Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 08/2011

Recommended Posts

Ponieważ tak mi wypadło, przecieki zaczniemy o dzień wcześniej niż zwykle. Zapowiedź numeru pojawi się też wcześniej, czyli w czwartek.

Zabieram się za wymyślanie pierwszego przecieku. Ponieważ mam jeszcze trochę innej roboty do załatwienia, więc na razie nie jestem w stanie powiedzieć, na którą godzinę go przygotuję.

Póki co czuwajcie i obserwujcie ten temat.

No to jadziem.

Zagadka jest i trochę trudna i trochę łatwa. Podpowiedzią do obu zagadek jest bliska przyszłość czytelników.

Każda z zagadek wskazuje na część tytułu pełniaka. Podpowiedź jest jednakowa dla obu zagadek. :)

Zagadka 1.

post-13-1311595264_thumb.jpg

Zagadka 2.

{[(X+13)*6]-[(Y-1)*8]}/[(Z*2)+2] = ?

Cóż,mnie to zadanie matematyczne wychodzi tak:

6x+78-8y+8/2z+2=

I dalej nie wiem,pewnie przez to,że od czerwca się z tym nie musiałem babrać :smile:

Może to MTFBWY trzeba jakoś dopasować do tego "wyniku"(chyba trzeba by zrobić równanie z trzema niewiadomymi)?

Edit:NeroDX nie pomyślałem o tym =D

Mimo,że I zagadka "miksuje" elementy różnych gier,to opis nawiązuje do przekazania dwóch mieczy Jagielle przed największą średniowieczną ustawką...tfu bitwą.Może to jakaś strategia,w której było to ukazane?

Może chodzi o drugą część gry Stalker czyli Czyste Niebo. Słowo STRACH pisane z kropkami, tak samo jak S.T.A.L.K.E.R. Poza tym te zwroty w tym tekście o jednorożcu i inne odjechane rzeczy mają związek z Czarnobylem gdzie mogły występować jakieś popromienne stwory :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...