Skocz do zawartości

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad


Bolshevik

Polecane posty

Żartem mówiąc to pewnie dodają tryb z apteczkami albo z celowniczkiem, żeby g4tv dało im porzadną ocenę :P (link do recenzji i http://www.g4tv.com/games/pc/34809/red-orc...-41-45/review/) "Jedynce" dali 2/5 za to, że jest zbyt realistyczna, i że przewidują jej rychłą śmierć.. Do dzisiaj ludzie w nią grają, więc ich nie rozumiem:)

A tak na serio, to dobrze, żeby dopracowali ten produkt. Lepiej, żeby dopracowali grę, a zrobili dobre pierwsze wrażenie na klientach, niż żeby była taka checa jak z Black Opsem.

A otwarta beta RO2 w tym miesiącu.

Źródło: http://www.heroesofstalingrad.com/

P.S.

Jeśli ktoś będzie chętny na Co-Op/Multi w Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad możecie mnie dodać na steam(lojs1138) to się jakoś zgadamy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja na 99% zacznę grać w ten piątek, powoli organizuję już jakiś team - głównie z osób z którymi grałem w CoH, bo takie granie solo w RO2 jest niewykorzystywaniem potencjału tej pięknej produkcji. Tak więc gdyby ktoś był chętny dołączyć do formującej się "kampfgruppe" to dajcie znać - na FA, ew. na steam (nick mam ten sam co tutaj). Z tym, że czasami wiadomość na steam może mi umknąć, więc pewniejsze będzie PW - czy ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Możecie i mnie dopisać do listy ;) Udało mi się wygrzebać jak dotąd cztery polskie serwery. Statystyki oraz acziki i tak się chrzanią co chwilę, więc nie ma sensu grać na rankingowych, dopóki jakoś tego wszystkiego nie naprawią.

Moja nazwa na Steam jest identyczna, podobnie jak obrazek.

SPIS SERWERÓW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj startuja zapisy do turnieju Red Orchestra 2 na esl.eu:

http://www.esl.eu/news/172451/Ruszaj-zapis...ed-Orchestra-2/

Razem z Holy'm i 2ma innymi osobami(łącznie nas jest 4) założyliśmy grupę/klan, który będziemy reprezentować w tych walkach.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do turnieju, i jednocześnie razem z nami grać, można zaprosić mnie na Steam'a - lojs1138, lub poprosić mnie na PW o adres strony(nie wiem czy tutaj można reklamować klany, więc niech narazie pozostanie takie rozwiązanie). Używamy kanału komunikacyjnego Mumble, mamy własne forum, oraz panuje u nas spoko atmosfera ;)

Zapraszamy, i do zobaczenia na polu walki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja bardzo chętnie pogram 10 osób to tak akurat można fajnie taktycznie pograć lecz muszą najpierw naprawić grę a nie wiem jak może mi pomożecie a mianowicie gdy wchodzę na serwer wyskakuje mi błąd o nazwie rogame.exe czasami wejdę na serwer pogram 5 min i dopiero wtedy wyskakuje błąd jeśli to naprawię a muszę bo wczoraj kupiłem tę grę i 90zl niemożne iść w śmietnik więc jak znacie przyczynę albo rozwiązanie to napiszcie i jak naprawie to z chęcią zagram i zawsze znajdę czas :) pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...