Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2011

Polecane posty

Już się nie mogę doczekać, żeby kupić (wcześniej nie mogłem :sad: ) Co do numeru zapowiada się ciekawie, jakiś czas temu chciałem kupić Splinter Cell Double Agent, a teraz będę miał dodatkowo inne pełniaki. Płyta z pomocnymi programami też się przyda, bo ostatnio mam problemy z komputerem. Już się nie mogę doczekać. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że Polacy mają tendencję do narzekania, a użytkownicy coraz częściej zapominają, że płyta jest dodatkiem do gazety, a nie na odwrót, ale niech im będzie.

Co do samych pełniaków, jak zawsze miłe zaskoczenie. W żadną z gier nie grałem ze względu na brak czasu, ale do SC na pewno kiedyś przysiądę, ponieważ bodajże 1 część serii była nawet niezła. Ogólnie nie są to jakieś niszowe gry, a nawet dobrze oceniane produkcje(Pomijając Rajd Polski, który robi na płycie, jako zapychacz(przynajmniej dla mnie))

Jednym słowem, udany miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w miarę dobre, bez szału, ale pograć można, jeśli posucha na półkach sklepowych lub domowych :). Jednak wg mnei Rajdu Polski mogłoby nie być. Naprawdę takie oczywiste gnioty możecie sobie darować, nawet jeśli miałyby być tylko 2 pełne wersje. Można za to wrzucić tapety z gier, jakieś recki czytelników czy cuś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w miarę dobre, bez szału, ale pograć można, jeśli posucha na półkach sklepowych lub domowych :). Jednak wg mnei Rajdu Polski mogłoby nie być. Naprawdę takie oczywiste gnioty możecie sobie darować, nawet jeśli miałyby być tylko 2 pełne wersje. Można za to wrzucić tapety z gier, jakieś recki czytelników czy cuś.

Ale ja nie rozumiem dlaczego RP mialoby NIE byc. Miejsca na tapety itd. i tak nie brakuje, a zawsze znajdzie sie jakis % ludzi, ktorym ta gra przypasuje. A ze nie zajmuje ona duzo miejsca, to w czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o prawidłach nabywania licencji, ale myślę, że miast takich gier jak Rajd Polski (nazywajmy rzeczy po imieniu: słabych) moglibyście spróbować dać na cover jakąś grę indie? Na chłopski rozum indyki nie biorą chyba tyle samo za licencję co Capcom czy Ubi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o prawidłach nabywania licencji, ale myślę, że miast takich gier jak Rajd Polski (nazywajmy rzeczy po imieniu: słabych) moglibyście spróbować dać na cover jakąś grę indie? Na chłopski rozum indyki nie biorą chyba tyle samo za licencję co Capcom czy Ubi?

Rajd Polski ma JAKAS marke, a poza tym to troche jakbys chcial, zeby ci sprzedali na DVD film ale tez tych 5 minut w polowie, kiedy tylko gadaja. :) Czesto sie gry kupuje w pakietach, a jak juz cos masz, to czemu tego nie dac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer ale mam pewien problem... Próbował ktoś z Was zainstalować Splinter Cell?? W połowie instalacji wyskakuje błąd CRC.. Próbowałem już wszystkiego (łącznie z czyszczeniem płyty, kopiowaniem instalki na dysk...) I NIC :(

W razie czego zawsze mozesz odeslac do wymiany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer ale mam pewien problem... Próbował ktoś z Was zainstalować Splinter Cell?? W połowie instalacji wyskakuje błąd CRC.. Próbowałem już wszystkiego (łącznie z czyszczeniem płyty, kopiowaniem instalki na dysk...) I NIC :(

Mam dokładnie ten sam problem kupiłem cda jakies 15 dni temu ale dopiero dzisiaj chciałem zainstalować splinter cella a tu błąd CRC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Czy to prawda, że są dwie wersje King Konga? A jeśli tak, to która została zamieszczona na płycie? Bo słyszałem, że różnią się od siebie grafiką, a co za tym idzie, również wymaganiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer ale mam pewien problem... Próbował ktoś z Was zainstalować Splinter Cell?? W połowie instalacji wyskakuje błąd CRC.. Próbowałem już wszystkiego (łącznie z czyszczeniem płyty, kopiowaniem instalki na dysk...) I NIC :(

W razie czego zawsze mozesz odeslac do wymiany...

Jak trzeba to odesłać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...