Jump to content

Pokrakk

Forumowicze
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pokrakk last won the day on December 8 2019

Pokrakk had the most liked content!

Community Reputation

22 Neutralna

About Pokrakk

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 10/16/1982

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

3,141 profile views
 1. Powinno pasować. Sam zrobiłem coś podobnego ze starym Laptopem Fujitsu i efekt jest znakomity - wydajnośc plus niższy pobór mocy przez dysk.
 2. Jakiś czas temu przesiadłem się z peceta na Xboksa i mam spory problem z przyzwyczajeniem się do pada. Szczególnie ten problem doskwiera mi w Modern Warfare 3 (mój pierwszy CoD na konsoli swoją drogą). Pół biedy z singlem, tam jest dość czasu na spokojne celowanie. Jednak w multi dostaje takie cięgi, że aż gorzkie łzy same napływają do oczu :'( Znam mapy, potrafię dopasowywać bronie do stylu gry, w Call of Duty na pececie zjadłem zęby - ale na konsoli nie potrafię się odnaleźć ze sterowaniem. Macie jakieś rady dla początkującego wojaka dotyczące strzelania za pomocą pada?
 3. W Battlefielda 2 gra nadal mnóstwo ludzi - choć mnie osobiście bardziej podszedł Battlefield Play4Free IMO (darmowy). Medala 2010 lepiej sobie darować - ginie się błyskawicznie z ręki kolesi, których mundury idealnie wtapiają się w otoczenie - idziesz, seria znikąd. Idziesz ponownie, seria z innej strony. Nie idziesz, kampisz - nóż w plecy. Czysta przyjemność, naprawdę.
 4. Blacklight Retribution. Rozgrywka w stylu Call of Duty w scenerii nawiązującej do Deus Exa, Feara i Ghost in The Shell. Jedna z niewielu free2play, która NIE JEST pay2win. No i najciekawszym ficzerem odróżniającym Blacklight od innych jest wbudowany w grę wallhack Mam rozegrane ponad pięćset godzin, a to coś chyba znaczy. Polecam.
 5. A co ma wspólnego zaawansowana fizyka obiektów 3D z włączaniem gry? Rozumiem brak wydajności w rozgrywce, ale nie przy uruchamianiu.
 6. Mnie się zdarza zagrać. A co do komunikacji - nie jest ona aż tak istotna wbrew pozorom. W większości wypadków wystarczają komunikaty z menu podręcznego.
 7. Z doświadczenia wiem, że czasem problemem są dodatkowe programy typu Xfire, czasem antywirus, niekiedy błąd BIOSu (zdarzyło mi się kiedyś - proc zamiast na 3GHz taktował się na 1 GHZ). Powyłączaj powyższe i sprawdź.
 8. Jaki charakter maja przycięcia? Stały niski framerate? Sporadyczne freezy? Spadki płynności w jakiś konkretnych sytuacjach? Występują od razu, czy dopiero po czasie?
 9. Limit instalacji. Warheada można zainstalować z jednej kopii bodajże pięć razy o ile dobrze pamiętam, potem trzeba kupić nową. Ktoś ci sprzedał taką właśnie zużytą grę - tak bywa jak się kupuje gry na Allegro zamiast z oficjalnych źródeł. Jedyne, co znalazłem to to: http://activate.ea.com/deauthorize/
 10. SZESNASTOKROTNY ANTYALIASING?! Dobrze zrozumiałem? Czy może chodziło o anizotropię? Bo jeśli o to pierwsze, to raczej nie ma karty, która by Crysisa w takich ustawieniach pociągnęła.
 11. Pamiętam płacze na optymalizację przy premierze pierwszych BlOpsów - co ciekawe wśród beks najwięcej było użytkowników dwurdzeniowców, podczas gdy quadów praktycznie się wśród nich nie spotykało. Nie wiem, jak wygląda sytuacja z nową częścią, ale podejrzewam, że wiele się w tej kwestii nie zmieniło.
 12. @gh0stX - to są porady w stylu "a wezmę powyłączam cukierkowe efekty, które zżerają może z dziesięć procent klatek i będę myślał że jestem pro". @byczek976 - Najpierw odpal kampanię na najniższych detalach, potem na najwyższych i zapisz fpsy. Ewentualnie po prostu najpierw zmniejsz rozdzielczość do najniższej jaką się da, a potem do natywnej. Jeśli nie będzie różnicy w klatkach, będzie to wskazywało na coś innego niż karta graficzna - na przykład procesor.
×
×
 • Create New...