Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

A ja z elektrykami walcze dlatego są takie duże rachunki bo cwaniaczki robią rachunki prognozowane tzn przewidywalne zużycie energii. Czyli konsumenci udzielają im kredyt na wieczme oddanie. To nie jest rzeczywiste zużycie energi zgodne ze stanem licznika tylko jakies popaprane bzdury. Ja już poszedłem do Federacji Konsumentów i będą mieli proces :twisted: a co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będe szczęśliwy bo to oznacza, że Crysis nie będzie pokazówką Visty i DX10, który w początkowej fazie tylko podniesie wymagania przedewszystkim ram. Bo okazuje się, że nowy systemek porzera tyle ramu co FEAR na tekstury...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest niesamowita? To się dopiero okaże na razie screny faktycznie są niesamowite filmiki też sprawiają pozytywne wrażenie, ale to za wcześnie oceniac grę. Dopiero jak wyjdzie demko i będziemy mogli wreszcie przetestować Crysis wszystko się okaże. Mam nadzieje, że będzie równie dobry co FarCry i tak samo zoptymalizowany :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. Jak zobaczyłem w CDA wymagania minimalne tej gry to mi szczęka opadła :) hehe, no ale cóż - dziwne by było gdyby z taką grafą gierka śmigała na średnim polskim sprzęcie :)

A co do stalkera "the release date of S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl has been officially fixed as Q1 2007." - hmm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przeczucie, że Crysis wszystkich zaskoczy nie tylko możliwościami silnika ale też optymalizacją... Stalker niestety nie będzie już tak rozbudowany jak miał być grafa troche się postarzała, ale mam nadzieje, że gra będzie dobra w końcu taki Prey powstawał aż 11 lat i wyszedł super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wie gdzie to:

http://www.prntscrn.net/img.php?img=FarCryComp.jpg

Nooo faktycznie :P

Nasuwa się tylko jedno - przegięli pałkę.

Swoją drogą co do optymalizacji - hehe byle lepiej niż Ghost Recon nowy, w którego grałem jakieś 5 min po czym komp mi się wyłączył :P (może mu za gorąco było) - ale nawet podczas tych 5 min ... 13 klatek mnie nie zadowala w żadnym stopniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YES,YES,YES w końcu oficjalna wiadomość ,że next-geny są za słabe na CRYSISA i o to chodziło PieCe rządzą :lol: a konsole precz :twisted:

g*wno prawda. PS3...baaa...X360 łyknąłby tą grę bezproblemowo (bez zwisów i chrupnięć). Bo czyż X360 i PS3 nie sąbędą najbardziej zaawansowanymi technologicznie sprzętami do gier przez najbliższe lata ?

A pozatym w 2007 na oba next-geny powstaną tak długo zapowiadane tytuły jak Killzone 2 (ups..3 :P) i Halo 3, po czym już nikt nie zwróciłby uwagi na Crysisa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X360 juz jest i jakoś mnie tak nie olśnił wolałbym takiego kompa z Radkiem1900XT, ktory kosztuje tysiaka 8) . Co PS3 to zobaczymy czy będzie lepszy od Xklocka. Stary spójrz na screny z Crysis jeżeli ten Kill czy Halo3 go przebiją to będzie cud z Crysis to sobie mogą porywalizować ale w kulki pod względem grafy. Jakbyś się przyjrzał to bys skumał, że Cryengine2 generuje obrazy jak prawdziwe :lol: 8) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X360 juz jest i jakoś mnie tak nie olśnił

no, fakt. Ta konsola jeszcze nie pokazała na co ją stać.

Ale napaewno że obie konsole są w stanie wygenerować TAAAAKĄ grafikę jak Crysis ;) Kto wie, może te szfaby (CryTeck to niemcy prawda?) kiedyś pójdą po rozum do głowy i wydają Crysisa na "kąsole" ;)

http://www.gameonly.pl/newsy/9719

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że, niestety, Oblivion na X360 ładował się tysiąckroć dłużej niż na kieprawym mym sprzęcie pecetowym. Do tego wcale nie wyglądał dużo ładniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh początki każdej konsoli są trudne. Jeszcze kilka lat temu, nikt by nie pomyślał, że na PS2 można zrobić grę taką jak MGS3 :shock: Ta gra chyba przewyższa możliwości sześcioletniej już konsolki heheeh (a działa!) i tak też pewnie będzie z next-genami. Na początku ochłapy, a później arcydziełaaaa!!

W Oblivionie wystarczy przytrzymywać "A", aby skrócić loadingi. Przyczynami tych długich ładowań może być również to, że jest to poprostu błąd konwersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczynami tych długich ładowań może być również to, że jest to poprostu błąd konwersji.

Błąd konwersji gry, która to najpierw była robiona głównie z myślą o konsolach next-gen? Tratatata... To na PC mamy konwersję z X360 wzbogaconą tylko o wyższej rozdzielczości tekstury i lepszej jakości dźwięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc i ja wygłoszę swą opinie na temat CRYSIS. Oczywiście muszę ją (grę) baaardzo pochwalić ze względu na oszałamiającą grafikę i genialną fizykę. Jestem pewien, ze nawet jeśli nie będzie dobra od strony fabularnej to i tak będzie się chciało w nią grać. Teraz troszkę pomarudzę :wink: Ja rozumiem, że wszyscy chcą robić gry rewolucyjne i wogóle, ale te wymagania chyba wzięli z kosmosu. Przecież to jest SZOK!!! Athlon 3000+, GIGA RAMU, łącze 256 kb/s, o grafice nie wapominając. A to są przecież minimalne wymagania. Więkrzość osób które znam nie ma nawet takiego komputera. Na takich wszytko pójdzie na niskich detalach i będie lagować jak diabli, więc rozsądnie by było zakupić lepszy sprzęt, ale zalecane wymagania są jeszcze straszniejsze. Twórcy powinni dorzucać 2000 PLN do każdego pudełka na samą kartę graficzną!!! I czywiście nowego Windowsa! Tak swoją drogą, ciekawe czy to się opłaca: wydać kupę kasy na rewolucyjne rozwiązania, ekipe, dystrybucje, skoro gre kupią tylko Ci którzy mają potwory zamiast komputerów (zakładam, ze tacy nie muszą kupować na bazarku :wink: ) Wiem, że to nie ich wina, że mnie nie pójdzie i nie stać mnie w tej chwili na taki komp zeby gra mi chodziła bez zarzutów, ale Polak nie był by Polakiem, gdyby nie pomarudził od czzasu do czasu:P Teraz trzeźwe spojżenie na sprawę: tę grę kupią ludzie którzy mają bardzo dobry sprzęt i tylko tacy, ale sądzę, ze wiele osób kupi sobie nowy komputer tylko po to, aby pograć w to CUDO (bo to nie ulega wątpliwości). Może to być celowy krok twórców gier, mający na celu zachęceni graczy do zakupu nowoczesnego sprzętu, tak aby juz nie musieli się martwić, że więkrzości gra nie pójdzie i dlatego jej nie kupią (paradoksalne, prawda?). I jeszcze jedno: CRYSIS jest z pewną rewolucją jeśli chodzi o standard wizualny, ale to nie tylko to czyni z gry wspaniałą. Twórcy wiedząc, że maja takie dzieło w ręku mogą zaniedbać fabułę i wyjdzie z tego po prostu kolejna dobra strzelanka, nic więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że grafa to nie wszystko liczy się przedewszystkim grywalność. Jak na razie Crysis graficznie jest cudem ale musi się też sprawdzic od strony grywalność. Co do tych wymagań to nie będą takie potworne :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem wymagania są spore.. ale dla Polaków.

Na zachodzie tj w USA masa ludzi ma sprzęt podany w zalecanych (i nie ma co się dziwić skoro w USA można kupić kartę graf, procesor i płytę głównej w cenie tej samej karty graficznej w Polsce :/) No i do tego dojdą ich zarobki (w najgorszym wypadku 8$/h)... także im sprzęt nie straszny i gra tam na pewno znajdzie rynek zbytu. A co do Polski.. No cóż.. pozostaje nam się tylko łudzić, że będzie świetna optymalizacja i w ogóle że chcieli nas postraszyć wymaganiami... yhy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...