Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Wydaje mi się że partyzantce poświęcony był cały dodatek do Operation Flashpoint- Resistance.

Fajnie się grało ale bardzo trudno, w sumie to co to za problem zrobić jakąś zasadzkę na przykład na pociąg w dynamicznym stylu CoDa... Ucieczki przed przeważającymi siłami wroga...

Wydaje mi się że potrafiliby to wszystko połączyć w zgrabną całość. Poza tym czy tego już nie było w CoDzie? Mnie by już chyba nie zainteresowało :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak zamiast starć partyzanckich wojnę totalną. Najlepsza akcja w CoD 4 (oprócz słynnej już atomówki) to lot amerykańskich wojaków tuż nad jakąś arabską miejscowością. Widać tą potęgę największej armii świata na każdym pikselu monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Chiny mają największą armie świata. :) Liczebnością armi im odmówić nie możemy, jakby nawet zaatakowali stany uzbrojeni z motyki to i tak wygrają. Jak powódz by ich zalali. W ogóle to w fabule CoD4 pokazali taką ironie, w kraju powstały zamieszki bo chcieli wzrosnąc w potęge a takie stany bezpodstawnie ich zaatakowali a reporterka mówiąca w tle intra mówi że najechali na kraj bogaty w rope co mówi chyba samo za siebie. Widać że to nie arabowie są najgorsi a amerykanie. Chociaż to nie wina samych żołnierzy, oni dostawali rozkazy, tych co im kazali powinno się tam wysłać.

Update: A JEDNAK! Moje oczekiwania sprawdziły się! MODERN WARFARE 2 MA CALL OF DUTY W NAZWIE! Jestem uradowany tą informacją. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche starego kompa i nawet CoD: Modern Warfare mi nie działa, więc za dużo do tematu nie wniosę, jednak jak dla mnie CoD i CoD:UO to najlepsze części serii. ;)

MP cały czas mnie przy sobie trzyma, chociaż ma juz swoje lata. Może zmienię zdanie, gdy zagram w nowszą część, ale póki co to CoD:UO jest dla mnie najbardziej wart uwagi. 2 wojna światowa w grach ma to coś, ten power. Miło się gra, czuje się dreszczyk za kazdym zakrętem w Carentanie i to jest to, czego trzeba. ;) Polecam każdemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie co do wymagań sprzętowych. W cod 4 były takie :

Zalecane wymagania:

CPU: 2.4 GHz Dual Core lub szybszy

RAM: 1GB (Windows XP), 2GB (Windows Vista)

Karta graficzna: przynajmniej nVidia Geforce 7800 lub ATI Radeon X1800 (obsługiwanie shaderów 3.0)

Miejsce na HDD: 8 GB

Twórcy mówią, iż zależy im na optymalizacji gry na każdy komputer więc możliwe , że się nie zmienią lub lekko podwyższą .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie widziałem pakiet CoD4:MW i CoD:MW2 w jednym. Ciekawe czy naprawde wyjdzie. Była jeszcze zapowiedziana edycja kolekcjonerska. Po tym jak nie mogłem doszukać się żadnej aukcji EK World at War to jestem gotowy zapłacić o kilka dych więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie co do wymagań sprzętowych. W cod 4 były takie :

Zalecane wymagania:

CPU: 2.4 GHz Dual Core lub szybszy

RAM: 1GB (Windows XP), 2GB (Windows Vista)

Karta graficzna: przynajmniej nVidia Geforce 7800 lub ATI Radeon X1800 (obsługiwanie shaderów 3.0)

Miejsce na HDD: 8 GB

Twórcy mówią, iż zależy im na optymalizacji gry na każdy komputer więc możliwe , że się nie zmienią lub lekko podwyższą .

Racja CoD nigdy nie miał zabójczych wymagań ale po tym co widzieliśmy na gameplay-u wymagania na pewno się zwiększą:

burza śnieżna co prawda może posłużyć za optymalizacje tak jak w SH mgła.

Czy mógłby mi ktoś opisać rozgrywkę CoD na Wii czy jakiegoś innego FPS-a bo się zastanawiam nad kupnem. Czy rozgrywka jest podobna i czy warto się przerzucić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu CoD 5 WaW ma mniejsze wymagania od "czwórki" ? Przecierz grafa jadniejsza, Modele lepsze, w ogóle cała jest lepsza. :huh:

Wymagania COD 4

wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.4 GHz, 768 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista

Wymagania COD WaW(5)

wymagania sprzętowe: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

różnica jest CoD waw ma większe wymagania

Co do Map Packa 2 ( PC)

Pojawiła się nowa informacja od JD_2020

klik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche starego kompa i nawet CoD: Modern Warfare mi nie działa, więc za dużo do tematu nie wniosę, jednak jak dla mnie CoD i CoD:UO to najlepsze części serii. ;)

MP cały czas mnie przy sobie trzyma, chociaż ma juz swoje lata. Może zmienię zdanie, gdy zagram w nowszą część, ale póki co to CoD:UO jest dla mnie najbardziej wart uwagi. 2 wojna światowa w grach ma to coś, ten power. Miło się gra, czuje się dreszczyk za kazdym zakrętem w Carentanie i to jest to, czego trzeba. ;) Polecam każdemu.

Zmienisz, zmienisz. Dwójka jest już dużo lepsza (przynajmniej dla mnie), a wojna ma jeszcze wiekszy "power". Zresztą zagraj bo wymagań nie ma dużych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tak nie zrobią. Dodadzą nowe bronie i pewnie jeszcze z 3-4 nowe perki :happy: Według mnie to MW jest jak na razie najlepsze (zapewne MW2 je pobije :laugh: ), wciąż pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem i podczas ucieczki z tonącego statku serce waliło mi jak młot a ja się darłem do monitora XD MW to pierwsza gra która wzbudziła we mnie takie emocje :P Liczę że w MW2 będzie tak samo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, kupie jeśli będzie mniej niż 220 zł ale jeśli ponad to będe zawiedziony. To się ma sprzedawać nie? Musi być z odpowiednią ceną. Oczywiście wydawcą gier Activision-Blizzard jest słaby Licomp Empik w skrócie LEM. Nigdy nas nie częstowali tanimi cenami oprócz tych starych gier po 40 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, kupie jeśli będzie mniej niż 220 zł ale jeśli ponad to będe zawiedziony. To się ma sprzedawać nie? Musi być z odpowiednią ceną. Oczywiście wydawcą gier Activision-Blizzard jest słaby Licomp Empik w skrócie LEM. Nigdy nas nie częstowali tanimi cenami oprócz tych starych gier po 40 zł.

Wbij sobie do głowy 2 rzeczy.

1.Już podali cenę średniego zestawu w którym nie ma noktowizora. Wynosi ona 80$ czyli jakieś 250-260zł więc już twój limit już jest przekroczony.

2.To jak w filmiku możesz usłyszeć profesjonalny NOKTOWIZOR a takie rzeczy nie kosztują 5zł na stadionie w Wawie. Gdyby noktowizory były tanie to wszyscy by w nich biegali w nocy po ulicach(xD).

Zestaw ogólnie wypas ale niestety drogi!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, to musi być bardzo ekscytujące, wydać pół pensji na grę :B

BTW Co to za dziwaczny pomysł, że NAJWIĘKSI FANI kupią? Nie wszystkich stać na takie cacko i nie wszystkich będzie stać, choćby nie wiem ile zagrywali się w pierwsze MW, ile map by zrobili, ile modów napisali. W każdym bądź razie, będę szczerze zdziwiony, jeżeli taki zestaw trafi do Polski.

BTW2 Mumia, odnośnie wbijania sobie do głowy: profesjonalny noktowizor to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, tak więc mam pewne obawy co do "profesjonalizmu" sprzętu w tym zestawie. No, chyba, że go wycenią na 1,5 - 2 tysiące dolarów. :s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...