Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 08/2011

Polecane posty

Może w peirwszej zagadce chodziło o to aby policzyć litery do 194.

194 literą jest czeluść później już mamy zdanie Ogarnął go S.T.R.A.C.H

@Cryobraz fakt ale przez 2 minuty pisałem to rozwiązanie czyli od ciebie go nie wziąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 194 jest podpowiedzią może chodzi o wersy 1, 4, 9. W pierwszy wspomniany jest Duke Nukem Forever, w czwartym jest mowa o fatum (jedno z angielskich tłumaczeń tego słowa to DOOM, choć pewnie chodzi o coś innego z tego wersu), a w dziewiątym jest mowa o strzelaniu z zadu (RF Armageddon).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie będzie czasem pierwsza część S.T.A.L.K.E.Ra lub F.E.A.Ra ? Bo Strach czyli fear i pisze się tak samo (po każdej literce kropka) a stalker to sam wpadł (nie wiem czemu)

@Spike787 Wieczna smocza giwera ? Tylko z czym to może być skojarzone ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie S.T.A.L.K.E.R.-y Czyste Nieba czy M&B Ogniem i mieczem odpadają, gdyż Ghost wyraźnie napisał, że prawidłowo rozwiązana zagadka daje część tytułu...

Nie koniecznie - cyferka na końcu tytułu też jest częścią tytułu. Ale te rozwiązania są wątpliwe, z innego powodu - nie uwzględniają wszystkich wskazówek.

EDIT

skoro chodzi o wiersze 1, 4 i 9 to tak:

Wieczny książę zarzucił giwerę na plecy, wsiadł na smoka i zarzucił na głowę kaptur.

Wiedział, że uzbrojona księżniczka nie będzie czekać na ratunek bez końca.

Poleciał w kierunku wejścia do piekielnej otchłani. Gdy ujrzał jej czeluść, ogarnął go S.T.R.A.C.H.

To fatum - szepnął i splunął trzy razy za swoje lewe ramię. Z czeluści wyjechał krzyżacki komtur.

Mam dla waści dwa nagie miecze - rzekł krzyżak i rzucił mu pod nogi coś nagiego, choć do mieczy niepodobnego.

Urocze dziewoje podobały się księciu do czasu, aż nie otworzyły ust, które jak się okazało,

pełne był kłów spiczastych i ostrych niczym u rekina. Książę niczym rybak, opuścił na twarz noktowizor

i w jego zielonkawym blasku ujrzał, że to tylko hologram. Wyciągnął zza pazuchy tęczowego jednorożca

i strzelił z jego zadu. Z satysfakcją ujrzał, że przeciwnik znika z wrzaskiem niczym wampir,

potraktowany święconą wódą. MTFBWY- rzekł krzyżakzanimzniknął, w obłoku wody kolońskiej.

z pierszych liter każdego wyrazu wychodzi coś takiego: Wkzgnpwnsizngk, tfsistrzslrzcwkk, iszjzzsużpzzwnw - raczej bełkot, ale być może ktoś odkryje o co w tym chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NewHunter chyba dobrze myśli , ja jeszcze zauważyłem , że większość tych tekststów brzmi troche szalenie , do tego 2 i mamy Postal 2 , lecz jak na CDA to mi się wydaję trochę za mało , więc jak już to Postal X , bo tam są 2 części gry .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wyrazy pierwszego, dziewiątego i czwartego wersu to : kaptur, komtur, wampir. Mi to się skojarzyło z serią LoK, więc tą grą mogłoby być Legacy of Kain: Soul Reaver 2/Legacy of Kain: Blood Omen 2. Główna postać jest wampirem, Raziel chodził zamaskowany i w niektórych (o ile nie wszystkich) częściach tej gry zabija się rycerzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NewHunter chyba dobrze myśli , ja jeszcze zauważyłem , że większość tych tekststów brzmi troche szalenie , do tego 2 i mamy Postal 2 , lecz jak na CDA to mi się wydaję trochę za mało , więc jak już to Postal X , bo tam są 2 części gry .

Jest też 3 część :eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnął zza pazuchy tęczowego jednorożca i strzelił z jego zadu

Kojarzy mi się Postal, a wam?

Może być - w końcu w Postalu też było wszystko bez sensu :D

Heh :)

Coś w tym jest, Postal to dziwna gra, a arsenał w grze jest dość bogaty, więc takie rzeczy jak miecze czy jednorożce nie są takie głupie. I te dziwne porównania, że dziewoje mają usta pełne kłów czyli mogą to być wizje bohatera, który nie jest chyba zbyt zdrowy psychicznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie ten wers o strzelaniu z zadu jednorożca. Kurczę, wiem, że był jakiś mod (albo po prostu taki smaczek) do jakiejś gry, tylko nie mogę sobie przypomnieć jakiej, kurcze.

EDIT: Ten jednorożec to był do odblokowania w Red Faction: Armageddon.

Więc może chodzi o Red Faction: Guerilla?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...