Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Bardzo podobaja mi sie reguly drugiego serwa. Mam tylko drobne zastrzezenie co do heli i nalotow. Zamiast zakazywac czy nie lepiej ograniczyc ich uzycie w pierwszych np. 30sek rundy? Jak juz ktos zdobedzie heli to wypadaloby uzyc. Co do granatow i P90 - swietny pomysl. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy lepsze, IMO nie, gdyż gracze nie będę kampić by to uzyskać. Co jak co, ale UAV daję olbrzymią przewagę. Niektórych dziwi obecność claymorów, ale przeciw nim można sobie wziąć sapera. To mamy z góry na starcie, a na naloty czy UAV trzeba zapolować. Mi granaty też często nie służą np. mapa backlot, gdzie wystarczy dobrze przez dach przerzucić by uderzyć w samochód i zabić graczy wokół niego. Najbardziej jednak one przeszkadzają na Showdown, bo to mała mapa i nawet na respie można od nich zginąć. Na pozostałych mapach można wybrać wiele dróg, by ich uniknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas właśnie ten perk jest zbędny. Zdarzy się czasem komuś włączyć UAV to ma wtedy 2 wyjścia: zrobić reconnecta(kara reset statów) lub poczekać aż pomoże mu któryś z adminów na serwie. Jeżeli grasz stroną atakującą to wróg może być wszędzie: może bronić plantów, a może już szturmować Ci respa. Na sparingu z nami włączenie UAV to walkower rundy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż:

Seria Call of Duty bardzo mi się spodobała z wyjątkiem trzeciej części, dlaczego?

Według mnie 3 część straciła ten klimat które trzymały poprzednie części gry....

Natomiast już 4 część powróciła do tego klimatu czyli - akcja itp].

A jeśli chodzi o 5 i część to już zawiodłem się tak samo jak na 3 części.

A co do 6 to na razie nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozgrywce na serwerze SnD reklamowanym przez Mateusza, czy tam Stefana :wink:

No i od siebie polecam, jest ciekawie, nie ma noobskich perków, kulturalnie, niektórzy gracze komunikują się mikrofonem (w tym ja). Ogólnie jak ktoś chce zagrać czasem coś bardziej drużynowo, to polecam.

Jedna uwaga Mateusz(Stefan) - jeśli jest to serwer SnD only, to chyba lepiej żeby zasady pojawiały się wszystkie od razu, a nie tak jak jest teraz - najpierw ogólne, a później specjalne do SnD. Ułatwiłoby to uniknięcie głupich sytuacji. Ale ogólnie OK i polecam <lizus>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin serwerów(przejrzyście): http://www.pretorianscod4.ubf.pl/viewpage.php?page_id=2 . Zwróćcie uwagę co na S&D, a co na reszcie.

Co do komunikacji to faktycznie często używamy voice chata. My jako klan siedzimy też na mumble przeznaczonym dla członków klanu.

Zasady są często wyświetlane przez konsolę, więc nie powinno być problemu z ich przeczytaniem. Muszę wspomnieć, co by jaśniej było: na obu serwerach są mapy innego trybu(nie jest ich wiele, ale odwiedzającym nie podobało się S&D na tamtych mapach, to admin zarządził zmianę np. Downpour-Sztab, Overgrown-Sabotaż. Na tych mapach obowiązują zasady takie jak na TDM.

Co do serwa TDM, problem w tym, że jest pusty...bo mało osób go zna. Ja sam siedząc na serwie to mogę sobie czekać na próżno, ale jak kilka osób wejdzie to i będą następni :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakimś pro nie jestem i grałem na SD an tym serwie i trochę mnie pojechali, że co ja robię ale już się powoli uczę i coraz lepiej mi idzie. xD

Denerwują mnie tylko kozacy co wbiją dostaną na początku rundy heada potem piszą "zmieńcie mapę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra od razu, ze promod jest zly. OFC lubie PAM i nic do niego nie mam. Wiekszosc osob sie do Pro?moda zraza wlasnie przez jego poziom, bo jest tam intensywna;szybka gra, ktora nie laczy sie tylko z byle jakim waleniem w sciane i zabiciem 1 kulka. Ot chocby przyklad 1 kulka z Deaglea przez pol mapy= kill. Bronie sa tam bardziej zbalansowane. Albo to, ze nawalasz se przez sciane i celownik ci pokazuje, ze kogos trafiasz... To ma byc PrO?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD2 był fajny, ale temat 2 Wojny Światowej był rozsztrząsany miliony razy.Dopiero CoD4 było super. Grafika, klimat i ADRENALINA!!! Adrenalina, której w innych grach było brak. CoD5 był lepszy od CoD2, ale o całe mile gorszy od CoD4. Zatem: CoD2:7+\10, CoD4:9+\10, a CoD5:8\10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko: wow. Dobieranie killstreak'a - awesome. Grafa - awesome. Bronie w multi (stingery ^^) i ogólna rozgrywka - awesome. Infinity Ward chyba naprawdę chce mieć najlepszą grę jaka wyszła ever :D Mam nadzieję ze ten trailer to nie tylko jakiś wspaniały fragment, wybrany żeby zachęcić ludzi. Z drugiej strony wygladalo to na normalne fragmenty rozgrywek, co zapowiada MW2 jeszcze lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to efektownie, ale... o balansie nie ma mowy ;x Wygląda na to, że będzie jeszcze gorzej niż w MW. Wprowadzenie "nalotów" manualnie sterowanych jest już jednak poza granicą sprawiedliwości podczas rozgrywek imo. Bazooki przeżyję, granatniki przeżyję, camperów przeżyję, ale do jasnej ciasnej kolesi którym nic nie mogę zrobić na górze(na filmiku wystrzeliwany jest pocisk z samonaprowadzającej bazooki, czyli co, twórcy sami mnie będą zmuszać do stylu gry którego nie chcę?) już nie zniosę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie na tyle dużo zmian w rozgrywce, aby nie móc się szybko dostosować po wielu godzinach i zarwanych nockach grania w CoD'a4 MP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało miałem tu długą notatkę ale nagle odświeżyło mi stronę więc teraz napiszę krótko bo się wkórw**em

Czyli po balansie, bo wykrywacz serc jest jako perk(np. tłumik).

AC-130 SPECTER to przewałka wszyscy będą walić z 40mm.

Zniszczalne środowisko to kicha bo bierzesz wykrywacz serc albo skana i już po ludziach za ścianą.

SPECTER jest po 11 killach ale widzieliście ile tam kłódek było?!?!?! Mogę się założyć, że poświęcasz na to slot i w grze np. za 11 killi możesz mieć SPECTER albo inną perkę którą wsadzisz przy tworzeniu klasy.

I jeszcze jedno LUDZIE(IW) trochę realizmu; walić ze Stingera do AC-130 SPECTER??? Mogę się założyć, że takich absurdów będzie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmik z multi do MW2 nie wiedziałem, czy to film, czy gra. Wygląda rewelacyjnie. Graficznie wygląda bardzo dobrze, wszystko dookoła się "wali". Naprawdę nie wiem o co chodzi z tym narzekanie na perki, według mnie wnoszą do gry pewnego rodzaju chaos i dla mnie jest to dużym plusem. Do premiery jeszcze sporo czasu a wy już płaczecie, że wam się nie podoba - grałeś? Nie, to nie narzekaj! TO jest tylko filmik promujący grę ... ma jak najlepiej wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę zagrać, aby wiedzieć co będzie :0 Ja już sobie tylko wyobrażam mapę pokroju Shipment, 50x50, ktoś nadlatuje AC i z góry ładnie po respawnach wali... Miejmy tylko nadzieję, że przy zakładaniu serwerów pojawi się możliwość zabraniania poszczególnych możliwości, bo cała reszta wygląda na filmiku zniewalająco, czuję że znów przez pierwszy tydzień nie odejdę od kompa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL znowu usunelo posty.xD Tak po za tym to jusz wiem co sie stalo z rozkladaniem michine gunow... To nie problem u mnie tylko chorzy programisci z Treyarch postanowili kompletnie usunac mozliwosc montowania broni na ziemi i wyznaczajc 'dozwolone' lokacje. Oznacza to, ze nie tylko nie mozna juz zamontowac BARa na ziemi, ale i w wiekszosci okienek... Jedna z niewielu rzeczy, ktore mi sie podobaly w tej grze zostala spier... Trudno.

Mam jeszcze takie pytanko. Czy znacie jakies dobre polskie serwery CoD5? Najlepiej tak z max liczba graczy 18-25 i bardziej rozwinietym comunity (tzn. ze ma wielu stalych graczy). Oczywiscie S&D.

Te posty nie znikają bez powodu. Można powiedzieć że jesteś tutaj bogiem jednolinijkowców ;P - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...