Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2011

Polecane posty

Czyli podsumowujac, gra ktora zostala wydana jakies 6 lat temu i ma archaiczna grafike, kaszanka ktora pewnie gdyby nie znalazla sie na coverze trafilaby do "kaszanka zone" z ocena 1 punktu, oraz pseudo-skradankowana nieskradanka, ktora zebrala od cda ciegi w recenzji. Milusio. Czasem zastanawiam sie, czemu by nie dac czystej plyty, skoro i tak marnujecie miejsce na DVD. O, i [beeep]isty byl ten artykul promocyjny w ostatnim CDA, ten od "AXE". Teraz kolej na ADIDAS. Raz dajecie MASS EFFECT, a raz zapelniacie covery byle czym, i oczekujecie by ludzie to kupowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zarobić sobie na grę i potem zakupić w sklepie takiego Bulletstorma za prawie 150 zł i powiedzieć mu: "Wiesz ile się musiałem na robić, żeby Cię mieć" :) Kasy na gry nigdy nie dostawałem od rodziców - zawsze zarobki z pracy lub jakieś datki babć i ciotek :)

Co do pełniaków z 09/11:

1. Rajd Polski - :ok: Zagram z ciekawości, sam byłem w Mikołajkach na Rajdzie Polski w 2008 roku, więc ogarnę jak to jest na PC :)

2. King Kong - :dobani: Filmu nie oglądałem i go nie obejrzę - trailer na yt już mnie zniechęcił. Gra oparta na filmie, którego nie znam, nie interesuje mnie nic a nic.

3. SC: DA - :ok: Seria z Samem Fisherem to jedna z moich ulubionych serii - swoje przygody ze SC zakończyłem na Chaos Theory, więc zbliża się dobra okazja, aby kontynuować zabawę w 'cichacza'.

4. Tipsomaniak - :ok: Na to czekałem cały rok, więc wiadomo...

Do poczytania w środę :sad: Jeszcze cały miesiąc laby - łącze się w bólu z uczniami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Zaubster,

Raz dajecie MASS EFFECT, a raz zapelniacie covery byle czym, i oczekujecie by ludzie to kupowali.

Ogarnij, chłopie, CDA przecież nie ma nieograniczonej ilości pieniędzy, logiczne, że po wydaniu takiej gry jak Mass Effect, która musiała ich wiele kosztować, następnym razem dadzą coś

tańszego i

gorszego...

@Topic

Rajd Polski nie zainstaluję zapewne nawet, nie lubię ścigałek

King Konga ogarnę, grałem kiedyś w demo i było nawet OK :)

Splinter Cell Double Agent - SUPER! Jak dla mnie lepsze (jako pełniak w czasopiśmie) od Mass Effect, ale zapewne tylko dlatego, że wcześniej już go miałem. :) Swego czasu Chaos Theory bardzo mi się spodobał, a DA chciałem niedawno kupić na Wii, bo aktualnie nie mam w co na nim grać (Super Mario Galaxy 2 jednak nieco zbyt drogie jest, czekam aż będzie używka w sensownej cenie :) ), ale skoro Podwójnego Agenta dostanę na PC to będę musiał jeszcze trochę poczekać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Polski- Nie to nie dla mnie. Albo DiRT, albo nic.

No to gratuluję podejścia... Równie dobrze mogłem zagrać w ponga albo innego tetrisa i do dziś w nic innego nie grać.

Chodziło mi, że DiRT jest u mnie na pierwszym miejscu wśród rajdówek(zapomniałem dopisać).

A Richard Burns Rally z modami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Zaubster,

Raz dajecie MASS EFFECT, a raz zapelniacie covery byle czym, i oczekujecie by ludzie to kupowali.

To, że dali taki dobry pełniak nie znaczy od razu, że co miesiąc takie dadzą. Mówiłem wczoraj i przed wczoraj, żebyście nie robili sobie nadziei, bo potem będziecie pisać, że CDA schodzi na psy. No i o to efekt. Sam liczyłem na pewną starą gierkę, ale starałem się nie robić sobie nadziei. Przynajmniej uniknąłem rozczarowania.

Co do pełniaków to słabizna jak dla mnie. Rajd pogram, ale wyścigałek nie lubię i sprawdzę tylko czemu to taka porażka. King Kong może spróbuję, ale nie wiem czy mi się spodoba, a to trzecie - nie lubię skradanek. Ale tipsomaniak... mniam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy lepiej jest nie miec nadziei, ze CDA da cos ciekawego, wtedy mniej boli gdy da kolejna szmire? Dobre podejscie. Bede to stosowal.

Nie o to chodzi. Prze dłuższy czas na forum były wypowiedzi typu "coś czuje, że dadzą batmana. Bo się na to napaliłem", a potem jak sie okazuje, że nie dadzą to mówią, że CDA schodzi na psy.

@Mynar

Nie, nie. Mówiłem do tamtego. Z tobą się zgadzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przypomniany.

Nie moj drogi. Ja niczego nie oczekuje po CDA, z wyjatkiem reklam i chwalenia sie jak to oni sa pierwsi w polsce. A to ze dali ostatnio Mass Effect to takie odbicie od dna po wielomiesiecznym plywaniu w komposcie, by znow sie tym coverem zanuzyc jeszcze glebiej. No ale, skoncze krytykowac bo wiem, ze na tym forum to jest niezbyt mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaubster Każdy ma prawo do wygłaszania swoich opinii, ale jakich Ty pełniaków oczekujesz od CDA, które nie trzepie pieniędzy z platynowej palmy ? Dead Space ? GTA IV ? A może CoD MW3 ? Ostatnio został dodany Mass Effect - jedna z lepiej ocenianych gier od kilku lat - nie tylko przeze mnie czy CDA - które jest dla Ciebie chyba gazetką z Tesco - ale również przez redakcje z całego świata. A to, że dodano do wrześniowego numeru słabsze rajdy, starszą grę akcji i słabiej ocenionego SC to od razu są beznadziejni itd. A jeśli piszą "pierwsi w Polsce, w Europie itd." to chyba coś to znaczy. Bo jakby nie było to czyta to dość spora ludzi a tyle osób w konia się zrobić nie da.

I jeśli oczekujesz od pisma reklam to musisz być srogo zawiedzony. Tylko parę stron :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny pełniak mi nie pasuje. Po prostu nie pasuje mi ta seria. Mam jednego Splinter Cella i mi nie podchodzi. Może dlatego, że nie lubię grać szpiegiem? Z pełniaków zagram w King Konga. Od razu uprzedzam jakby mnie ktoś próbował mnie nie wiem, poprawiać? Rozumiem, że redakcja chce dodawać rozmaite zestawy gier i, że nie każdego można zadowolić. Mi w tym miesiącu pełniak nie pasuje, ale czekam na to co będzie w numerze, bo płyta to dodatek do czasopisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny pełniak mi nie pasuje. Po prostu nie pasuje mi ta seria. Mam jednego Splinter Cella i mi nie podchodzi. Może dlatego, że nie lubię grać szpiegiem? Z pełniaków zagram w King Konga. Od razu uprzedzam jakby mnie ktoś próbował mnie nie wiem, poprawiać? Rozumiem, że redakcja chce dodawać rozmaite zestawy gier i, że nie każdego można zadowolić. Mi w tym miesiącu pełniak nie pasuje, ale czekam na to co będzie w numerze, bo płyta to dodatek do czasopisma.

Wreszcie ktoś gada z sensem!

U mnie ta sama sytuacja co wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy proszą o strategie a ja mówie nie ;p Dawn of War 2 mam ,Medival Total War 1 i 2 mam ,CoH tez mam ;D

Moze jedynie liczylbym na Age of Empires 3.

Pełniaki;

Rajd Polska - nie najgorzej pełniak najgorszy okazał się lepszy od ostatnich najgorszych czyli syberii

Najlepsza przgodówka w historii najgorszym pełniakiem i gorsza od słabej ścigałki;) Może zajmij się wędkarstwem bo gry to widać w twoim przypadku zły pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Polski - BLEH! W ®życiu tego nie dotknę, chłam i syf.

King Kong - HOORAY! Jak byłem mały zagrywałem się w demo i mi się cholernie podobało, z przyjemnością obaczę fulla.

Double Agent - Fajnie. Po prostu fajnie. Wolę jedynkę i dwójkę, trójka niespecjalnie mi podeszła a czwórki nie znam. Chętnie zobaczę, co tam z panem Clancy'm zmajstrowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaubster Każdy ma prawo do wygłaszania swoich opinii, ale jakich Ty pełniaków oczekujesz od CDA, które nie trzepie pieniędzy z platynowej palmy ? Dead Space ? GTA IV ? A może CoD MW3 ?

Nie oczekuje niczego od CDA, kiedys oczekiwalem, juz mi przeszlo. Nie licze na takie gry jak GTA, bo wiem dobrze ze Rockstar za zadne skarby nie sprzeda ich zadnemu pismu. Ale jak juz CDA stac na takie pelniaki jak DMC 3 albo ME, to czemu nagle atakuja nas kaszana? To hipokryzja, najpierw dawac gry pokroju Rajdu Polski do kaszanka zone, a potem umieszczac je na DVD, bo tak najlatwiej. Zastanawiam sie, czy tworcy jeszcze im nie doplacaja za to? Co mi po tym, ze raz na ruski rok dadza Mass Effect, jak potem przez 5 kolejnych miesiecy beda nudzic jakimis slabiznami? Nie oszukujmy sie, duza czesc ludzi (w tym ja) kupuje CDA glownie dla pelniakow, a nie dla recenzji pelnych juz nie subiektywnych, a oplacanych opini. I nikt tego mi nie zabroni, w koncu robie ze swoimi 16 zlotymi co chce. Dlatego tez, wymagam zeby te pelniaki byly solidne, a nie na odwal. Albo cos robisz dobrze, albo nie robisz czegos wcale. Widac slawa redacji do glowy uderzyla. I wybacz daveNWN, ostatnim razem jak swoja opinie wyglosilem, to dostalem ostrzezenie od jednego moderatora, za prowokacje klotni, gdzie wg mnie byla to tylko chec dyskusji.

Na koniec jeszcze jedno, upadek CDA moze sie zaczac malymi kroczkami, a lekcewazenie czytelnikow w taki sposob jest jednym z nich. I nie bede tutaj sie zarzekal, ze jestem antyfanem, to dziecinne. Po prostu stoczyliscie sie ludzie, zrobilo sie z was pismo komercyjne, i nie czuc juz u was tej magi, ktora pomogla kiedys jednemu kolesiowi wyjsc z depresji. I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem w CDA SC:DA dostało słabą ocenę ale w sieci widze oceny nie są złe w kazdym razie nie widze powodu aby mowic ze pelniaki w tym nr slabe. Owszem RP - słaba scigalka ale mozliwe ze nie mozna uzyskac licencji na lepsze gry wyscigowe (NFS. Dirt Grid) a przeciez trzeba tez dawac gry i z tego gatunku. King kong - nie mam pojecia co to za gra ani nie gralem ani gameplay'ow nie widzialem - no ale moze byc dobre ;] . A SC:DA no to wypas! xD Gram wlasnie w SC:Conviction a ponoc krotka to SC DA bedzie jak znalazl ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mogą sobie na to pozwolić. Są monopolistą. Ty czy ja możemy se jęczeć, ale wielu i tak kupi bo dostali King Konga albo poczytają zapowiedź kolejnego z [beeep] MMORPG. Oczywiście, każdy ma jakieś tam marzenia - ja bym np. wolał zamiast tego Rajdu Polski (nie mówię ze to zły tytuł, lubie czaem ścigałki i trzeba wspierać "naszych")coś starego, ale [beeep]istego, np. Amerzone albo obie części Phantasmagorii, ale tutaj mogę tylko marzyć. CDA nie upadnie; w sumie nie życzę im tego. Ale przydałaby im się konkurencja. Bo ta jaką mają, wzbudza uśmiech conajwyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Polski - zainstaluję i obczaję, czemu nie, ale dobrych przeczuć nie mam ;)

King Kong - zaopatrzyłem się w ten tytuł już dość dawno temu, przy okazji jakiejś wyprzedaży. Grafika już nieco niedzisiejsza, ale sporo frajdy, z przyjemnością ukończyłem - polecam dać szansę tej gierce, nie pożałujecie!

Splinter - nie jestem wybitnym fanem tej serii, ale też na pewno zainstaluję. W sumie na screenach wygląda całkiem zachęcająco. A zarzut z recenzji, że "Sam stał się osiłkiem", dla jednych może być wadą, dla innych zaletą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mogą sobie na to pozwolić. Są monopolistą. Ty czy ja możemy se jęczeć, ale wielu i tak kupi bo dostali King Konga albo poczytają zapowiedź kolejnego z [beeep] MMORPG. Oczywiście, każdy ma jakieś tam marzenia - ja bym np. wolał zamiast tego Rajdu Polski (nie mówię ze to zły tytuł, lubie czaem ścigałki i trzeba wspierać "naszych")coś starego, ale [beeep]istego, np. Amerzone albo obie części Phantasmagorii, ale tutaj mogę tylko marzyć. CDA nie upadnie; w sumie nie życzę im tego. Ale przydałaby im się konkurencja. Bo ta jaką mają, wzbudza uśmiech conajwyżej.

Nom. Kiedyś było do wyboru do koloru, a teraz tylko jedno porządne pismo... Może to i lepiej?

A pełniaki:

Rajd Polski - nie. Nie lubię wyścigówek.

King Kong - nie. Nie lubię gier tego typu.

To trzecie - nie. Skradanki odpadają.

Jak dla mnie nic ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniak - fajny dodatek do pisma o grach. Miło się czyta o niektórych Easter Eggach lub innych rzeczach.

Rajd Polski - może to zdziwić, ale w ciągu 11 przygody z komputerem nie zatrzymałem się na dłużej przy ani jednej wyścigówce. Jakoś nie pociąga mnie ten gatunek.

Splinter Cell: Double Agent - zawsze ciekawiła mnie ta seria. A teraz będzie okazja się z nią bliżej zapoznać :).

Peter Jackson's King Kong PL - nie oglądałem filmu, zapewne sprawdzę.

Jeszcze włączę się do dyskusji. Otóż ja kupuję nie tylko CD-Action, ale czasem jakąś inną gazetę, jak zobaczę jakiś tytuł (tak oto dorwałem jakąś gazetkę, gdzie była Penumbra: Czarna Plaga, a potem w tej samej gazecie, miesiąc później, Cryostasis). Kupuję to pismo zarówno dla pełniaków (dzięki Ci CD-Action za pełnaka RE 5, DMC 4, ME, Necrovision i Sniper Elite) jak i dla poczytania AR, Screenshock'ów, zabawnych historyjek, trochę nt. sprzętu (grafiki, laptopy itp.) i może znajdę jakieś info nt. gry na którą czekam, dajmy Assassin's Creed Revelations lub Prototype 2. I to nie są puste słowa. Czasem w ogóle nie sprawdzam płytki, tylko zaraz zatapiam się w spisie treści, zazwyczaj w dziale Sprzętu. Ja przedstawiam stronę taką: CD-Action kupuję dla samego pisma raczej (pełniaki sprawdzam, jak coś mnie zainteresuje) a inne gazetki dla gier, co można dorwać po mniejszej cenie (jak np. wyżej wspomniana Penumbra).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Kiedyś było do wyboru do koloru, a teraz tylko jedno porządne pismo... Może to i lepiej?

Z pewnością nie jest to rewelacyjna sytuacja dla czytelników. Z jednej strony jest CDA a potem długo, długo nic i na końcu dwa pozostałe pisma, więc wychodzi na to, że albo kupujesz 'ekszyna', który trzyma poziom albo kupujesz Playa/KŚG i możesz pomarzyć o ME czy DMC4. Gdyby na rynku pojawiło się nowe pismo, które ma budżet, profesjonalną ekipę i chęci, w CDA zapaliłaby się 'alarmowa lampka' i znak, że trzeba zawalczyć jeszcze bardziej o czytelnika. I wtedy miałbyś wybór: albo CDA albo to nowe pismo, które może okazać się lepsze. Wyrównana rywalizacja jeszcze nigdy nikomu na złe nie wyszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaubster

Nie oczekuje niczego od CDA, kiedys oczekiwalem, juz mi przeszlo. Nie licze na takie gry jak GTA, bo wiem dobrze ze Rockstar za zadne skarby nie sprzeda ich zadnemu pismu. Ale jak juz CDA stac na takie pelniaki jak DMC 3 albo ME, to czemu nagle atakuja nas kaszana? To hipokryzja, najpierw dawac gry pokroju Rajdu Polski do kaszanka zone, a potem umieszczac je na DVD, bo tak najlatwiej. Zastanawiam sie, czy tworcy jeszcze im nie doplacaja za to? Co mi po tym, ze raz na ruski rok dadza Mass Effect, jak potem przez 5 kolejnych miesiecy beda nudzic jakimis slabiznami? Nie oszukujmy sie, duza czesc ludzi (w tym ja) kupuje CDA glownie dla pelniakow, a nie dla recenzji pelnych juz nie subiektywnych, a oplacanych opini. I nikt tego mi nie zabroni, w koncu robie ze swoimi 16 zlotymi co chce. Dlatego tez, wymagam zeby te pelniaki byly solidne, a nie na odwal. Albo cos robisz dobrze, albo nie robisz czegos wcale. Widac slawa redacji do glowy uderzyla. I wybacz daveNWN, ostatnim razem jak swoja opinie wyglosilem, to dostalem ostrzezenie od jednego moderatora, za prowokacje klotni, gdzie wg mnie byla to tylko chec dyskusji.

Oczywiście twój wybór, jeśli nie chcesz to nie kupuj w końcu to twoje 16 zł. Zresztą gdzie dostaniesz takie gry jak w CDA za 16 zł?

Gdybyś te gry chciał kupić w sklepie pewnie musiał byś wydać jakieś 60 zł a tu masz za 16. Gry nie są słabe, Splinter Cell: Double Agent jest słabszą odsłoną serii ale nie oznacza to, że gra jest słaba, osobiście z grą bawiłem się bardzo dobrze.

Co mi po tym, ze raz na ruski rok dadza Mass Effect, jak potem przez 5 kolejnych miesiecy beda nudzic jakimis slabiznami?

???

Praktycznie co miesiąc dostajemy jakiegoś hita, w sierpniu ME, w lipcu King's Bounty, czerwiec Resident Evil 5, w maju dostaliśmy Torhlighta, jeszcze wcześniej dwa Tomb Raidery: Legend i Anniversaly. No i trzeba wspomnieć o Call of Juares Zwięzy Krwi ;]

To są słabe gry wg,. ciebie? I nie dostawaliśmy ich w odstępach 5 miesięcznych tylko co miesiąc... Osobiście każdą z tych gier miałem wcześniej prócz ME ale jestem zadowolony, ponieważ polskie pismo utrzymuje bardzo wyskoki poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaubster

Wiesz, że jesteś hipokrytą? Piszesz, że nie oczekujesz hitów od CDA, a potem piszesz, że jak dali ME to powinni dawać coraz lepsze gry, a tu startują z jakąś kaszanką, może i Rajd Polski jest kaszanką, ale na pewno znajdą się ludzie, którzy będą w niego grać. Tak samo KK i SC: DA, może to nie są gry pokroju GTA 4 czy ME, ale na pewno warto będzie w nie zagrać i dużo ludzi się będzie w nie zagrywać.

To co napisałeś zabrzmiało jakbyś robił łaskę redakcji, że kupisz numer CDA.

Praktycznie co miesiąc dostajemy jakiegoś hita, w sierpniu ME, w lipcu King's Bounty, czerwiec Resident Evil 5, w maju dostaliśmy Torhlighta, jeszcze wcześniej dwa Tomb Raidery: Legend i Anniversaly. No i trzeba wspomnieć o Call of Juares Zwięzy Krwi ;]

To są słabe gry wg,. ciebie? I nie dostawaliśmy ich w odstępach 5 miesięcznych tylko co miesiąc... Osobiście każdą z tych gier miałem wcześniej prócz ME ale jestem zadowolony, ponieważ polskie pismo utrzymuje bardzo wyskoki poziom.

Nie oczekuj od gościa, który pewnie ma 15 lat i wychował sie na Crysisie. ;) Nie docenia dobrych, naprawdę wartych uwagi gier. :)

Jak już pisałem, najważniejsze jest pismo, bo to za nie redakcji należą się te pieniądze, oni poświęcają swój czas na pisanie recenzji, ogrywanie szrotów, żebyśmy potem się na nich nie nacięli przez fajny tytuł. Pełniaki są tylko dodatkiem i za 16zł nigdy by się takiego zestawu gierek nie kupiło. EOT

P.S. Wymagać Zaubster to Ty mogłbyś od redakcji jakbys dawał kasę na te licencje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...