Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Chce przedstawic moje oczekiwania wobec Call of Duty: Modern Warfare 2. Oto one:

-Grafika lekko lepsza od tej z CoD4:MW

-Soczyste dzwieki broni i wybuchów

-Wszystkie tryby z dotychczasowych CoD'ów

-brak n00bskich perków

-tryb gdzie są pojazdy (coś typu Battlefield) jak w CoD:UO

-nowa charakterystyczna muza dla tej części

-nazwa Call of Duty w tytule

-polska wersja językowa (kinowa)

-odpowiednik Nazi-Zombie z CoD:WaW w wersji Ultra-Nacjonaliści-Zombie :)

-DLC co kilka miesięcy (oczywiście darmowe)

-Prestiże

-Dużo dobrych broni o takich recoilu aby nie były wyróżniane typy "4N00BS!"

-dłuższa kompania od CoD4:MW i co-op do niej

-obsługa DX10 :D

-kamuflaże do broni (jakiś cel w życiu trzeba ustalić XD)

-Średnie wymagania sprzętowe

-Łatwy sposób stawiania serwerów :)

-Narzędzia dla adminów

-Wybieranie ubrań, kamuflaży, kombinezonów dla swojej postaci :)

To chyba wszystko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właściwie moje oczekiwania są identyczne jak tutaj na liście ale niestety - życie nie bajka i takich rzeczy jak noobskie bronie i perki nie unikniemy :/

co do coopa bedzie ale tylko na 2 osoby - może bedzie fajnie ale ja uważam że 4 osoby to nie tłok i spokojnie mogłyby grać (tak jak w Left 4 Dead)

no i najweżniejsze jest stawianie serwów ;) często z kumplami chciałem pograć 1vs1 albo inaczej ale nie mogłem bo nie mogłem postawić serwera a znaleść pusty fajny serwer to wbrew pozorom nie jest taka prosta sprawa, a nawet jak się znajdzie to po 5 minutach grania zawsze ktoś jeszcze przyjdzie niechciany

byłbym wniebowziety gdyby zastosowano system który jest np. w Combat Arms (w które od jakiegoś czasu gram i zapraszam do gry ;) ) tam po prostu tworzysz pokój gry i już - czekasz już tylko na graczy, albo sam ich zapraszasz i już grasz

no ale cóż wiem że to niemożliwe ale pomarzyć można ;)

(tak na marginesie niech ktoś mi powie - po co w cod 4 jest opcja utwórz serwer skoro za jej pomocą się nie utworzy zadnego serwera ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet swiety mikolaj ci nie dogodzi. Na pewno podobalaby mi sie zmiana recoila w broniach aby SMG nie byly takie uniwersalne. Ale wiem, ze to niewykonalne nawet dla IW bo tak samo jak Treyarch wiekszych zmian wprowadzac w wersje PC nie bedzie. Troche szkoda, ale jestesmy olewani jako, ze nie stanowimy zbyt wielkiej grupy graczy CoD (konsole rzadza w obecnych czasach...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz serwer tworzysz ale on stoi na serwerze IW lub Tryarch(czy jakoś tak :P).

W grze na 100% znajdzie się ta broń:

? Silenced Bushmaster ACR

? M110 SASS

? Famas

? Steyr AUG HBAR

? Glock 18

? AK47

? SPAS-12

? M429 SAW

? 870MCS

? SCAR

? FN F2000

? UMP .45

? P90

? M1911

? C4

? Granat ogłuszający

? Granat odłamkowy

Źródło:Gamezilla

Jak dla mnie git ale mogliby wprowadzić np. granat biologiczny,albo zapalający (taki jak w combat arms ale, że po wybuchu wylatuje z niego ogień i podpala wszystkich wokoło-tzn.przeciwników chyba że jest frendly fire) i niech ograniczą w jakiś sposób glocka np. niech wsadzą go jako pistolet maszynowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze na 100% znajdzie się ta broń:

? P90

Ta jedna informacja mi całkowicie wystarczy, aby już oto magicznym sposobem przewidzieć jak często znów słów na "k" będę musiał używać podczas grania w MW2 na MP. Szkoda, że twórcy pod tym względem nawet nie posłuchali graczy, bo jak bardzo p90 jest przesadzona mówić nie trzeba, możemy jedynie mieć nadzieję że zostanie choć w połowie ograniczona. Co bym do tego dodał, brak granatników, RPG(nie jesteśmy na litość boską przecież podczas kręcenia nowej części przygód pana Johna R.), uber noobowskich perków stylu męczennik itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tutaj gadu-gadu a Treyarch się nie op*****la i już robi 7-mą część. W takim tempie to do euro będziemy mieli 10 call of dutków :)

Nowości z ostatniej chwili: Będziemy walczyć w... Wietnamie :(

Ale to nie jest zbyt pewne i może znowu ustanie na WW2. Może zamach na Hitlera będąc pod przykrywką? :D

Skąd? <UWAGA LINK! nie chcesz, NIE KLIKAJ>

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,66..._Duty_7___.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepcie się ludzie od P90 co autorzy mają zrobić wywalić bronie które nie pasują???? Może niech wywalą też M16 M4A1 AK-47 i resztę broni bo po co je mieć skoro to alternatywna przyszłość niech wszyscy biegają z pałkami labo z mieczami świetlnym bo po co tu odwoływać się do realiów.

Równie dobrze mogą zrobić grę o wyprawach krzyżowych z bronią laserową bo miecz który wsadzili w poprzedniej części ma siła +2 a inne miecze nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Ciebie Mumia, twoje porównanie jest niczym wyjęte z koszmarów S.Kinga. My nie mówimy o tym, że P90 nie pasuje do gry, wręcz przeciwnie, nikomu nie trzeba tłumaczyć jaka jest to wartościowa broń w obecnym stanie armii, lecz rozchodzi się o to, iż broń ta to istna wiertara pneumatyczna z turbodoładowaniem, zdecydowanie odbiega od reszty arsenału co czyni ją zdecydowanie non-fair.

EDIT: Widzę, że dość często pogrywasz w MW przez sieć więc co nieco powinieneś się orientować, no chyba że poprzestałeś na wspomnianym p90 z włączonym męczennikiem i graniem, a raczej braniem udziału w orgii w 50 chłopa na shipmencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumia ma racje. Taka broń jak P90 mi osobiście nie przeszkadza ale są mody po to aby wyodrębnić inne bronie i utworzyć nowe cechy, elementy. Perki są tym gorsze bo nawet n00b może kogoś nimi zabić. I P90 nie będzie w grze wg oficjalnych zapowiedzi od twórców (wyczytałem to w kilku archiwach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepcie się ludzie od P90 co autorzy mają zrobić wywalić bronie które nie pasują???? Może niech wywalą też M16 M4A1 AK-47 i resztę broni bo po co je mieć skoro to alternatywna przyszłość niech wszyscy biegają z pałkami labo z mieczami świetlnym bo po co tu odwoływać się do realiów.

Równie dobrze mogą zrobić grę o wyprawach krzyżowych z bronią laserową bo miecz który wsadzili w poprzedniej części ma siła +2 a inne miecze nie.

Tu chodzi o to, ze ta gra ma dawac rowne szanse wsyzstkim graczom a P90 to najwiekszy symbol czegos zupelnie odwrotnego. Nie mam nic przeciwko broni moze sobie miec duzy magazynek i rate of fire, ale recoiljakis by sie przydal bo tak granie innymi bronmi staje sie znacznie mniej przyjemne jesli wiesz, ze moglbys uzyc czegos znacznie lepszego. Nie wiem co widzisz zlego w rzadaniu rownych szans dla graczy w multi. Nie pokazales zadnymch argumentow na swoja opinie a jedynie wysmiales wszystkich krytykujacych obecny 'balans'.:P Generalnie mam nadzieje, ze w MW2 pojawi sie jakikolwiek recoil a bronie zostana lepiej zrownowazone. Moze to glupie, ale gdy pierwszy raz przesiadlem sie z WaW do CoD4 i zaczalem grac odnioslem wrazenie, ze to gra casualowa - nie ma zadnego recoila i czesto zabija sie 'przez przypadek (HC). Nie potrafie zrozumiec dlaczego tworcy nie zbalansowali broni w kolejnych patchach. Przeciez w CoD4 gra sie turnieje i mecze klanowe! To chyba naturalne, ze kolejne poprawki do gry powinny usuwac bledy inne niz tylko czysto techniczne. Beta testy multi w CoD4 trafaly za pewne dlugo (w koncu gra jest calkiem calkiem) i nie wiem czemu nikt nie zauwazyl takich 'bledow'. Perki takie jak LS lub marty moze sa irytujace, ale w gruncie rzeczy wywazone bo extreme condition lub DP tez maja duzy efekt na przebieg rozgrywki i daja sporego kopa. Bronie niestety nie. Po za tym JAKIE PERKI ZABIJAJA ZA GRACZA (ostatni post)???!!! Zgoda LS daje druga szanse co jest nie uczciwe, a marty zabija nawet po smierci, ale takie P90 lepsze na pewno nie jest: sprejujesz gdzie sie da i nawet na recoil nie patrzysz - zeby choc co 5 pociskow bronia troszke rzucilo, a tu nic.... Przez to dostajesz cos w rodzaju rifla, z szybkoscia SMG i rate of fire nie z tej ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może P90 jest silniejsze ale to właśnie zabijanie takich graczy daje ci możliwość stania się lepszym, graczem np. biegnie takich 2 z P90 przez dym ty powiedzmy z coltem(ja wole UMP-czy jakoś tak :D) a jak ich zabijesz to super a jak nie to będziesz wiedział jak działać następnym razem. Wyobraź sobie jak idzie na ciebie 3 dresów a ty ich rozwalisz to ty większy szacunek i satysfakcja, a do tego doświadczenie.

Recoila na filmikach z MW2 nie było :(, ale to był single pokazany, pożyjemy zobaczymy.

P.S. Nie osobiście nie gram z P90 ani MD, ani LS. Kiedyś grałem z P90 bo mi wyzwanie na red tiger potrzebne było (nie skończyłem chyba jeszcze :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Professor00179-> Wyobraź sobie że taki n00b nikogo nie zabija i ma męczennik. Ktoś go zabije a taki perk Non-skill zabije oprawce w odwecie. Tu nie potrzeba skilla do tego. Jeszcze ten recoil, gra ma dawac satysfakcje a jak chcesz grac ligowo to masz mody takie jak pam4 lub promod. Jak nie pasuje ci to, to przesiądz się na CS'a. Wydaje mi się że jest tam recoil na tyle wyrównany że powinieneś tam się czuć jak w raju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że recoil w CSie to jakiś dowcip - kompletne loteria czy się trafi czy nie (nie wiem jak w CS:S -chwilowo mam na stanie tylko 1.6) jak się zobaczy przeciwnika to się kuca, celuje w okolice głowy i jeśli przeciwnik zrobił to samo to zaczyna się walka na szczęście - komu pierwszemu broń trafi w heada !!!

i co wy może takiego recoilu oczekujecie ????? bo czepiacie się go ciągle a mi wydaje sie on idealny i to że my zabiliśmy kogoś to efekt tego że my celowaliśmy i wiedzieliśmy gdzie trzeba celować i jak utrzymać celownik na celu (w CSie to wiecej farta trzeba mieć)

wiec nie rozumiem waszego narzekania na brak recoilu - czy wy chcecie żeby bronie waliły wszędzie tylko nie w cel ? no to po premierze MW2 gdyby tak było to byście narzekali "jaki beznadziejny recoil, twórcy zepsuli tą grę" itp. !!

więc nie narzekajcie na ten recoil bo mnie osobiście to już bardzo denerwuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje walka z p90 i granatnikami. Czy to naprawdę aż tak denerwuje kiedy ktoś Cie zabije? To tylko gra, jeżeli zaczyna Cię denerwować to wyłącz bo widocznie Ci nie podeszła. Jak ktoś zabije mnie p90 to zapamiętuje jak też się nazywa i widząc kogoś z odpowiednim skinem trzymam go na dystans i próbuje zabić jak najszybciej. Jeżeli się nie uda to trudno, może następnym razem. Tyle jeżeli chodzi o frustracje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo mnie denerwuje fakt gdy ginę z ręki noob'a grającego na "sejwie" ściągniętym z netu i koszącym wszystkich i wszystko z p90. Nie jestem jakimś zawziętym "pr0 elo zią playerem", ale jak równość to bez wyjątków. To samo tyczy się snajperek, trzeba być już naprawdę doświadczonym graczem aby wiedzieć jak się nimi obsługiwać, wyjątkiem tutaj jest Beretta która służy nam bardziej jako półautomatyczna strzelba niż snajperka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że recoil w CSie to jakiś dowcip - kompletne loteria czy się trafi czy nie (nie wiem jak w CS:S -chwilowo mam na stanie tylko 1.6) jak się zobaczy przeciwnika to się kuca, celuje w okolice głowy i jeśli przeciwnik zrobił to samo to zaczyna się walka na szczęście - komu pierwszemu broń trafi w heada !!!

i co wy może takiego recoilu oczekujecie ????? bo czepiacie się go ciągle a mi wydaje sie on idealny i to że my zabiliśmy kogoś to efekt tego że my celowaliśmy i wiedzieliśmy gdzie trzeba celować i jak utrzymać celownik na celu (w CSie to wiecej farta trzeba mieć)

wiec nie rozumiem waszego narzekania na brak recoilu - czy wy chcecie żeby bronie waliły wszędzie tylko nie w cel ? no to po premierze MW2 gdyby tak było to byście narzekali "jaki beznadziejny recoil, twórcy zepsuli tą grę" itp. !!

więc nie narzekajcie na ten recoil bo mnie osobiście to już bardzo denerwuje

Recoil w CS jest bardzo dobry. Jest losowy jesli walisz full auto, ale da sie nad nim panowac. Po za tym w CS gra sie strzelajac seriami po 2-3 pociski wiec nie powinienes o recoilu pisac nic - masz recoil = grasz zle (chyba, ze grasz full auto co wcale trudne nie jest).

'No może P90 jest silniejsze ale to właśnie zabijanie takich graczy daje ci możliwość stania się lepszym, graczem np. biegnie takich 2 z P90 przez dym ty powiedzmy z coltem(ja wole UMP-czy jakoś tak :D) a jak ich zabijesz to super a jak nie to będziesz wiedział jak działać następnym razem. Wyobraź sobie jak idzie na ciebie 3 dresów a ty ich rozwalisz to ty większy szacunek i satysfakcja, a do tego doświadczenie.' LOL. Co to za satysfakcja? Oczywiscie fajnie jak takiego nubka zabijesz, ale znacznie mniej ciekawie jesli to on sie zasprejuje na smierc.:P Po za tym takie bronie jak P90 odejmuja przyjemnosc z gry bo wiesz, ze mozesz miec bron znacznie lepsza niz inne a mimo to zmuszasz sie by grac tymi co lubisz. Nie rozumiem tych co mowia, ze ta bron jest taka jak inne - ONA NIE JEST TAKA JAK INNE. I powinna zostac ograniczona juz dawno temu.

'Jeszcze ten recoil, gra ma dawac satysfakcje a jak chcesz grac ligowo to masz mody takie jak pam4 lub promod. Jak nie pasuje ci to, to przesiądz się na CS'a.' Czy bycie zabitym przez bezmyslny spam daje ci satysfakcje? Ja wole HC i promody mnie nie interesuje. Ligowo nie gram i tego nie napisalem nie wiem co miales na mysli - ja tylko to, ze w CoD4 tez sie gra turnieje wiec bronie powinny byc zrownowazone. Te zdanie sugeruje, iz skoro gra ma dawac satysfakcje to rownowaga pomiedzy bronmi powinna wszystkich walic. Przeciez w strzelankach sieciowych to najwazniejsza rzecz.

Tak, bardzo mnie denerwuje fakt gdy ginę z ręki noob'a grającego na "sejwie" ściągniętym z netu i koszącym wszystkich i wszystko z p90. Nie jestem jakimś zawziętym "pr0 elo zią playerem", ale jak równość to bez wyjątków. To samo tyczy się snajperek, trzeba być już naprawdę doświadczonym graczem aby wiedzieć jak się nimi obsługiwać, wyjątkiem tutaj jest Beretta która służy nam bardziej jako półautomatyczna strzelba niż snajperka.

Podobne jest moje zdanie na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż i to jest minus CSa - bo co ty myślałeś ? że brałem M4 i walilem całą serią ? nie

tak się składa ze próbowałem walić tak po góra 4 pociski a i tak ludzie ściągali mnie z takiej samej broni szybciej (nawet kiedy pierwszy zaczałem strzelać...)

ten recoil + większość zbyt dobrych graczy jak dla początkującego + połowa graczy używających AWP to rzeczy które mnie bardzo od CSa odrzucają....

i jakoś moim zdaniem bardziej denerwującymi broniami (pomijam snajperki bo te pobijają każdą broń) pod niektórymi względami są ciężkie karabiny

to jest gorsze czasem nawet od P90 bo polozy ci się taki z magazynkiem na 100 naboi (czy tam 50 nie pamiętam) na środku ulicy i wali do każdego kto wyjdzie ! często go nie widać i przez ten duży magazynek nie musi ładować (na HC to np. na Creeku to więcej ludzi kampi z ciężkimi karabinami bo też zabiją jednym strzałem)

no tutaj chodzi mi o samą taka sytuację bo w ogólnym i normalniejszym użytkowaniu to nie są aż tak denerwujące jak P90

ale czasem zdażą się sprayerzy masakryczni......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż i to jest minus CSa - bo co ty myślałeś ? że brałem M4 i walilem całą serią ? nie

tak się składa ze próbowałem walić tak po góra 4 pociski a i tak ludzie ściągali mnie z takiej samej broni szybciej (nawet kiedy pierwszy zaczałem strzelać...)

ten recoil + większość zbyt dobrych graczy jak dla początkującego + połowa graczy używających AWP to rzeczy które mnie bardzo od CSa odrzucają....

i jakoś moim zdaniem bardziej denerwującymi broniami (pomijam snajperki bo te pobijają każdą broń) pod niektórymi względami są ciężkie karabiny

to jest gorsze czasem nawet od P90 bo polozy ci się taki z magazynkiem na 100 naboi (czy tam 50 nie pamiętam) na środku ulicy i wali do każdego kto wyjdzie ! często go nie widać i przez ten duży magazynek nie musi ładować (na HC to np. na Creeku to więcej ludzi kampi z ciężkimi karabinami bo też zabiją jednym strzałem)

no tutaj chodzi mi o samą taka sytuację bo w ogólnym i normalniejszym użytkowaniu to nie są aż tak denerwujące jak P90

ale czasem zdażą się sprayerzy masakryczni......

Jesli grales w CSS to 4 pociski z m4 to za duzo juz na odleglosc 20m jesli chcesz miec pewnosc usmiercenia opponenta. W CoD4 tez prawie polowa teamu biega ze snajperkami, a w kazdym razie nie wiecej niz w CS (tak wynika z moich wieloletnich doswiadczen). Co do strzelania seriami to zalezy tez w jaka wersje CS grales - 1.6 jest na tyle stare, ze widac to nawet po niezbyt przystepnym systemie strzelania. Widac, ze gra ma juz ok. 10lat. Co do spamu z ciezkimi karabinami to P90 irytuje mnie znacznie bardziej bo raz, ze z machine gunami bardzo malo osob biega, a dwa to to, ze gra z P90 czesto wyglada identycznie lub nawet gorzej bo bron jest niesamowicie mobilna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie grasz i czy używasz najnowszego patcha. Wiadome jest, że na 1.0 czyli że tak powiem "świeżej" wersji CoD'a, noob'ów jest od groma, nie każdemu z nich chce się ściągać prawie 1gb patcha, o ile w ogóle się dowiedzą jak. No i kwestia serwerów, nie muszę chyba tłumaczyć iż na publicznych roi się od wymiataczy, którzy na choćby S&D w ogóle sobie nie dają rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...