Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

@RIP

U mnie to dopiero jest masakra. Chyba za Niemcy dostanę ze 2 punkty. Dwa ostatnie dzisiejsze mecze zapomniałem wytypować. Na tych mistrzostwach to jestem jakąś antywyrocznią. Kogo nie wytypuję, to przegrywa swój mecz. Choćby w ostatniej kolejce stawiałem na Chorwatów, Irańczyków, Ghanę, Australię, WKS, Anglię i w tych teoretycznie wyrównanych meczach zawsze udaje mi się obrać stronę przegrywającą ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wyszła mi ostatnia 14 kolejka fazy grupowej. Przez większą część typera szukałem siebie gdzieś na miejscach 17-19 czyli na szarym końcu, a tu 10 miejsce, Ta ostatnia kolejka była dla mnie najlepsza ze wszystkich do tej pory całe 5 pkt. Walka o podium bardzo ciekawa, przy tych wynikach jakie padają, jeszcze każdy kto gra ma szansę na podium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Nieźle podkoczyłem przedostatnia kolejka była dla mnie tragiczna, ale w tej zdobyłem 8 punktów i jestem w czołówce :)

Ale rzeczywiście, pierwsza ósemka mieści się w 5 punktach, więc osoba, która obstawi dobrze mecze może wyjść na prowadzenie, a lider spaść nawet na 8. Będzie ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze się dla mnie zaczęło. Trafiłem wynik Kolumbii i prawie trafiłem Brazylię (dałem 2:1), ale sędzia niestety nie uznał bramki, a bramkarz Chile też swoje zrobił, ehh. No cóż 3 pkt na początek, zobaczę jak jutro mi pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dał na remis, więc nikt nic nie stracił.

Dałem na Kolumbię, ale tylko 2:1.

Dziś kolejne ciężkie mecze do obstawienia.

Jeśli chodzi o mecz Brazylii z Chile, to ja zatypowałem remis. tongue_prosty.gif

Faktycznie, ciężko o wytypowanie dokładnych wyników w przypadku tak wyrównanych drużyn. Chyba będzie sporo dogrywek i karnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrr. Zgadnijcie. Zapomniałem o meczu Brazylii z Chile, ale typowałem trzy kolejne. Kolumbię vs Urugwaj 2-0, Holandię vs Meksyk 2-1 i Kostarykę z Grecją 1-0. Praktycznie na trzy typy miałbym 9 punktów, ale Grecy zdobyli gola w 90 minucie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Facedancer

Witaj w klubie, ja postawiłem tak samo. A już się cieszyłem z kolejnych 3 pkt i to, że może awansuje na podium, a tu coś takiego. 6 pkt to też niezły wynik. Następne typy mogą być ciekawe. A w meczu Brazylii dałem 2:1 dla Brazylii, ale sędzia bramki nie uznał :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam jakieś trafienia za 3pkt, szkoda że tak późno, ale lepiej późno niż wcale. Mogło być więcej, ale fatum ostatnich minut nadal trwa. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa, i wyniki meczów również więc wszystko w górze tabeli jest możliwe. Cieszy frekwencja, oprócz jednej osoby wszyscy obstawiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że w pewnym momencie chciałem zrezygnować :)

Teraz mam najwięcej 3 i chyba największy progres od 12 kolejki. Szkoda, że Belgia nie strzeliła brz=amki w regulaminowym czasie na 1:0, bo wtedy byłbym jeszcze wyżej. Ketro i R1p trochę odskoczyli, ale jest jeszcze 8 meczy, czyli 24 punkty do zdobycia. Będzie się działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Elano chce prowadzić, to nie warto zmieniać prowadzącego. Wątpię żeby ktoś się zgłosił.

Kto trafił dokładny wynik wczorajszego meczu. Jeżeli jest taka osoba, to gratulacje :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeest! Pierwszy typer i 3 miejsce! Tego to się nie spodziewałem. Uratował mnie typ finału który obstawiłem na 0 - 0 za 3 punkty. Co ciekawe gdyby Holandia nie strzeliła na 3 - 0 w meczu o trzecie miejsce, to z użytkownikiem mateusz (steffan) miałbym tyle samo typów za 3, za 2, za 1 i za 0, bo gdyby nie strzeliła to bym miał tym za 2 pkt a nie za jeden i by się wyrównało :) Oczywiście gratuluję zwycięzcy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...