Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 08/2011

Polecane posty

Na jednym z obrazków jest siarka, na drugim jest przedstawiona wojna, a na trzecim kolumny wyglądają jak rzymskie 2.

Poniżej są obrazki mówiące (wg mnie) o angielskiej wikipedi.

Siarka to S

dalej wojna

i rzymskie 2 (II)

Jak w angielskiej wikipedi piszemy "S" oddzielimy spacją, dalej wpiszemy W pojawia nam się SWAT. A dwie kolumny oznaczają "2"

Grą będzie S.W.A.T. II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie to coś z serii Civilization (obstawiam 4). Tablica z siarką i uranem może oznaczać odkrycia i nauke, które pozwalają na rozwój naszej cywylizacji. Obrazek z żołnierzami, może oznaczać toczone wojny oraz jeden z okresów które napotkamy w grze. Kolumny doryckie mogą symbolizować starożytność która również znajduję się w grze. Flaga brytyjska - symbol państwa jako nacji dostępnej w grze (co do tego nie mam pewności). Logo Wikipedii składa się z różnych liter pochodzących z różnych języków, litera jest elementem pisma którego posiadanie jest cechą każdej cywilizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemia + Wojna = ? Przychodzi mi na myśl technologia, może jakaś strategia oparta na nowoczesnej technologi? Jak np. Empire Earth III ? Co ma wspólnego z Wikipedia? A no to że chodzi moim zdaniem o wiedzę :) zdobywaną w grze ( odkrywanie technologi, nauka, etc.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo Wikipedii może mieć 2 znaczenia:

- Jako ważny element w grze ( rozpoznawczy )

- Jako pomoc w rozwiązaniu, coś do wklepania, a skoro flaga Brytyjska ( 99% że to musi być wstukane po angielsku) choć nie musi, jeśli chodzi o pierwiastki dobrą myślą było właśnie z tymi liczbami atomowymi, może to data której zaczyna się przygoda w grze?

Nic nie przychodzi mi na myśl ; /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi obrazek prezentuje jedno słów. Krótkie. A po zamianie jeszcze krótsze. Używaliście go już wielokrotnie. Jakie?

wojna? A po zamianie war?

Czyli może mamy: SU war 2. Niestety wyniki z wikipedii nie wyskakują z niczym oczywistym...

Gemfan - w jednej z podpowiedzi napisałem co trzeba jeszcze zrobić. Zrób to i uzyskasz w Wiki odpowiedni wynik.

W angielskiej wikipedii nic ciekawego nie widzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...