Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

A ja mam małe pytanie czy na moim kompie Gothic 3 odpali ? Choćby na najniższych detalach w rozdziałce 800 na 600 ?Wszystko na LOW i jescze niżej ! Mój komp to: Sempron 3000+ GeForce 6200 256 MB RAM i 512 MB RAM ! Płyta głowna MSI ! Prosze o odpowiedz jak najszybszą ! POZDRO !!!

z tego co wiem nawet sie nie zainstaluje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW przy końcu recenzji CormaC napisałeś ,że nie miałeś czasu sprawdzić Polską edycje tej gry ,czy może już ją sprawdziłeś ,a jeżeli tak to czy jest jakaś różnica??

Roznica jest zasadnicza. W Polsce gra jest sprzeadwana od razu w wersji 1.08, w ktorej poprawiono cale ogromne mnostwo bledow i niedorobek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was o pomoc kupiłem orginalnego Gothica i zainstalowało się normalnie. Lecz przy uruchamianiu wyskakuje błąd: Nie można uruchomkć aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problen ten może rozwiąząc ponowne zainstalowanie aplikacji. Czyli jest błąd z gothic 3.exe. Proszę o POMOC!

Rozwiązanie problemu znajdziesz na stronie pomocy technicznej CD-Projekt.

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=968

Czyli mialem racje, ze chodzi o biblioteke Visual C++ - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMM a niech ktos mi powie czy owa giera pojdzie naaaaaa UWAGA: Procesor AMD SEMPROn 2000ghz:D grafa GEFORCE 2 mx 64 mb(Prince of persia wszystkie czesci mi chodzą o potrzebują PIXEL SHADERA I TAK SAMO Z COD 2) ramu mam 512 hmm to chyba wszystko (oczywiscie chce grac na najmniejszych detalach )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW przy końcu recenzji CormaC napisałeś ,że nie miałeś czasu sprawdzić Polską edycje tej gry ,czy może już ją sprawdziłeś ,a jeżeli tak to czy jest jakaś różnica??

Roznica jest zasadnicza. W Polsce gra jest sprzeadwana od razu w wersji 1.08, w ktorej poprawiono cale ogromne mnostwo bledow i niedorobek.

no dobrze ,może sprecyzuje ,chodzi mi o to że Ty to testowałeś na 2 maszynach ,tym domowym 6800GT i na Intelu CoreDuo ,to czy gdy odpaliłeś Polską edycje na "domowym" kompie ,to czy była już poprawa wydajności czy niewiele sie zmieniło?(tzn. wtedy na shaderach 1.4 giera nie chodziła zadowalająco ,jak jest więc teraz??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie sprzętowe. Mój komp: Athlon 2400+,1GB ram,ge force fx 5600,dżwiekowa soundblaster 128.Czy gra mi w ogóle pójdzie :?: Nie wiem czy opłaca sie kupować :(

być może ,że na TOTALNYM low pójdzie ,ale jeżeli nie zamierzasz w najbliższym czasie robić ugread'u to lepiej odpuść sobie , nie ma co sobie gry psuć niskimi detalami... tak przynajmniej ja sądze ,tym bardziej że nie długo gra stanieje więc jak bedziesz miał porządnego kompa to kup...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może ,że na TOTALNYM low pójdzie ,ale jeżeli nie zamierzasz w najbliższym czasie robić ugread'u to lepiej odpuść sobie , nie ma co sobie gry psuć niskimi detalami... tak przynajmniej ja sądze ,tym bardziej że nie długo gra stanieje więc jak bedziesz miał porządnego kompa to kup...
w takim razie co mam najlepiej zmienć żeby dało sie pograć :?:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może ,że na TOTALNYM low pójdzie ,ale jeżeli nie zamierzasz w najbliższym czasie robić ugread'u to lepiej odpuść sobie , nie ma co sobie gry psuć niskimi detalami... tak przynajmniej ja sądze ,tym bardziej że nie długo gra stanieje więc jak bedziesz miał porządnego kompa to kup...

w takim razie co mam najlepiej zmienć żeby dało sie pograć :?:

w zasadzie to musiałbyś zmienić wszystko... ale jeżeli nie masz tyle kasy ,to możesz spróbować zmienić karte graficzną na wydajniejszą ,np. na zapoluj na Allegro na dobrego 7600GS z 256MB i nie powinieneś mieć problemów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ,może sprecyzuje ,chodzi mi o to że Ty to testowałeś na 2 maszynach ,tym domowym 6800GT i na Intelu CoreDuo ,to czy gdy odpaliłeś Polską edycje na "domowym" kompie ,to czy była już poprawa wydajności czy niewiele sie zmieniło?(tzn. wtedy na shaderach 1.4 giera nie chodziła zadowalająco ,jak jest więc teraz??)

Wteyd to nie byla tak naprawde kwestia shaderow, tylko malej ilosci pamieci. A raczej kiepskiej optymalizacji silnika. am wrazenie, ze najbardziej aktualna wersja gry chodzi lepiej. Tyle ze nia mam bezposredniego porownania miedzy wersja 1.0 a 1.08, bo w miedzyczasie mialem tez np. 1.07.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gra będzie działała (ok 15 klatek na sekunde) na moim sprzęcie P42,8Ghz GF 5200 128mb (shadery są) 512 DDR2ram? Jeśli nie to co muszę zmienić???

pare postów wyżej napisałem że gra raczej nie pójdzie na GF 5600 ,czyli na modelu karty lepszej od twojej... wnioski wyciągnij sam..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Roznica jest zasadnicza. W Polsce gra jest sprzeadwana od razu w wersji 1.08, w ktorej poprawiono cale ogromne mnostwo bledow i niedorobek.

Strach się bać, gdyż taka masa błędów jaką zauważyłem w polskiej wersji Gothica 3, a więc zpatchowanej, to "lekka" przesada. Gra powinna przejść znacznie więcej beta-testów oraz silnik graficzny powinien zostać bardziej zoptymalizowany. Dziwni takie zachowanie wydawcy, który wyszedł chyba z założenia, że piękna grafika i renoma serii wystarczy. Po co wydawać kase na testy, skoro można wydać na reklamę, Pan Kowal znowu ma rację ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak to czytam to już sam nie wiem czy ruszy na tym moim kompie:

AMD anthlon 3000+64, geforce 7300GT 256mb ram i 512 ram , a jak by to nie działało to czy dokupeinie jeszcze jednej kości 512mb ram rozwiązalo by problem ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jowoodzie chyba zależało po prostu na szybkiej kasie i przydusili piranie, tak żeby dały niedokończony produkt(1 gold), zobaczyli ogrom błędów, do poprawki i z mniejszymi błędami to tłoczni(2 gold), ja się boję myśleć jakie były bugi 1 golda. A co do konfiguracji, radzik low przez ramy. Ponet, przy okazji słyszałem że ludziom chodziło nawet na fx 5200, ale bez zmian w pliku ini albo tweaka się nie obejdzie. Z tweakiem gra chodzi dużo płynniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Konfig mojego kompa:

proc P4 2,66; 1024mb ram; grafika GeForce 7600GT.

Gothic 3 przy średnich ustawieniach i rozdziałce 1024x768 jest praktycznie niegrywalny!!!

Wszelkie przycinki uniemożliwiają swobodne poruszanie się a o walce nie wspomnę.

Nie ma co podchodzić do gry bez 1,5 giga pamięci!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach się bać, gdyż taka masa błędów jaką zauważyłem w polskiej wersji Gothica 3, a więc zpatchowanej, to "lekka" przesada. Gra powinna przejść znacznie więcej beta-testów oraz silnik graficzny powinien zostać bardziej zoptymalizowany. Dziwni takie zachowanie wydawcy, który wyszedł chyba z założenia, że piękna grafika i renoma serii wystarczy. Po co wydawać kase na testy, skoro można wydać na reklamę, Pan Kowal znowu ma rację ;]

Też zdziwiłem się ilością bugów jakie występują w grze. Wolałbym poczekać nawet pół roku, a dostać grę skończoną i przetestowaną.

Nie mówie nawet o horrendalnych wymaganiach sprzętowych. Ja musiałem zaczynać grę od nowa, bo znikła jedna postać NPC (wspomniany w poprzednim moim poście Ortega). Choć nie był to główny quest to bałem się czy w dalszej części gry nie poznikały jakieś inne ważniejsze NPC.

Mój brat po dwóch godzinach użerania też zaczynał grę od nowa, bo nie miał połowy mobów questowych (m.in. agresywnych dzików czy goblinów w Reddock). Radze nie dawać znajomym robić save'ów , bo chyba wspólne save'y na jednym kompie były przyczyną naszych problemów.

AI orków, goblinów, bandytów też pozostawia dużo do życzenia.

Walka z trzema wilkami czy nawet ścierwojadami nie mówiąc już o dwóch pełzaczach jest większym wyzwaniem niż patrol czterech orków czy jaskinia pełna bandytów.

Mimo to gra jest świetna i przykuwa do monitora na długie godziny ale tym bardziej należy żałować, że nie została odpowiednio dopieszczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...