Skocz do zawartości

CDA 07/2011 zawartość


Smuggler

Polecane posty

Ułaa, gorąca okładka :diabelek: Już dawno nie było takich złocistych kolorów.

Ciekawe, czy recenzja Duke'a będzie napisana w stylu typowo kaszankowym, czy w sposób normalny - z wytknięciem błędów i nie pastwieniem się nad grą. W końcu tyle lat czekaliśmy na takiego gniota...

Od dawien dawna chciałem zobaczyc numer CDA, w którym recenzujecie DNF, podobnie wielką chęcią przejrzę większość polskich czasopism z recenzją tejże gry. Na naszych oczach tworzy się historia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zapowiada się naprawdę ciekawy numer. :smile:

Najbardziej interesuje mnie ta relacja z E3 oraz recenzje Duke Nukem Forever i Red Faction: Armageddon. Na pewno przeczytam też "Jak kupować gry" i tekst o Jade Empire.

Okładka wygląda całkiem fajnie. Na płytkach też bardzo dobra zawartość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście HOSTESSY!" :tongue:

Odkąd zamieściliście w 101 CDA 7/04 fotoreporaż z E3, zdjęcia hostess stały się nieodłącznym elementem waszych relacji. Dobrze, że z tego nie rezygnujecie.

I można? Można zrobić okładkę w której napisy nie psują wizji artystycznej. I nawet napisów nie musieliście zmniejszać. Oby tak dalej, wielkie brawa za ładną okładkę.

A najlepsze w tym numerze, że Smuggler musi odszczekiwać te wszystkie złośliwości jakie wylał kiedyś na DNF w artykule o grach które nie powstaną :tongue: . Co prawda gra nie jest super-hiper ale może nowa ekipa poprawi to w sequelu.

Trochę się krzywię na megatest przeglądarek. IMHO zmarnowaliście te 4 strony. Przecież niedawno był artykuł w którym je porównywaliście - to nie wystarczy? Zresztą w ogóle nie lubię jak robicie megatesty programów - i tak wiadomo, że np wśród graficznych najlepsze są Picasa i Photoshop a programy moderskie interesują niewielką grupę czytelników. Ale to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojojoj, ale okładeczka jest pikna, w tym roku zaraz obok okładki z numeru kwietniowego najlepiej wykonana i najładniejsza, a w rzeczywistości pewnie jeszcze lepsza, dawno nie było płci pięknej, tak nie może być panowie, trzeba to nadrobić. Wreszcie jakieś soczyste... barwy oczywiście :P.

A co do numeru, to jak zwykle grubo, o pełnych wersjach już pisałem, zaś zawartość jak zwykle świetna, o targach już sporo się naoglądam i naczytałem, ale dobrego nigdy nie za wiele. Dużo artykułów, recka DNF, Dungeon Siege 3. Nic tylko czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego jest zabawna przygodówka A Vampyre Story (również po polsku), dzieło gościa, który w swoim czasie robił m.in. Monkey Island, co chyba jest wystarczającą rekomendacją.

Hmmm. Czytałem niedawno recenzję i sam Kuń narzekał, iż gry nie powinno się promować w ten sposób, a powinno się zaznaczyć, że Vampyre Story jest dziełem twórcy LOKACJI I WIĘKSZOŚCI TEŁ "Małpiej Wyspy"... sami sobie zaprzeczacie.

Cieszy powrót Pepina i relacja z E3. Szkoda, że tak mało recenzji... no cóż, sezon ogórkowy, nie ma co was winić. Bardzo mnie zdziwiło, że Jade Empire trafiło do GWŻ. Toż to zwykły, średniawy erpeg, do pięt nie dorastający takim, jak "Baldur's Gate 2" czy "KotOR". Ale to moje subiektywne odczucie.

Fajnie, że znajdzie się artykuł o graczach z perspektywy sprzedawców. Równie interesująca może być typologia wrogów.

O pełniakach pisałem wcześniej - i muszę się powtórzyć. Najlepszy zestaw od czasu 168 numeru.

Ogólnie numer sympatyczny ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer. Mam nadzieję, że będzie coś nowego o najnowszym BioShocku? ;) Okładka również prezentuje się bardzo ładnie, szkoda tylko, że bez dyskobola. Pełne wersje są genialne, dawno już nie było tak dobrych gier. W publicystyce trochę dziwi, że JE to "gra wiecznie żywa", raczej niedoceniana, przecież ma tylko troszkę ponad cztery lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość jak zawartość(jedyne co mnie najbardziej ciekawi to recka Duke'a, który okazał się ogromną klapą, no i jeszcze to, jak CDA wyjdzie z tej niezręcznej sytuaacji po 14 latach oczekiwania :tongue: ). Jeśli chodzi o pełniaki to jak dla mnie fajny jest tylko G3, reszta to słabiutkie zapychacze miejsca na płytce. Najbardziej rozbroił mnie tekst Smugg'a po odgadnięciu Gothica: "Dalej będzie juz tylko lepiej" :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...