Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed: Revelations

Polecane posty

Mnie akurat brak Leonardo - będzie dziwne jak jeszcze on znajdzie się w Imperium Ottomańskim i w takim wieku :P - nie przeszkadza.

Masz rację, co jak co ale obecność Leonardo w Konstantynopolu byłaby już odrobinę zbyt naciągana nawet jak na AC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak to mówią - "Umarł król, niech żyje król" :P Może się okazać, że Ubisoft przebije samego siebie z postaciami dot. uniwersum choć jeżeli o mnie chodzi to najważniejsze w tej serii to fabuła oraz gameplay a ten nigdy mnie jeszcze nie zawiódł, szczególnie od dwójki. Jeżeli niczego nie pokręcą mogą tutaj odkryć naprawdę kilka potężnych bomb, które wstrząsną nami do głębi ;] Na to liczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale pojawił się nowy trailer/teaser AC:R.. Niżej daje linka. :)

http://www.gamersspot.com/?controller=news...p;news_id=90523

Jak myślicie co to może być ? bardzo zagadkowe to jest. Mi przychodzi na myśl Obiekt 16 :) Wyczytałem z tego ze jest tam data 4/12/1978 oraz godzina 00:22:05:89 a nazwa teasera (Seizure) oznacza "Pojmanie" i ta maszyna to Animus v. 1.0. Doczytałem się jeszcze ze 4 grudnia 1978 roku odbyło się lądowanie sondy kosmicznej na Wenus. Kosmici ?! Czyżby oni sprowadzili Animusa ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję nowy link ponieważ filmik podany w newsie CDA został już zdjęty (co za paranoja :/) i co by tu powiedzieć? Zdecydowanie większe wrażenie zrobił trailer CGI podczas tegorocznego E3, bo właściwie nie ma pokazanego nic nowego... jakaś sekwencja w twierdzy Asasynów kiedy Ezio spada, trochę nowych animacji i potwierdzenie informacji, że będziemy w grze sterować aż trzema bohaterami ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, ile razy widziałeś ten trailer, że zdołałeś wypatrzeć ten szczegół? :P Normalnie to mam nawet po setnym razie nie zwrócił na to uwagi, zresztą patrząc na zdjęcie nie jestem do końca przekonany, bo jednak gość jest dosyć do Desmonda podobny a powiedziałbym nawet, że po prostu to on z dodatkowym zarostem. Ew. tak dawno w serię nie grałem, że nie pamiętam jak wygląda główny protagonista ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawiła się informacja o Revelations byłem zdziwiony. Ezio po raz trzeci? Lubię tą postać, ale oczekiwałem czegoś innego. No ale ma się jeszcze pojawić Altair (mam nadzieję, że nie będą to tylko krótkie momenty w grze) i Desmond. Może być ciekawie, ale nie musi.

Ktoś napisał, że stare postacie z AC2 i Brotherhooda się nie pojawią. No i w sumie prawda. Czy np siostra Ezio musi za nim iść? Nie. Więc zamiast tych postaci otrzymamy inne, a zamiast architektury Włoch otrzymamy coś nowego...

Ciekawe czy Ezio zginie. Ubisoft mógłby w jakiś sposób uśmiercić główną postać. W końcu i tak mają cały wachlarz możliwości - w kolejnej części pokażą innych asasynów, albo samego Desmonda. I może zakończą serię.

@edit, up

Postać tą widać nawet za pierwszym razem... Ubisoft wcale jej nie krył. I fakt, może to być Demond, albo jakaś inna postać. Podobna.

@edit, down

kiedyś musza zakończyć serię ;] revelations na pewno nie jest ostatnią częścią, ale czy chcielibyście, żeby seria AC dłużyła się w nieskończoność? Ubisoft mógłby co prawda przedstawić dziesiątki innych miejsc i "czasów" ale bez przesady.

Właśnie.. mogliby tak zrobić a powstaje trzecia część z tą samą postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie podobna. Te wąsiki :laugh: inny ubiór, poza tym czy po

zapadnięciu w śpiączkę (czy co to tam było) Desmonda

wątpie czy ktoś chciałby bawić się nim jak lalką w przebieranki. Chociaż logicznie rzecz biorąc Obiekt 16 to powinien być ktoś z jego krewnych w sumie (błyskotliwa uwaga :laugh: ).

EDIT

Kończyć serię? Niech tylko spróbują!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nowy gejmplej bardzo się podoba. Co prawda nigdy nie lubiłem bomb w tego typu grach akcji, ale jakoś się przyzwyczaję. Mam nadzieję, że często będzie padał śnieg, tego jeszcze w serii nie było, a ja uwielbiam zimę :) Moim zdaniem Ubi troszkę przesadza z finisherami, bo wbicie miecza w czaszkę stojąc tyłem do wroga jest zupełnie niepraktyczne. Ale poza tym wszystko superancko, nareszcie zmiana klimatu i powrót (przynajmniej częściowy) do mojego ulubionego bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gromadkę dzieciaków? Ciekawe kto będzie nieszczęśliwą wybranką łażącego nocami po dachach maniaka w dresie? :tongue: Poza tym w Revelations będzie miał na karku czterdziestkę więc musi być z niego niezły "lovelas". Może będzie coś z Cristiną bo ta historia przypadła mi do gustu! :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś musza zakończyć serię ;] revelations na pewno nie jest ostatnią częścią, ale czy chcielibyście, żeby seria AC dłużyła się w nieskończoność?
Seria nie będzie trwać w nieskończoność, ale faktem jest, że druga część otworzyła Ubisoftowi naprawdę ogromne pole do popisu, głównie w kwestii współczesności i Desmonda ;) Obstawiam, że nawet jakby chcieli to całego

szukania świątyń i artefaktów w 2012r

nie upchnęliby do jednej gry bez kosmicznej wagi. Z drugiej strony ten plot twist ze śpiączką Desmonda...

...podczas

zwiedzania Koloseum jest informacja o wystrzeleniu satelity Abstergo

. Nie pamiętam dokładnej liczby, ale margines czasowy został naprawdę porządnie okrojony, żeby to powstrzymać :huh:

Nie zginie, a przynajmniej nie w grze. Ubisoft już zapowiedziało film animowany, na którym zobaczymy jak się wiedzie życie zabójcy będąc już staruszkiem i mając gromadę dzieciaków...
Zresztą, jeśli pamięć nie myli, w Brotherhoodzie Desmond miał wspomnienie z przeszłości i widział starego Ezio w podziemiach rezydencji ;) Równie dobrze mógł to być jego przodek już po wyprawie do Konstantynopola co automatycznie świadczyło by o tym, że przeżył ;] Natomiast te doniesienia o filmie animowanym ze staruszkiem i gromadką dzieci pierwsze słyszę... choć są ciekawie ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wspomnienie w którym Ezio był w podziemiach rezydencji ? Chodzi ci o

te duchy które widział Desmond pod Monteriggioni ?

Nie pamiętam zbytnio ale czy to na pewno musi być tak, że Ezio chodził tam po zdarzeniach z Brotherhooda? Przecież na początku też tam był (żaden spoiler, bo na trailerze było to wyjaśnione)

A co do tej gromadki dzieciaków - czy w wieku pięćdziesięciu lat nie jest trochę za późno? xD Może znajdzie sobie jakąś babkę w Konstantynopolu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienie w którym Ezio był w podziemiach rezydencji ? Chodzi ci o

te duchy które widział Desmond pod Monteriggioni ?

Tak, dokładnie te ;) Wydaje mi się, że raczej nie - Desmond dosyć wyraźnie dawał zdziwienie temu, że

Ezio był taki stary kiedy powrócił do willi

. Co prawda to tylko moje podejrzenia a i w samą grę dałem już taki kawałek czasu temu, że nie pamiętam każdego, najmniejszego szczególiku. W każdym razie wiem jedno - Ubi musi zrobić epickie zakończenie trylogii Ezio ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem najnowszy gameplay, robi wrażenie. Z przyczyn wiadomych bardziej mnie ciekawi część gry o Altairze ;] Chociaż chętnie zobaczę ciąg dalszy przygód Ezia a te sądząc po gameplayu zapowiadają się ciekawie ;] Szkoda tylko, że przeciwnicy nadal stoją jak kołki i grzecznie czekają na egzekucje...

Co tu dużo mówić gra na pewno utrzyma poziom poprzednich części, o ile nie będzie lepiej w końcu tym razem dostajemy 3 bohaterów, watek Ezia w końcu zostanie zakończy(?) więc spodziewam się jakiegoś super finału, no i zima :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubi przecież zapowiedziało, że Revelations będzie zwieńczeniem podróży Ezia, jednak być może pojawi się on jeszcze w dalszych odsłonach, nie wiadomo w jakiej formie (mentor, dodatkowe wspomnienie ?) Zobaczymy, ale jedno jest pewne, Ubi ma łeb i tego nie skopie.

Mnie cieszy, że w końcu dostaniemy więcej o Desmondzie i więcej odpowiedzi niż pytań ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/21503

Hm, ciekawe - wcześniej tego gameplaya nie widziałem, ale co się odwlecze to nie uciecze ;] Fragment z Ezio pokazuje, że to stary, dobry Włoch-casanova, który rzuci czasami tekstem, że "kiedyś było łatwiej" a w jego arsenale pojawiło się kilka nowych śmiercionośnych bomb oraz parę animacji (choć na materiale widziałem może z dwie ;p). Właściwie poza widocznymi uprawieniami graficznymi i krajobrazem zimowym nie zauważyłem nic kompletnie nowego, ale na to chyba będę musiał poczekać do trzeciej, pełnej części. Na koniec dodam, że pojawia się grywalny Altair i wiadomo jak będzie zdobywać się jego wspomnienia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubi jak zwykle mistrzostwo w przekazywaniu tajemnych informacji, na filmiku pojawia się osoba (przed Desmondem), pewnie kolejny przodek (Obiekt 16 ? Ojciec Desmonda ? [ee za młody], sam nie wiem, ale do Desmonda nie podobny)

http://oi51.tinypic.com/2jesbrl.jpg

Humm tak chyba bym sobie wyobrażał lunatykującego, po czarno-białych klockach w Animusie, Desmonda w śpiączce.

Zresztą nie o samego Leosia chodzi,stracimy praktycznie wszystkich starych znajomych,nie będzie Bartolomeo,La Volpe,Machiavellego,zapewne nie będzie Marii i Claudii,ze znanych postaci praktycznie będzie sam Ezio,Altair i Desmond.

Ale za to będą fajne nowe postacie, z lokalnego ludu. Na gameplay'u z E3 ten jeden z zaufanych generałów miejscowych assassynów dawał Eziowi bombke która chwile poźniej rozwaliła wieżowiec like a Word Trade Center, w końcu jakie miasto - takie WTC. W AC też był taaki fajny kościół z którego sie leciało w hoi w AC:2 i AC:B tego już nie było(prócz San Marco i Koloseum).

I nie wiem czemu w prasie/mediach wszyscy komentują bomby jako coś jeszcze bardziej uproszczającego rozgrywke, śmiesznego i absurdalnego. Przecież bomby dymne też były zabójcze i można było tylko 3 nosić, a nowych bomb można chyba 5-6 i do tego składniki do tych mocnych trzeba szukać w grze(więc będzie ich ograniczona ilość) a reszte kupi się pewnie u kowala, a może kram alchemika dodadzą czy coś. Mi np. bomby przydadzą się do rzucania w strażników z długa/dwureczna bronią a bajeranckie bomby do zatrzymywania strażników i zbliżeniowe pewnie do 100% synchro.

Co do wieku Ezio, nie którym wiek służy a aluzje z bieganiem po dachach i wiekiem bohatera były zawarte już na początku Brotherhood'a, w AC:R będzie ich na pewno o wiele więcej. Zresztą Turki porządnego kebaba kręcą, i będzie moc w AC:R!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/21697

Hm, fajny bajer, którym innym pokaże, we mnie tylko wzmocni przekonanie, że nad historią serii siedziały same tęgie głowy a bardzo na miejscu jest mowa o puzzlach, powiedziałbym w dodatku, że jeszcze tymi elementami się żongluje a całość musi stworzyć dzieło spójne, sensowne, które w dodatku sprawi, że kopary opadną wszystkim widzom do ziemi ;] Poza tym niedawno był news, który wspomniał o dziesięciu najczęstszych pytaniach trawiących serię i, ze ta część ma odpowiedzieć na większość z nich. Znalazł ktoś może na zagranicznym serwisie tą listę? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem czemu w prasie/mediach wszyscy komentują bomby jako coś jeszcze bardziej uproszczającego rozgrywke, śmiesznego i absurdalnego. Przecież bomby dymne też były zabójcze i można było tylko 3 nosić, a nowych bomb można chyba 5-6 i do tego składniki do tych mocnych trzeba szukać w grze(więc będzie ich ograniczona ilość) a reszte kupi się pewnie u kowala, a może kram alchemika dodadzą czy coś. Mi np. bomby przydadzą się do rzucania w strażników z długa/dwureczna bronią a bajeranckie bomby do zatrzymywania strażników i zbliżeniowe pewnie do 100% synchro.

Oglądaliśmy ten sam gameplay? :P

Teraz Ezio jest totalnym badassem. Może dumnie kroczyć środkiem ulicy, a jeżeli napatoczy się patrol - wystarczy rzucić kartacza i po sprawie. Jedyny plus to to, że misje znowu będą miały ograniczenia, jeżeli będzie chciało się zdobyć 100% synchronizacji, to trochę ostudzi zapały... A samych bomb będziemy mieć od groma. Przecież nadwyżka pieniędzy to znak rozpoznawczy serii - w Brotherhood miałem tyle kasy, że mógłbym kupić Borgiów, zamiast z nimi walczyć :f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dokładnie. W obu wiedźminach też były petardy, jakoś nie mówiono o Geralcie że może rzucać nimi na prawo i lewo zabijając kogo się żywnie podoba.

Jakoś na kusze nie narzekano a jest ona prze potężna przy sztyletach z AC:2.

Jakby ktoś nie wiedział o beta Multika AC:Revelations na PS3 to odsyłam na:

http://assassinscreed.ubi.com/revelations/en-GB/acr-beta/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...