Jump to content

iNSID3

Forumowicze
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About iNSID3

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 09/23/1991

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

898 profile views
 1. iNSID3

  Problemy z forum

  Hej, czy u was też nie działa prawidłowo opcja "szukaj" i wywala błąd serwera, że nie może obsłużyć? żądania? (error 500). Chciałem tutaj poszukać czy jest jakiś wątek zrzeszający graczy VR do wspólnej gry, ale widzę że ciężko cokolwiek znaleźć...
 2. Witam serdecznie. Czy jest możliwość zmienić Tło menu w Wieśku na to starsze? Obawiam się, że nie otrzymam pozytywnej odpowiedzi jako, że jej nie znalazłem (nie ma możliwości?), albo tylko mi to przeszkadza:). Nie znalazłem podobnego tematu. PS: Oczywiście co do zmiany menu nie chodzi mi o usunięcie dodatku. Pozdrawiam.
 3. iNSID3

  Planetside 2

  No to tak więc szukam chętnych do gry jak i do outfitu. Server Woodman, Terran Republic . Najchętniej dodajcie mnie w grze: iNSID3. Wiadomo, że w kupie siła no i przyjemniej się gra w kilka osób. Przecież gra jest nastawiona na zgranie
 4. Ja gram na Woodman jako Terran Republic. Kto chce zagrać to zapraszam nick w grze iNSID3
 5. iNSID3

  Battlefield 3

  Witam, witam. Ja też mogę coś zdziałać jeżeli chodzi o granie . Nick w sygnaturce
 6. ja mogę popróbować
 7. iNSID3

  Battlefield 2142

  Może od momentu nowszego patcha m. in. wprowadzającego za free dodatek Northern Strike liczba serwerów znacznie spadła, lecz nadal ludzie w to grają. Polacy też, ale czy ktoś stąd jeszcze w to gra? A może ktoś szuka ogarniętej osoby do składu ?
 8. iNSID3

  Enemy Territory

  Ktoś gra jeszcze z tego forum na jakimś ETPRO ?
 9. Modem do UT2004 ? a nie przypadkiem do 2003 ? :o. Swoją drogą czasami ja grywam. Jedynkę i Dwójkę mam więc jak ktoś coś kiedyś to ja z chęcią
 10. Ja czasami grywam na takim hostowanym z domu Litewskim serwerze ze spoko Litwinem . W sumie należę do tych graczy co pamiętają chyba najpopularniejszy server a przynajmniej najbardziej zaludniony Raj Dla Cieniasów. W sumie tęskno mi za tamtymi czasami . A może tutaj jest ktoś kto na RDC grał ? . Anyway, ktoś gra w to jeszcze ?
 11. Witam. Ja bardzo chętnie bym zagrał w końcu w to z Polakami i z sensownym zgraniem . Ktoś się pisze na taką grę towarzyską ? najlepiej z komunikatorem jakimś głosowym.
 12. No to może ja zacznę. Co to za broń, której część jest na obrazku, i do jakiej formacji należała?
 13. Myślę, że to miecz odachi. A tak przy okazji witam was tutaj zgromadzonych [ADDED] -Jako symbol armii, Odpowiedzialna jako chorągiew, sztandar, oraz prawdopodobnie w celu odstraszenia przeciwnika wielkością ostrza. -Podarki dla świątyń oraz bóstw. Często wykuwano na nich modlitwy o powodzenie w wojnach lub symbolizowały ważne z punktu widzenia historii kultu ostrza. -Pokaz umiejętności kowala. (Bardzo trudno było je wykonywać. Kowal musiał mieć pomocników aby zrobić taki miecz)
×
×
 • Create New...