Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2011

Polecane posty

Zdecydowanie lepszy od DA jest ChaosTheory, którego przeszedłem całego, ciekawy jest bardzo, oprawa graficzna też nie najgorsza :) W Playu był nawet :P DA jak napisał poprzednik jedna z gorszych części serii, powiedziałbym najgorsza część serii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

To samo i ja.Choć coraz bardziej skłaniam się ku temu DA.Mam tylko nadzieję że nie będzie z nim tylu problemów co z ME że wielu osobom nie poszedł a raczej nie mogły sobie pograć.W tym ja.A to zwisy, a to błędy.Aby z tą pełną wersją nie było tak samo.Czekam z niecierpliwością na nr., październikowy, może wtedy będą lepsze pełniaki?Znów chcę przygodówkę albo hmm., RPG czy FPS.Pożyjemy zobaczymy.

A co do DA to na ile gra wystarcza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jestem zadowolony ze wszystkich gier :wink:

@Iselor - a ty kupujesz CDA tylko dla gier :pytajnik:

Tak. W latach dziewięćdziesiątych mogłem sobie pozwolić na kupowanie i Gamblera i CDA tylko dla pisma, a płytę traktować jako dodatek (wtedy i tak kupowali to rodzice, bo ojciec jest graczem jak ja i czasopisma były ciut tańsze). Teraz nie, pracuję tylko na pół etatu, kasy dużo nie ma, gier mam prawie 400, książek ponad pół tysiąca; naprawdę nie mam miejsca na płyty, których i tak nie wsadze do czytnika. Wywaliłem też 3/4 numerów CDA jakie miałem. Niestety, moje półki i szafki to nie czarne dziury, które pochłaniają wszystko. Mam nadzieję że moja odpowiedź cię zadowala. Po prostu irytuje mnie już gdy ludzie z pogardą odnoszą się do tych co kupują CDA dla pełniaków a pismo traktują jako dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Iselor za wyrzucanie CDA kiedyś na stos skazywano (AR 2/05) :)

Gra jak gra, ale IMHO zdecydowanie nie zasługuje na miano pierwszego pełniaka. Zwłaszcza jeśli King Kong dostał 7. Zresztą co ja się będę produkował - poczytajcie sobie co cała redakcja 5 lat temu mówiła o tej grze. Tylko Hut się nieco litował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Double Agent to zdecydowanie najsłabsza część serii. Było już Chaos Theory w CDA? Bo to gra zdecydowanie lepsza, a i pewnie taniej by wyszło :).

Ta, kolejny specjalista od cen licencji na pelniaki... :dry:

Nom.

jdJdd32eN.jpg

No i nie wiem dlaczego tak się podniecacie tym Tipsomaniakiem. Chyba, że ktoś ma bana na google i nie potrafi się posługiwać Internetem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iselor

Masz rację, bezsensowny jest ten szpan, że oni czytają, a gry ich nie interesują. Ja kupuje CDA tylko dla pełniaków, a pisma w ogóle nie otwieram:p.

Ja kupuję i dla pełniaków i dla gazety bń fajnie jest poszkole pograć a wieczorem poczytać o o grach inietylko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem dlaczego tak się podniecacie tym Tipsomaniakiem. Chyba, że ktoś ma bana na google i nie potrafi się posługiwać Internetem...

W Tipsomaniaku nie będzie tipsów...

Przeczytaj na blogu Lenca to uwierzysz.

Pisałem coś o tipsach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We pełniaki

Rajd Polski:Nie zagram w,,Colina dla ubogich''

SP DB:Znakomita gra po którą wybierałem się do sklepu od dłuższego czasu do sklepu

KK:Grałęm na PS2 i wspominam ją bardzo dobrze , sprawdzę ją na kompa ale raczej z ciekawości.

Ogólnie numer bardzo zacny plus tipsomaniak i recenzje=Bardzo Zacny Numer CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...