Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

No wiecie co?! Masakra po prostu! Już myślałem, że przeskakuje reptę2 o 4 punkty a tu zonk i tylko 5 dostaje. Jak tak dalej pójdzie to niestety nie wygram, bo teraz typy będą nieco łatwiejsze i więcej osób trafi.. Nie mam TVP Sport a Szpaku nie powiedział o 8 bramce, stąd moja pomyłka. Gratuluję lepszym ode mnie w tej kolejce.

Edycja postów zdecydowanie by się przydała tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

@EDIT

AAAaaaaa! Strasznie ciasno w czołówce po ostatniej kolejce. Każdy z pierwszej czwórki jeszcze może wygrać. Dalsza trójka też ma szanse ale mniejsze. RIP1988 typował najlepiej w weekend i gratulacje dla niego. Idziemy łeb w łeb z oboma panami R :). Ja się będę starał, ale 6 punktów jest ciężko uzyskać. Bo przecież to koszmarny pech by w ostatnich minutach wczorajszych meczy z moich 6 punktów zrobiły się dwa. "Hulk sad" sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jeszcze takiej sytuacji nie miałem, ale w najbliższym czasie mogę mieć, więc wolę się zapytać.

Od 19 lipca rusza Ekstraklasa, więc i ruszy też Typer Ekstraklasy. W tym czasie mogę nie przebywać w domu, a kompa domowego przy sobie nie będę mieć.

Pytanie moje brzmi. Czy żeby obstawić kolejkę, muszę pisać z konta na swoim kompie na którym jestem cały czas? Czy mogę zalogować się u znajomych na ich kompie i wysyłać swoje typy?

Chodzi mi po prostu o to - czy można się logować na innych komputerach/komputerze, czy tylko na tym co zakładałem to konto. Nie wiem jak to jest z IP z innych komputerów. Czy jest to dozwolone?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie przejmuj się, też postawiłem na 2-bramkowe zwycięstwo Brazylii i niestety zabrakło ale tak szczerzę mówiąc to Brazylia wyglądała na tle Urugwaju strasznie słabo a Urusi poza przyzwoitą grą w obronie nie pokazali za wiele, więc ewentualny pojedynek gospodarzy z Hiszpanią może skończyć się pogromem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tyle dobrego tongue_prosty.gif

Szkoda, że RIP1988 się nie pochwalił smile_prosty.gif

mateusz(stefan) mógłbyś dziś znowu ujawnić posty z typami zaraz po meczu?

@EDIT

Bida. Po półfinałach, tylko marniutkie 2 punkciki na moim koncie. Przeceniłem Brazylię o jedną bramkę, oraz nie doceniłem Włochów, którzy naprawdę wyciągnęli wnioski po przegranej z Brazylią. Ja niestety nie i o karnych nawet nie pomyślałem. Przyznać się, kto typował karne? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Hiszpania przeszła do finału, nawet po karnych, to typując 2-1 dla nich dostaję, 1 czy 0 punktów? No i czy Elano już wyjechał? Bo tak czekam i czekam na ranking, a tu nic nie ma confused_prosty.gif.

@DOWN

No to mam tylko 1 punkt. Nie obstawiam u buków, więc nie wiedziałem. Tym bardziej przydałoby się podsumowanie, tabelka i wskazanie ostatnich 2 meczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na logikę i odwieczne zasady bukmacherki masz 0, bo typujemy 90 minut. 0 podobnie zresztą jak cała pierwsza trójka i chyba zrobiło się jeszcze ciaśniej w tym typerze. Z grubsza to teraz więcej jak połowa uczestników walczy o zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Nigdzie to regulaminie nie było opisane, bo tamten tyczył się ligi, więc nie było w nim o typowaniu po dogrywek. Jednak jeśli ktoś stawia wynik w pucharze to musi liczyć się, że jest on ważny tylko przez 90 minut. Typ za 3 punkty dla meczu Hiszpania-Włochy to 0:0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja taki przyzwyczajony, że to jasne dla wszystkich. Siedzę na innych forach i takie tam rzeczy.

Tabelki właśnie wysłałem, 8azyliszku. Na pewno napiszę coś od siebie, jak wrócę. Jeśli wrócę.

Co do typera - przecież wszystko było podliczone, nie musiałeś tego wklejać jeszcze raz, 8azyliszku. chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wallbash.gifwallbash.gif

Dno. Dno i metr mułu. Znowu remis i 0 punktów. Jak ktoś z kolegów współprowadzących wytypował remis to jestem załatwiony i nie wygram swojego pierwszego typera :(.

Ach ten Cavani. W poprzednich spotkaniach aż tak dobry nie był :). Jedyna pociecha, że facet idzie do Chelsea-Mouhrinio i bedzie wymiatał w LM :P. Po co Prandelli zdjął akurat Diamantiego zamiasta np. Montoliwo to ja nie wiem. Ostatni rzut wolny dla Włochów mógł zamienić się w gol a nie kiks :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem zaraz po jego zakończeniu, że ten mecz Thaiti - Nigeria jeszcze wróci i mnie kopnie w tyłek. Strasznie zmaściłem finały zdobywając okrągłe 0 punktów. I dzięki temu RIP1988 został samotnym liderem wygrywając właśnie o ten 1 punkt confused_prosty.gif. Muszę to sobie wziąć do serca jeśli mam wygrać w Typerze Mundialu za rok. Żal na dziś ale oczywiście gratuluję RIPowi wygranej.

@DOWN

Już wrzuciłem. Teraz zależy wszystko od mateusza(stefana) kiedy ujawni mój post z wynikami. Niestety Ketro cię wyprzedził w generalce. Znaczy stety dla Ketro, któremu ostatnio końcówki lepiej wychodzą. Ja jestem przygnębiony stratą na ostatniej prostej. RIP1988 przełamał też dominację repty2 w typerach reprezentacyjnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy. Kiedy wrzucisz 8azyliszek wyniki? Walka o zwycięstwo była ciekawa.

W ogóle typer PK pokazał, że ukrywanie postów spełniło swoją rolę i typery ligi polskiej i LM będą jeszcze

ciekawsze.

up: W sumie racja zapomniałem o ukrywaniu postów.

PK było przetarciem przed głównymi typami. Zawaliłem w kilku spotkaniach, ale była ciekawa walka :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dopiero co wróciłem, więc też składam spóźnione gratulacje dla zwycięzcy Typeru Pucharu Konfederacji.

Ukrywanie postów w 100% sprawdziło się, ten typer pokazał że do końca nie wiadomo było kto wygra. Kilku uczestników walczyło do końca o zwycięstwo. Rywalizacja w tych głównych typerach zapowiada się bardzo ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Najpierw zapisz się do typera ligi polskiej smile_prosty2.gif

Tam będzie trudno zebrać 10 osób, ale powoli się zbiera liczba uczestników

Oczywiście jestem za typerem Bundesligi. Interesuje się ligą niemiecką. oglądam mecze na Eurosporcie, więc jak znajdą się chętni jestem za

down: tak

Posty widzą tylko moderatorzy i prowadzący danych Typerów

Również nigdy nie oglądałem się na innych, ale teraz jest niepewność i nikt nie wie jakie dał wyniki :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up:

Ja również staram się sam obstawiać,ale nie jestem świętoszkiem. Od czasu podejrzę zwłaszcza w końcowej fazie rozgrywek kto jak obstawiał. Dlatego ukrywanie postów to dobra rzecz, wtedy nie wiadomo kto jak obstawiał i typowanie jest sprawiedliwsze.

Jeśli chodzi o typer Bundesligi to byłbym za. Bundesliga jest ciekawa i dobrze się ją ogląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VanNerd93

Widać, widać że sam obstawiałeś, dlatego słabo ci poszło w Pucharze Konfederacji :P:):D.

Ja zresztą też przegrałem przez ukrywanie postów, bo nie mogłem podejrzeć konkurentów :/. Dlatego rzeczywiście się to, można powiedzieć sprawdza :). Ale w przypadku ostatnich 8 kolejek Typera Ekstraklasy wolałbym by nikt z biorących udział w rywalizacji nie mógł oglądać innych postów. Ale o to będę się buchał wiosną :P. I to tylko jeśli nie stracę szans na podium :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...