Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 08/2011

Polecane posty

Może chodzi o Divinity II: Ego Draconis? Druga część, w pierwszy wersie jest mowa o "wiecznym księciu" (w Duke Nukem Forever za pasek życia służy Ego Duke'a), no i o smoku. Pojęcia jednak nie mam jak tą grę powiązać z pozostałymi podpowiedziami, no i z tym co napisał MooN, w końcu był nieco bliżej rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komtur, inaczej komandor - zwierzchnik domu zakonnego w niektórych zakonach rycerskich (np. krzyżacy, joannici, templariusze). Później w państwach tych zakonów ? zarządca okręgu, prowincji (komturii), złożonej z 1 lub kilku zamków i przyległego terytorium. W Zakonie krzyżackim podlegali mu Prokuratorzy.

W krajach języka niemieckiego komtur jest także oznaczeniem II i III klasy orderowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Quake 2

Dlaczego:

jeśli weźmiemy 1, 9 i 4 wers podpowiedzi a następnie 2 słowo w tych wersach (2 wynik równania) otrzymamy słowa:

Książe - chodzi o Duke'a

Fatum - 2 tłumaczenie w tłumaczu googla to Doom

strzelenie - FPS

@ pierwsze odnoszą się klasycznych fps i pomijają właśnie quake'a, a cześć 2 to wynik równania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Quake 2

Dlaczego:

jeśli weźmiemy 1, 9 i 4 wers podpowiedzi a następnie 2 słowo w tych wersach (2 wynik równania) otrzymamy słowa:

Książe - chodzi o Duke'a

Fatum - 2 tłumaczenie w tłumaczu googla to Doom

strzelenie - FPS

@ pierwsze odnoszą się klasycznych fps i pomijają właśnie quake'a, a cześć 2 to wynik równania.

Quake 2 był już w CD-A więc odpada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Beyond Divinity

Bohater na okładce gry jest w kapturze, nalezy do zakonu walczącego ze złem.

W otchłani dusza jego i Rycerza Śmierci zostają połączone.Oboje wyruszają na wielką przygodę, której celem jest znalezienie sposobu na przerwanie ciążącej na nich klątwy i rozłącznie dusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście te wersy kojarzą się z Assasin's Creed- em.

Kaptur - Ezio miał takowy na głowie

Krzyżacki komtur - akcja gry toczy się w czasach krzyżackich

Ale chyba by musieli zaczynać od końca podawanie pełniaków, żeby to była prawda, albo byłby on jedyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borch Trzy Kawki chodził z dwoma mieczami, które zamieniały się w 2 piękne wojowniczki

Nie pij tyle, Grunwald ci sie z wiedzminem chyba pomieszal, albo tez kulejej zdolnosc do czytania ze zrozumieniem.

Borch stwierdzil, ze nie musi chodzic z bronia, bo jego bron to te dwie panny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...