym trochę zna. jak się ledwo co wbiło do gimbazy, to się jara gta.
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s1265.beta.photobucket.com/user/EasyPlayer/media/GrandTheftAutoVscreen01forest_zps5824fe8f.jpg.html

Oto screen. Całkiem ciekawy. Czyżby zapowiadał duże tereny leśne? Takie połączenie miasta z okolicami to ciekawy pomysł. Screen z "wycieku" na jakimś forum amerykańskim. Rano znalazłem i ściągnąłem. Już nie chce mi się w historii szukać tego, bo cały dzień dzisiaj przed kompem.

Edytowano przez EasyPlayer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Nie wygląda mi to na GTA V. Ba, nie wygląda to nawet na grę! Z kolei logo na tym wątpliwym obrazku wygląda na dodane w paint'cie.

@Edit:

Nick osoby, która wrzuciła ten "screen" na photobucket zgadza się z Twoim forumowym, co niezaprzeczalnie potwierdza to, iż to Ty sam umieściłeś go na tym portalu. trollface.gif

Edytowano przez Dayux
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V już mi śinka cieknie jezyk1.gif zapowada się jak każda poprzednia część, konkretnie wiecej możliowości, zwierzęta, troje głownych bohaterów będzie się działo, ja muszę poczekać na wersje PC, jedyne obawy co do gry to optymalizacja będzię naprawdę wymagała porządnego smoka PC icon_frown.gif ale z czasem łatki i inne szmery bajery i powinno nieco poprawić te problemytongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno optymalizacja Maxa Payne'a 3 jest sporo lepsza od GTA4 (nie grałem, więc dalej się na ten temat nie wypowien)

U mnie GTA4 na geforcie 9600gt ładnie się ścinała, dopiero patche pomogły'

Mimo tego, że spełniam zalecane wymogi, to mimo patchy nadal nie można ustawić full detali

Wszystko przez to, że w opcjach grafy było użycie pamięci grafiki, przez co nie można było ustawić większych niż na ile pozwalał ten wskażnik.

Mam nadzieję, że przy tak epicko zapowiadającej się grze nie spartolą optymalizacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy zawsze podkreślają, że Max Payne 3 mógł lepiej chodzić przede wszystkim dlatego, że tam są zamknięte przestrzenie. Nie wiadomo, jak to będzie z GTA V. Dlatego ja nie słucham już głosów "ale MP3 było wypas zoptymalizowane". Jednak mam nadzieję, że Rockstar nie zawiedzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle temat o wersji PC skoro nikt jej nie potwierdził?

Ciekawsze RDR od Rockstara ukazało się tylko na konsolę. I czemu Rockstar miałby ukrywać wersję PC? Po to aby lepiej sprzedała się na konsolach (preordery)? Dlatego, że ekipa PC i tak spiraci? To według mnie możne dużo powiedzieć jak "piątka" będzie traktowana na Pecetach. Tak jak "czwórka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...