Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Kurczę jest już 5-0. Trzeba było obstawić 8-0, tak jak kiedyś Niemcy pokonali Arabię Saudyjską w 2002 roku. Jutro się dowiem czy ktoś z was obstawił zwycięstwo różnicą większą niż 6 bramek. Mam nadzieję, że Urugwaj wygra spotkanie o północy jedną bramką :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Aż 10-0 bym nie obstawił :), Co pokazuje tylko jaka... Nigeria jest słaba, wygrywając tylko 5 bramkami. I pytanie za 3 punkty :) - ile bramek strzeli im Urugwaj? 5-6-7?? :). Ech chciałem być fantazyjny i podniosłem wynik Urugwaj-Nigeria na 3-2. A tu banalne 2-1. Elano miał rację - wystarczy obstawiać tylko 2-0, 2-1, 1-1 i się wygra. Podsumowując - 8 pktów za 2 serię spotkań jest niezłe, dzisiaj trzeba się przyłożyć i wytypować za jeszcze więcej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No sorry VanNerd93, ale skiepściłeś stawiając na zwycięstwo Meksyku (??) i nie doceniając Włoch (a oni IMHO nie stracili formy z Euro). A ukrywanie postów rzeczywiście utrudnia wygrywanie. Nie mogę spasożytować :) typów repty2 (może bym zmienił wynik Urugwaj-Nigeria na 2-1) i prześcignąć go w generalce :). Niestety te ostatnie 4 spotkania to dla mnie loteria. Mogę stracić za dużo punktów i przegrać. Bo teraz może być sporo niespodziewanych remisów. Jeśli się opuszczę liczę jeszcze na podgonienie w fazie pucharowej.

Ktoś bierze pod uwagę "bilans bramkowy" :P w przypadku równej liczby punktów w typowaniu? Co jest lepsze 1 typ za 3 pkt i 2 za 2, czy 2 za 3 i 0 za 2? :). Oczywiście życzę szczęścia i powodzenia wszystkim typerowiczom w pozostałych 8 spotkaniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nędza panie dzieju. Człowiek liczy na remis 1-1 a tu Neymar i Fred niszczą mu taki ładny wynik w typerze. No w ogóle nie opłaca się ryzykować w tym Pucharze. Brazylia zagrała chyba najlepsze swoje spotkanie - trzeba było obstawić Canarinhos. 0 punktów i repta2 odjeżdża coraz bardziej sad_prosty.gif.

@DOWN

Tyle dobrego smile_prosty.gif. Na szczęście pozamiatałem w drugim meczu tongue_prosty.gif. Miało być 2-1 dla Meksyku i było. Dobra nasza. Jeśli tylko RIP1988 nie wytypował 2 meczów za 6 punktów, to ja prowadzę :). Sorry, wiem że pyszny jestem, ale tak fajnie po małej rozgrzewce w ostatnich kolejkach Ekstraklasy, przyjść na mały Puchar i wysunąć się na prowadzenie - nawet jeśli to potrwa tylko do jutra. Tym bardziej, że kolega repta2 jest bardzo dobry w meczach reprezentacyjnych. Wygrał w końcu Euro 2012. Kto wygrał Mundial 2010 to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek

Ja w ramach odmiany dzisiaj pokusiłem się o okrągłe 0. Bardziej ufałem Japończykom po meczu z Włochami,a i Włochy grały dziś jak chciałem tylko do rezultatu 1:1. Dalej to już nędza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No to jest nas trzech smile_prosty.gif. Ja się zapatrzyłem na ubiegłoroczny mecz grupowy Hiszpania -Włochy. A co was skłoniło do typowania remisu 1-1? I Japonia grała bardzo dobrze z Włochami. Ale z Brazylią IMHO pokazała piach. Natomiast Meksyk grał dobrze swoje pierwsze oba spotkania i przegrał je minimalnie. Dlatego założyłem, że wygra z Japonią. Ciekawe jak poszło kolegom z dotychczasowego 4 miejsca? Czy Elesshar, gr86 albo krzys242 zdobyli 6 punktów?

@DOWN

IMHO grali jednak dobrze. Jasne - nie widowiskowo, ale do 75 minuty utrzymywali remis z wicemistrzami Europy. A przegrać z Włochami to nie wstyd ;). A jakby można było edytować wpisy, to każdy z nas miałby komplet punktów :).

@Elesshar

Pociesz się tym, że twoja strata, to mój zysk :). Szkoda, że dziś może być odwrotnie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Z tym, że Meksyk grał dobrze to bym się nie zgodził w meczu z Włochami wyglądali bardzo słabo, tam poza dos Santosem nie grał nikt, Włosi na tym turnieju nie grają oszałamiająco, ja osobiście gdybym obstawiał dzisiaj to raczej stawiałbym na Brazylię bo Włosi bez Pirlo to jednak drużyna słabsza ale nie bardzo wiem czy można typować nie jako 2 raz bo edytować posta się nie da :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, 6 punktów, dobrze by było. Jeden, góra dwa bo nie pamiętam czy obstawiłem 2:1, czy 3:1 dla Brazylii. Japonia mnie po całości zawiodła, a mogło być nawet 3:1, ale Chicharito nie wykorzystał karnego. Jutro za to może coś więcej się ugra ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że 30 czerwca wyruszam na tygodniowe praktyki związane ze studiami. Nie wiem, czy będę miał internet i czy będę mógł podsumować zabawę. Może ktoś zrobi to za mnie? Chętnej osobie prześlę w sobotę wieczorem plik w excelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Słupek Fabregasa na razie jest kiksem meczu smile_prosty.gif. Serchio Ramos dalej strzela mocno niecelnie. Jakbym wiedział, że Valdez będzie bronił, to może bym dał Nigerii jedną bramkę w moim typie smile_prosty.gif. Hiszpania rzeczywiście gra z nonszalancją i na pół gwizdka po swojej pierwszej bramce. Nigeryjska robota jest całkiem niezła i jak się hiszpańska obrona nie skupi, to stracą gola. A bramkarz Nigerii ma dużo szczęści ale przecież ono sprzyja lepszym.

Urugwaj prowadzi już 4-0. Zobaczymy czy trafię w dokładną liczbę.

mateusz(stefan) mógłbyś ujawnić posty z typami tej kolejki jeszcze dziś?

@EDIT

Alba mógł już se darować ta drugą bramkę. Znowu gol w ostatnich minutach rujnuje mój typ. Ale nasza reprezentacja tak nie zrobi - nie oni do końca są słabi. Poza tym...

Tores, Tores, Tores!

Nie wiem czemu wszyscy tak po nim jadą? Przecież to najlepszy napastnik Hiszpanii i b.dobry Chelsea. Bardzo go lubię i proszę mi na niego nie najeżdżać.

Za to Urugwaj spisał się świetnie. Napisałem 7-0 i 7-0 było. Niestety przez Albę zamiast 6 punktów mam tylko 4 co w sumie za 4 spotkania daje 7 (niestety mniej niż za poprzednią kolejkę). 8azyliszek kończy fazę grupową z wynikiem 22 punktów. Co na to konkurenci? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...