Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed: Revelations

Polecane posty

@kelin

Z okazji zabicia Bin Ladena naszła mnie ciekawa myśl. Jak fakt zniszczenia WTC można dopasować do AC?

Bin Laden jako wielki mistrz asasynów zniszczył jeden z wieżowców Abstergo. Do tego go zabili i asasyni nie mieli mistrza. Do czasu Desmonda. Jak podoba pomysł? :D

Jest to całkiem ciekawa hipoteza, jednak tu mi się przypomniały zasady Asasynów wymieniane na początku treningu w części pierwszej.... Jedna z nich to "Nie zabijać niewinnych", więc wysadzenie w powietrze dwóch wieżowców pełnych ludzi nie pasuje jakoś do tej reguły. Choć to podsunęło mi inną myśl - jakby nie było, Jumbo Jety są zdalnie sterowane, więc jeśli ktoś jest winny to osoby siedzące za sterami - Amerykanie - Templariusze (może....).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zabicia Bin Ladena naszła mnie ciekawa myśl. Jak fakt zniszczenia WTC można dopasować do AC?

Bin Laden jako wielki mistrz asasynów zniszczył jeden z wieżowców Abstergo. Do tego go zabili i asasyni nie mieli mistrza. Do czasu Desmonda. Jak podoba pomysł? :D

To by nie pasowało do zawiłości AC. Już prędzej:

Osama - Assasyn walczący o wolność, wrobiony przez rząd USA (templariusze) w zamach na WTC i Pentagon, który sami spropagowali ;)

USA to tacy templariusze, w poszukiwaniu fragmentów edenu, yyy to znaczy ropy, są w stanie wywołać wojnę z każdym krajem pod pretekstem zamachu terrorystycznego, który potrafią sami zrobić, lub pod pretekstem działań pokojowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło by pasować, zresztą IMO prawdopodobieństwo tego, że Templariusze kontrolują rząd potężnego państwa jak chociażby Stany Zjednoczone jest większe niż takiego Uzbekistanu... po prostu jest logistycznie i w zasobach ludzkich niemożliwe aby stanowisko każdego dyrektora każdej ważnej placówki publicznej, korporacji albo rządu obsadzić Templariuszami ;] Chyba, że ci mają FE odpowiedzialny za tworzenie doskonałych klonów, ale to byłaby gruba przesada. Choć z drugiej strony mają maszynę odpowiedzialną za podróże w czasie :P Pewnie w tym świecie nic nie jest niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOKACJE W AC: REVELATIONS

Czyli nowe info o tym, gdzie przyjdzie nam kierować poczynaniami Ezio :smile: Znany z pierwszej części Masyaf, a do tego Konstantynopol podzielony na cztery dzielnice (Constantin, Beyazid, Imperial i Galata - czy tylko mi się przypomina podział miast z pierwszej części - na te biedne, średnie i bogate? :wink: ), przesiąknięta nienawiścią wobec Ezia i innych Asasynów Kapadocja oraz Rodos, dostępny tylko w trybie multi :smile: Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na dalsze info o grze :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/19504

Najważniejsza sprawa - jest pierwszy, prawdziwy teaser, który daje urywki z gry ;] Po drugie, potwierdzenie paru informacji oraz podanie nowych m.in co tak naprawdę będzie robił Ezio w Konstantynopolu poza tłuczeniem Templariuszy po pyskach ;D Wychodzi na to, że "pieczęci do przyszłości" przydadzą się bardziej Desmondowi, zresztą tak samo było z końcówką drugiej części ^_^ Zresztą już te słowa, które zwiastują trochę widzenia w dalsze lata brzmi interesująco i może naprawdę wiele namieszać w fabule a może wreszcie udzielić kilku odpowiedzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na dalsze info o grze....

.... i się doczekałem :biggrin: Z tego teasera najbardziej cieszy mnie fakt, że postacią grywalną będzie Altair :smile: Ciężko mi powiedzieć, którego bohatera (Ezio czy Altair) lubię bardziej (bo obaj są świetni :wink: ) - ale cieszę się z tego, że będzie można robić zadymę (?) zarówno jednym jak i drugim.. Ciekawe tylko, przez jaki długi czas będzie można sterować Altairem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć, którego bohatera (Ezio czy Altair) lubię bardziej

Ja nie mam takiego dylematu. Dla mnie to Ezio jest ulubioną postacią. Altair jest taki... inny, ale cieszę cię, że będzie można nim pokierować w AC:R. Prawdę mówiąc, to w nowej części najbardziej interesuje mnie,

co się stało z Lucy

. Już nie mogę się doczekać. :D

Pierwszy trailer tylko pobudził moją ciekawość fabuły, która jest zrobiona mistrzowsko. Mam nadzieję, że kolejna część będzie trzymała klimat poprzedniczek, bo naprawdę jest świetny. Nie pozostaje nic innego jak czekać i mieć nadzieję, że wersja PC nie będzie opóźniona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że epizody z Eziem w roli głównej się skończyły, a po zakończeniu Brotherhooda liczyłem na bardziej współczesne czasy... Ale, tak czy siak, podoba mi się. Cieszę się też na informację o powrocie Altaira do gry, gdyż pewnie wyjaśni się to, co się działo po zakończeniu AC I.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt jeszcze swoich wrażeń tutaj nie uzewnętrznił.

Ja jestem rozdarty. Cinematic trailer mnie rozłożył na łopatki i nie pozwolił wstać przez parę chwil. Niesamowity dobór muzyki, świetne ujęcia. Zdecydowanie lepszy kawał roboty niż zeszłoroczny trailer Brotherhood. Gameplay jednak mnie trochę zawiódł. Co 15-20 wyskakiwała scenka, która trwała kolejnych kilkanaście sekund i zabiła jakiekolwiek wrażenie płynności. Do tego absurdalny miotacz ognia (dobrze, że nie wyrzutnia rakiet). Grę prawdopodobnie kupię na tydzień dla samego single, bo AC to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkały branżę w ostatnich paru latach, ale liczę, że Ubi przestanie wydawać dodatki do dwójki i następną grą z serii będzie AC opatrzony cyferką ''3''.

Tak czy inaczej. Czeka nas jeszcze indywidualny pokaz gry, który wg rozkładu jazdy przygotowanego przez IGN rozpocznie się w czwartek przed północą. Ile w tym prawdy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak czuję się zmiażdżony i Revelations będzie kolejnym, mam szczerą nadzieję, świetnym dodatkiem kontynuującym serię ;) Co prawda jakiś mega nowości na razie nie uświadczyliśmy plus gameplay pozwolił sobie na trochę efekciarstwa z miotaczem ognia, ale engine nie wygląda staro a ruchy Ezio z hakiem są bardzo w porządku. A już o zajawce filmowej nie będę nic mówił, bo broni się sama choć pewnie jeszcze pojawią się głosy iż "jakim prawem 50-latek tak szaleje z bronią?" :tongue: Mam ogromną zajawkę na kampanię single, bo te "wrota" na koniec trailera - normalnie miałem wrażenie, że to monolit z Odysei kosmicznej - mogą skrywać ogromną ilość odpowiedzi na wszelkie tajemnice jakie narosły podczas serii ^_^ Chciałbym poznać je już teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia część serii w ogóle? Na pewno nie :D Na początku Ubi coś mówił o grze jako trylogii, ale mam wrażenie, że przy dwójce konspekt fabularny rozrósł się im straszliwie dlatego mamy narodziny zapewne bardzo długiej serii oraz bogatego uniwersum ;] Z kolei z ręką na sercu, za każdym razem, Ubi powtarza, że to ostatnia część skupiająca się na Ezio...ciekawe kto po nim i kiedy ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem przed chwilą E3 Trailer i jestem pod ogromnym wrażeniem. Po obejrzeniu tego 3 minutowego cudeńka, tak się nakręciłem, że jutro lecę po AC B, a dzisiaj zainstaluje ponownie AC II i go w końcu skończę (dzięki ci Ubi za sejwy na serwerze :*). W dwójce po 20h gra strasznie mi się dłużyło. Zbyt mała różnorodność misji, za dużo bezsensownej walki.

Także mam nadzieję, że to będzie ostatnia część, chociaż szanse są na to bardzo małe. Mam nadzieję, ze to koniec przygód Ezio, może pora na kogoś innego. Chociaż nie wiem, gdzie i kiedy miałaby się akcja rozgrywać. Jakoś nie chciałby, grać asasynem, który biega z AK-47 między samochodami. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przed chwilą obejrzałem Trailer najnowszej odsłony serii, jeszcze zbieram szczękę z podłogi. Zapowiada się super, powrót do Masyafu, zima (ciekawe czy Leonardo wymyśli sanki xD) i ogólnie super ;]

W filmiku możemy zaobserwować postać Altaira, pod koniec (gdy Ezio ma zawisnąć) wykonuje skok wiary, ciekawe czy jest to ten pamiętny skok z pierwszej części. Wtedy Mistrz kazał rzucić się w przepaść asasynom by udowodnić że nie boją się śmierci.

Edit

Wie ktoś może co to za nuta jest na tym trailerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

I co? I tak narzekałem na tego ACR, a trailer i gameplay zrobił takie wrażenie, że po raz kolejny czekam na niego z wypiekami na twarzy. Ubi to faktyczni geniusze od marketingu i potrafią po raz trzeci sprzedać to samo pod troszkę inną nazwą, a ludzie (w tym ja) wydają na to pieniądze, tym samym zapewniając ciągłość serii. Niby fajnie, ale to wydłużanie historii Ezio może nie wyjść serii na dobre...

Chociaż, chyba sam sobie nie wierzę, lepiej się zamknę i poczekam na nową część.

Te filmiki z ACR były doskonałą motywacją aby wrócić i ukończyć ACB, już coraz bliżej moje 100% kampanii. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie. Assassin's Creed to seria, w której każda następna część jest lepsza od poprzedniej. Revelations będzie pewnie świetne, tak jak świetne jest Brotherhood i obie poprzednie. Dobrego nigdy za wiele moim zdaniem. A poza tym, mimo iż ogólne założenia gameplayu były trakie same we wszystkich dotychczas wydanych tytułach, to nigdy nie miałem wrażenia, że Ubi po prostu odcina kupony od sukcesu. Każda gra wnosiła sporo nowych elementów, każda ma coś swojego. Nie martwiłbym się na zapas bardzo prawdopodobną "tasiemcowością" tej serii. Póki co należy się cieszyć.

A tak BTW - jeżeli potrafię liczyć to CoDów jest już 8, tak??? A na kolejne części świat się cieszy mimo, iż wszystkie są takie same.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW - jeżeli potrafię liczyć to CoDów jest już 8, tak??? A na kolejne części świat się cieszy mimo, iż wszystkie są takie same.

Tyle że CoDy to FPSy (fabuła w nich odgrywa najmniejszą rolę) a w Assassynie fabuła jest jednym z najważniejszych elementów. Jakoś nie wyobrażam sobie 8 części AC (no chyba że po revelations będzie AC3= zakończenie historii Desmonta a następne części z serii będą prequelami AC I-III)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry,to ja jestem trochę załamany jedną rzeczą,raczej nie będzie Leonarda da Vinci... Fajnie jeszcze by było,jakby znowu można było malować strój,bo ja jednak wolę białe szaty asasyna niż brązowe... Zastanawiam się też,czy niektóre słowa dalej będą wypowiadane po włosku(np. bene,cazzo,buon'giorno),czy po ,,konstantynopolitańczykowianemu"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat brak Leonardo - będzie dziwne jak jeszcze on znajdzie się w Imperium Ottomańskim i w takim wieku :P - nie przeszkadza. Owszem, fajna postać, ale były lepsze jak ten Bartolomeo o ile nie przekręciłem nazwiska ;] A co do drugiej sprawy... Ezio jest Włochem to nadal pewnie będzie wtrącał "makaronizmy" do swoich rozmów choć pewnie u innych postaci będą "obce" wtrącenia ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...