Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2011

Polecane posty

Tipsomaniak - jak najbardziej na tak :ok:

Rajd Polski - :rolleyes: Serię sygnowaną nazwiskiem Colina McRae bardzo lubię, ale czy podobnie będzie z tą grą? Tego nie wiem, ale wiem że będę miał okazję się przekonać :wink:

Ps. Czekam na dalsze info o tym co będzie dodane do pisma :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniak zapowiada się bardzo apetycznie, więc jak na razie jest gitez :> A co do Rajdu Polski - widziałem gameplay i prezentuje się średnio. Jednak nie tknę tego. Jednak, znając formę CDA, będzie o wiele lepiej jutro ;)

BTW, ile będzie stron Tipsomaniaka? I Ghost jest autorem tego poradnika "Na ratunek" ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniak - komiksy a zwłaszcza Cartoon Wars, które ubóstwiam :):ok: Ta druga część jakoś tak mniej zachęcająco wygląda - to względem tematu, no chyba, że będzie zrobiona z jajem na co chyba można liczyć.

Co do Rajdu Polski - za samochodówkami rajdowymi nie przepadam od czasu Colina 02, ale z ciekawości zobaczę i to nie kijem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, słaba gra jest dlatego, że oszczędzano kasę na licencję na megahit, którym pewnie będzie główna pełna wersja :D

P.S. może będzie więcej niż trzy pełne wersje, bo tym razem jest napisane tylko "najsłabsza pełna wersja odgadnięta", a zawsze jest to "trzecia..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...