Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 08/2011

Polecane posty

Wydaje mi się, że strzelanie z jednorożca było możliwe w Red Faction: Armageddon. Red Faction był w CDA, więc w połączeniu z dwójką z drugiej zagadki obstawiam Red Faction 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książe niczym rybak opuścił na twarz noktowizor i w jego zielonkawym blasku ujrzał, że to tylko hologram

@ NewHunter7 - ang. fisher - rybak

ten wers, a przynajmniej jego część wyraźnie nawiązuje do serii Splinter Cell :)

W sumie racja :happy: Ale jaka mogłaby to być część? O ile się nie mylę to w cda była tylko pierwsza...

A redakcja ma w zwyczaju wrzucać na cover wszystko po kolei tak? I dlatego wątpie by była to Pandora Tomorrow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W równaniu w niewiadomych wstawiłem cyfry 1, 9 i 4, z równania wyszło ok 70. Grą, która pasuje nawet do zagadki jest "Armored Fist 3: 70 tons of Mayhem". Tak jak wywnioskowała większość osób, przyszłość wiąże się ze szkołą, a premiera tej gry miała miejsce we wrześniu. Strzelanie również się pojawia. To taka moja poszlaka, lecz nie sądzę, aby była trafna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto czytał Wiedźmina, to będzie wiedział o co chodzi :tongue:

Borch Trzy Kawki chodził z dwoma mieczami, które zamieniały się w 2 piękne wojowniczki (Tea i Vea) zwane również Zerrikankami. Były zabójczo groźne :diabelek:

A Borch był też złotym smokiem tak? Smok nazywał się Villentretenmerth

Wszystko się ze sobą wiąże :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Divinity II: Ego Draconis w pierwszym wersie jest mowa o smoku w 4 natomiast coś o krzyżaku a to się kojarzy z wojownikiem 9 wers mówi o wampirze a to może świadczyć ze gra jest z gatunku fantasy

a 2 to liczba która znajduje się w tytule

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...